reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Juz po wizycie.. mala ma 2250g , ktg z kilkoma skurczami.. grozi mi jednak przedwczesny porod ,bo szyjka faktycznie jest krotka, mieciutka i ma 1cm rozwarcia..ale jest z tylu,chociaz to moze sie z godz na godz zmienic, te bole to juz takie przygotowawcze ;) to cos to nie czop,mam duzo odpoczywac i lezec,za tydz mam wizyte i zrobi mi gbs bo szpital tego nie wykonal jednak ;) powiedzial ze chociaz ten tydz abym przelezala i bedzie dobrze :)

Super wieści :) to już duża córcia, możesz być wiec spokojna :) z tego co pamietam to z tygodniem i dniem lecimy łeb w łeb [emoji5][emoji5]

Oj dokładnie, w ciąży to wszystko z godziny na godzinę się nagle zmienić potrafi.. dlatego leż i odpoczywaj dużo :)
 
reklama
Bierzemy jednoosobowa. Tamte z boksami są do porodu naturalnego , ale bez partnera. Więc wolimy zapłacić i rodzić razem, sami :):) i myślałam , że tam jest tylko prysznic, a on jest z masażem [emoji173]️ na pewno skorzystam :):)

Wow, zazdroszczę [emoji5] tez by się przydał masaż po porodzie i prysznicu, wykorzystam mojego Bartka hah [emoji173]️[emoji5]
 
Już na początku roku miałam ten szpital na prostej na oku, a jeszcze jak się okazało , że mój lekarz tam pracuje to już w ogóle jestem zadowolona :) dużo osób mi go poleca. Większość znajomych z miasta tam rodzilo lub zamierza rodzić. Więc raczej nie mam obaw. Mam nadzieję , że się nie zawiodę :)
Na pewno wybrałaś dobrze[emoji16]
 
Trzymam kciuki kobieto! Żadna z Was nie może urodzić przede mną :)
Dobrze, że i ja mam dzisiaj gienia, bo od rana taki twardy mam brzuch i mnie pobolewa, że aż mnie z tym źle, nad ranem obudził mnie ból pleców (ale przeszło jak usiadłam i tak spałam na siedząco). Kutwa, jeszcze 3 tygodnie i mogę sobie rodzić. Jak panny będą przybierały na wadze jak dotychczas, to ja nie wiem jak poradzę sobie w przyszłym tygodniu i później, haha, wezmę sobie taki wózeczek jak starsze panie mają, bo co trzy kroki, to muszę usiąść :p


Ja mam babydream 300ml, taka tańsza wersja NUKa :) Jak nie będzie pasować kobietkom, to wtedy spróbuję tommee tippee, a jak i te nie, to wtedy pewnie sięgnę po avent albo jakąś inną.

A Ty przy bliźniakach nie masz zalecenia do wcześniejszego porodu tak w 35-37 tyg?
 
Ja leżałam po porodzie w sali dwuosobowej i to bylo w sumie fajne. Trafiłam na bardzo fajną dziewczynę ( do dzis mamy kontakt ) :) Jak ja szłam się kąpać Ona przypilnowala Małego i na odwrót:) no i można bylo sobie pogadać jak był czas :)
Ale to pewnie zależy na kogo się trafi :)


Ja lubię gadać i lubię ludzi, ale jednak po takim porodzie chyba wole być sama na sali jednoosobowej, tak jakoś większy komfort psychiczny przy karmieniu malej, przewijaniu , pielęgnacji i ogólnie przytulaniu i usypianiu, bo chyba nie będę chciała jej puścić choćby na 5 min od siebie hah [emoji5][emoji85]
 
A to ja już nie rozumiem twojego terminu [emoji23]
34+4 masz jeśli termin na 6 sierpnia. Chyba , że on patrzył na termin z USG bo poród przedwczesny wisi nad Tobą :) najważniejsze , że według niego możesz rodzić i ciaza praktycznie donoszona :)
Chudnie się przed porodem :D


Mógł tez się zmienić lekko termin ze względu na wymiary dziecka :) ja miałam rzekomo 5 sierpnia, teraz już 4 sierpnia także dziś mam np 34+4 dzień i za 3 dni zaczynamy 36 tydzień [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
A to ja już nie rozumiem twojego terminu [emoji23]
34+4 masz jeśli termin na 6 sierpnia. Chyba , że on patrzył na termin z USG bo poród przedwczesny wisi nad Tobą :) najważniejsze , że według niego możesz rodzić i ciaza praktycznie donoszona :)
Chudnie się przed porodem :D
Ja też się pogubiłam [emoji23][emoji23] bo mam na 9 sierpnia i dziś 34+0 [emoji39] ale jeśli faktycznie Ewka ma 35+1 i mała waży 2200 to się jej kruszynka szykuje [emoji39] nie będzie problemu z porodem [emoji23]
 
reklama
Ostatnia aktualizacja strony w tamtym roku w sierpniu. To pewnie nic się nie zmieniło. Ale będę jeszcze pytała na wizycie lekarza, pracuje tam to na pewno wie.
Bo znieczulenie jest za darmo tak ?
A znieczulenie to ja nie mam pojęcia :) ja rodziłam bez żadnego znieczulenia gazow itp także nie mam pojęcia jak z tym może być :)
 
Do góry