reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć dziewczyny. Anegdotka z naszej służby zdrowia... Mąż pyta grzecznie czy może zostać na usg. Lekarz na to "a jak Pan hydraulike w aucie sprawdza to też Pan żonę zabiera?" na co mój mąż: "porównuje Pan moją żonę i dziecko do auta i hydrauliki?". Wobec tego dementuje, są palanty którym przeszkadza obecność męża na usg. Można też dostać solenny opierdziel jeśli szczerze przyznasz, że poprzedni lekarz nie wzbudza zaufania. Poza tym wszystko ok. Serducho bije. Nie wiem tylko ile ma nasz dziecior, bo lekarz zapytany, odpowiedział: w normie
Serio:growl:co za palant......zostajesz u niego?zlecił ci chociaż badania itp.?
 
reklama
Hej dziewczyny !

Ja czuje się fatalnie :( mdłości , wymioty swoją droga . Od dwóch dni mam silne zawroty głowy uwaga : w nocy . To nie tak ze zakręci się w głowie bo za szybko stanę to są zawroty które wybudzają mnie , nie pozwalają ponowienie zasnąć . Spotykałyście się z czymś takim ? Dzisiaj dodatkowo boli / cmi mnie połowa głowy . Spotykałyście się z czymś takim ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tina, ja wczoraj miałam taki ból głowy, że masakra. Pobolewała mnie od rana, ale popołudniu rozszalała się i mnie bolała właśnie połowa głowy. Chodziłam już po ścianach, mąż masował mi głowę (często to pomaga), przykładałam mrożonkę do głowy, wszystko co mi do głowy przyszło. Potem mi przeszło samo, chyba że coś wspólnego miała z tym kolacja, w sensie że ją w końcu zjadłam.

Spróbuj pić wody więcej (nie herbaty, ona odwadnia), zjedz coś i połóż się [emoji9]

A w głowie też mi się czasem kręci, tylko że za dnia. Ale ogólnie czuję się taka słabsza. Chyba to norma? [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Hej Dziewczyny, melduje się po pierwszej wizycie :) Dzidziuś ma 1.3 cm, z usg wyszło 7w4d a z wyliczonego okresu 7w2d wiec prawie idealnie :-))) Mogliśmy usłyszeć również serduszko i lekarz powiedział mężowi, żeby nagrał na iPhonie w trakcie jak nam włączy także mamy filmik z naszym dzidziusiem :-)))) Na te chwile nadal data 29.08 :-)) kolejna wizyta 5.02. Ale się cieszę [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja pierdziele a temu to powinni wgl jakąś nagrodę dać... Co za buc :/ Chyba logiczne jest że starasz się z mężem o dziecko więc też go obchodzi zdrowie twoje i dzidziusia i chce uczestniczyć w badaniach...
Jeszcze 10-15 lat temu to było baaardzo rzadko spotykane żeby faceta brać na usg itp a dzisiaj to powinien być standard..

Ja w poprzedniej ciąży jak miałam usg weszłam do gabinetu to lekarz sam zapytał czy jest mąż na korytarzu i sam po niego poszedł żeby był też na usg ze mną, to było na NFZ w 2014 roku . Wiec naprawdę są różni lekarze... No właśnie a teraz to chyba powinna być norma że ojciec dziecka tez wchodzi razem z kobietą na usg.
Ja nie mam problemu żeby mąż był także ze mną podczas badania ginekologicznego, zmajstrowal dziecko.. oglądałam mnie tam nie raz w związku to normalne, człowiek nie kocha się przecież w uniformie jakimś .. :-Dto co go może więcej zaskoczyć :-D
 
Hej Dziewczyny, melduje się po pierwszej wizycie :) Dzidziuś ma 1.3 cm, z usg wyszło 7w4d a z wyliczonego okresu 7w2d wiec prawie idealnie :-))) Mogliśmy usłyszeć również serduszko i lekarz powiedział mężowi, żeby nagrał na iPhonie w trakcie jak nam włączy także mamy filmik z naszym dzidziusiem :-)))) Na te chwile nadal data 29.08 :-)) kolejna wizyta 5.02. Ale się cieszę [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Wspaniale!!! Aż się wzruszyłam!
 
Hej Dziewczyny, melduje się po pierwszej wizycie :) Dzidziuś ma 1.3 cm, z usg wyszło 7w4d a z wyliczonego okresu 7w2d wiec prawie idealnie :-))) Mogliśmy usłyszeć również serduszko i lekarz powiedział mężowi, żeby nagrał na iPhonie w trakcie jak nam włączy także mamy filmik z naszym dzidziusiem :-)))) Na te chwile nadal data 29.08 :-)) kolejna wizyta 5.02. Ale się cieszę [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Też mam wizytę 5 luty [emoji7] i też termin 29 sierpnia [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ale numer, to ten lekarz co badań nie zaleca? Dał Ci w końcu na jakies badania

Dzisiaj byłam ma pappie i moja ciaza wyglada dokladnie tak jak ta 6 lat temu( identyczne objawy)
Cała droga silne mdłości, juz kilka razy miałam stawac, ale obeszło sie bez wymiotów. Nie moge jezdzic autem w ciąży. Wyniki przy usg prenatalnym 24.01.
Najpierw wykład, że nie powinnam zmieniać lekarza a gdy spojrzał na skąpe wyniki to zamilkl...i wy pisał skierowanie na resztę. Ubaw po pachy:)
 
reklama
Do góry