reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi lekarz też nie kazał leżeć, ale się oszczędzać. Ja chciałam na kilka dni lecieć do Pl i na ten wyjazd niestety nie wyraził zgody. Mówił, że pewnie nic złego się nie wydarzy, ale lepiej nie ryzykować.
MI też miesiąc temu odradził lot samolotem. Ale zastrzeżeń do wyjazdu autem nad morze nie mial :) i byliśmy nad morzem i nie żałuję. Fajnie tak jeszcze we dwóch było wyjechać
 
reklama
Dziewuszki trochę się martwię o swojego małego .. od kilku dni cały czas czka.. dzisiaj czuje już czwarty czy piąty raz ..
Wcześniej też miał czkawkę ale to było powiedzmy 3razy na dzień a teraz na okrągło [emoji53]
Mój ma takie dni, że wydaje mi się że tylko czczka[emoji4] A nie raz jest cisza[emoji4]

Ps. To przez te zozole[emoji23][emoji23][emoji23][emoji11][emoji11][emoji11]
 
Mój ma takie dni, że wydaje mi się że tylko czczka[emoji4] A nie raz jest cisza[emoji4]

Ps. To przez te zozole[emoji23][emoji23][emoji23][emoji11][emoji11][emoji11]
Aaaah Ty niedobra [emoji18]
Mąż tez mnie o to obwinia [emoji85]

Wcześniej po jedzeniu tylko czkal więc faktycznie teraz mam wytłumaczenie.. zozole [emoji16]
Ale kurde czkal o 5 rano , potem o 7 potem o 8. Jeszcze wtedy nic nie jadłam [emoji39]
 
Ja też mam ok. 3 cm i normalnie mam funkcjonować , nawet z wyjazdem mi lekarz problemów nie robi a nawet mówi żeby jechać. Może tobie się szybko skróciła?albo miękka jest?
Miękka nie jest. Skróciła się 7mm w 2 tygodnie, więc może to i sporo i może przez to. Ale wkurza mnie to mega, że muszę leżeć (wyjazd nad morze też odwołaliśmy), a jeszcze jak czytam że wy z podobną szyjką możecie normalnie funkcjonować i jeszcze wyjeżdżać to ciśnienie mi się podnosi...
 
MI też miesiąc temu odradził lot samolotem. Ale zastrzeżeń do wyjazdu autem nad morze nie mial :) i byliśmy nad morzem i nie żałuję. Fajnie tak jeszcze we dwóch było wyjechać
No właśnie lot samolotem to co innego chodzi też o różnice ciśnień i niestety po 32 TC niektóre linie lotnicze nawet by nas nie wpuściły na pokład. My jedziemy samochodem z postojem na noc. Podróż nie dłużej niż 3-4 h także lekarz powiedział że ok. Jeszcze żeby dmuchać na zimne mam się pokazać przed wyjazdem ale tak serio to wszedzie może się coś zacząć także podchodzę do tego z dystansem:) najwyżej urodze na mazurach:)
 
reklama
Do góry