reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Z om na 17.08 a z usg 10.08, ale jakoś chyba wychodzi na to, że cc będzie ale jeszcze mam nadzieję na obrót :)



Teraz 29 mm

Ja mam na 14.08 z om a na 9.08 z USG i lekarz twierdzi że jeszcze spora szansa do 37 TC że się obróci i wtedy ma mi zrobić USG i ewentualnie będę się umawiać na CC. Chociaż codziennie powtarzam maluszkowi żeby nie robił sobie żartów tylko się obracał:)
 
reklama
@chomiczka007 big mac mnie jeszcze nie wzruszył..
Ale kto wie[emoji23][emoji16]
A co do przedszkola, to aż mnie ciary przeszły, jak to czytałam... dobrze, że się babska pozbyli.....

@karkula309 i jeszcze zozole?[emoji16]Gdzie tu sprawiedliwość [emoji23][emoji16]

@KatiNails torebka śliczna[emoji16]


A co do związku...hmm...Z moim mężem jesteśmy 13 lat razem. Od 2 lat jesteśmy małżeństwem[emoji4]znamy się, jak łyse konie[emoji4] Nie wyobrażam sobie, że on mi czegoś zabrania, albo ja jemu. Nie raz wychodzi sam z kumplami, bo uważam że tego potrzebuje[emoji4] Nie można siedzieć cały czas razem i patrzeć sobie w oczy [emoji16] Każdy musi mieć trochę "wolności" i swoich spraw[emoji16] ja przed ciążą też tak robiłam[emoji16] Zawsze po imprezie czy wyjściu, on zgarnia mnie , czy ja jego[emoji4][emoji16] Razem z kumplami raz na 2 miesiące, robią sobie "męski wieczór" i wraca w nocy[emoji23][emoji16] Któraś z nas, tzn. żon, dziewczyn zgarnia wszystkich i odwozi[emoji16]
Ja w pracy dość często jeżdżę na delegacje i to z noclegiem..[emoji4] i też zawsze wieczorami, jak mamy siłę, to idziemy z kolegami z pracy na piwko, czy coś zjeść[emoji4]Nigdy nie miał o to pretensji[emoji16]
 
Jedziesz z adapterem do pasów? :)

Niestety nie mamy. Ale od początku ciąży jeżdżę wszędzie z normalnym pasem tak zapiętym i jest ok i wygodnie, zaraz tez mi odsunie do tylu fotel i go pochyli żebym miała leżak [emoji16]
IMG_1405.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1405.JPG
    IMG_1405.JPG
    660,9 KB · Wyświetleń: 220
Ja mam na 14.08 z om a na 9.08 z USG i lekarz twierdzi że jeszcze spora szansa do 37 TC że się obróci i wtedy ma mi zrobić USG i ewentualnie będę się umawiać na CC. Chociaż codziennie powtarzam maluszkowi żeby nie robił sobie żartów tylko się obracał:)
Tez mu tłumaczę, że już czas się obrócić i nie robić mamie przykrości :) 04.07 mam wizytę wtedy mi zrobi gbs i zobaczymy jak leży
 
Kurde można ci pozazdrościć. Jedź i wypoczywaj za nas wszystkie [emoji6] oby tylko pogoda się udała [emoji8]

Co do facetów mój jest coś w stylu chłopa piecucha. Jesteśmy razem ponad 6 lat , pracuje na miejscu a i tak będąc w pracy pisze mi że mnie kocha , tęskni bla bla bla [emoji39] zawsze buziak na przywitanie i pożegnanie i codzienne kocham cię też się pojawia. Mi to nie przeszkadza, a wręcz nauczył mnie wylewności i też teraz potrafię się na niego rzucić jak wróci z roboty [emoji16] odmienia nam się na "starość".


Dziś sprzątanie drugiego samochodu a ja znów muszę uważać żeby się nie przemęczyć.. powiem wam że aż żal że tylko dwa samochody są do sprzątania [emoji23][emoji23]
Zobacz załącznik 868729


Dziękuje kochana :* hah tez kupiłam te cukierki na podróż [emoji5]
 
reklama
Z om na 17.08 a z usg 10.08, ale jakoś chyba wychodzi na to, że cc będzie ale jeszcze mam nadzieję na obrót :)



Teraz 29 mm
Miałaś teraz 29mm i lekarz powiedział Ci że szyjka ok i możesz normalnie funkcjonować? Czy coś mi się pomieszało? Ja miałam 12 dni temu 31mm (czyli byłam w podobnym tygodniu jak ty) i lekarka kazała mi leżeć plackiem, bo szyjka za krótka na ten tydzień. Nie ogarniam tych lekarzy.
 
Do góry