reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jakie wy fajne i wysokie i szczuple tylko pozazdrościć. Ja nie dosc ze niska to i z waga nigdy nie bylo kolorowo. Po 2 ciążach wazylam przeszlo 80kg przy wzroście 161:( z pomoca dietetyczki udało mi sie schudnac prawie 20kg prawie 3lata temu teraz zaczynam z wagą 65:( wiem ze jak po porodzie bede miała problem z wagą to znow wybiore sie do dietetyczki. Ale oczywiscie nie od razu gdzies tak okolo 6 miesiecy po porodzie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


No moja waga niestety też woła o pomstę do nieba.. Mam 171 wzrostu a waga 80.. Ale to też podobno przez moją tarczycy i insulinoopprnoac. Strasznie mi ciężko było cokolwiek zrzucić. W prawdzie jak chodziłam do dietetyka to pomagało ale ze względu na moje choroby mój jadłospis był strasznie okrojony i nie smaczny.
 
A ja mam 175 kg i waze 74 kg, nie uwazam, ze jestem gruba, mam piersi, mam tyłek, mam ksztalty ;) po porodzie wazyłam 68 kg i byłam za chuda, ogolnie mam ciezka kosc i zawsze duzo wazyłam.
Brzuch mi.juz troche zaczyna twardniec, ale jest nie kształtny takie sadełko... :)chyba okres przejsciowy sie rozpoczął , ze brzuch juz jest ale tylko dla wtajemniczonych inni mysla, ze przytyłam.
 
Ależ Wam zazdroszczę tych wielu cm i tak mało kg ;) ja się zmagam z otyłością, w sumie od zawsze. Ale wzięłam się za siebie, tylko w trakcie diety zaszłam w ciążę :)) ale kontynuuje zalecenia dietetyczne wiec może nie będzie źle.

W końcu dziś idę na wizytę na 17.30, trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze :)) zdam raport po ;) a do tego czasu nie wiem jak usiedzieć w miejscu bo nie mogę się doczekać :)
 
Hej laski !

Produkucja postów ruszyła pełna para widzę . Zaraz doczytam co i jak

Tak się zastanawiam , odczuwam naprawdę częste bóle brzucha , często kłucie , kilka- kilkanaście razy dziennie , ból nie jest niewiadomo jak mocny , nieprzyjemny raczej , ale może powinnam się udać na emergency zeby to sprawdzić jak myślicie ? Nie mam żadnych innych niepokojących dolegliwości , poza jednorazowym bólem pachwiny i zaczynam czuć biodra - wcześnie bardzo. Turaj nie ma lekarza prowadzącego .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kobietki powiedzcie cos na temat stomatologii w ciazy. Mam wyleczyć dwa zeby. Jeden odezwał się kilka dni temu drugi pozostałość po problemach zoladkowych, erozja zęba po.prostu nie zdążyłam. Ginekolog mowil ze moge isc juz ze nie ma przeciwwskazań i wszystko mozna nawet trzeba..no i umowilam sie ale mam dylemat czy rzeczywiscie wszystko mozna(znieczulenie wiem ze jest specjalne dla kobiet w ciazy)
Ja muszę mieć wpis od stomatologa w karcie ciąży i wszystkie zęby powinny być wyleczone do końca 1- go trymestru tak mój lekarz orzekl :\
Ja start z wagą 62 ostatnio u lekarza 62,7 a wczoraj w domu się ważyłam 62,5 ale wydaje mi się że moja waga może lekko zaniżać
A jak dziewczyny u was z ciśnieniem bo mi na wizytach skaczę i musze codziennie w domu mierzyć i mam ok wiec to chyba efekt białego fartucha albo stresu
 
Ja tez grubej kości,pupa jest ,cyc rozm.75 h więc jest co nosić,rozmiar ciuchów M.Waga mi na razie stoi,i oby tak zostało bo startuję z dużej liczby.Apetyt mam taki sam ,ruchu tyle samo ,może to się przekłada na wynik.16 zobaczę czy coś skoczyło na wizycie prenatalnej.Jak już pisałam, ja też tylko usg jak wyjdzie ok to nic dodatkowo nie robię.W poprzednich ciążach też tak robiłam.
Mój brzuch dziś nagle zrobił się taki mega ciążowy zgrabny twardy,aż w szoku jestem bo się ledwie zapięłam,moje ciążowe spodnie długo nie poleżą choć ten materiał z brzucha spada trochę.
 
reklama
Ja muszę mieć wpis od stomatologa w karcie ciąży i wszystkie zęby powinny być wyleczone do końca 1- go trymestru tak mój lekarz orzekl :\
Ja start z wagą 62 ostatnio u lekarza 62,7 a wczoraj w domu się ważyłam 62,5 ale wydaje mi się że moja waga może lekko zaniżać
A jak dziewczyny u was z ciśnieniem bo mi na wizytach skaczę i musze codziennie w domu mierzyć i mam ok wiec to chyba efekt białego fartucha albo stresu
ja w tej ciąży zmagam się z niskim..zazwyczaj było książkowe 100/70...teraz szkoda gadać.Bez kawy nie funkcjonuję,ciągle mi zimno i jestem mega zmęczona no szok.
 
Do góry