reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jutro spontanicznie jedziemy nad morze na długi weekend, jednak pokusiłam się o adaptery dla kobiet w ciąży do pasów. Jednak to za długa trasa żeby tak se jechać "trzymając"pas. Okazało sie że w wielu sklepach we Wrocławiu (z akcesoriami ciążowo dziecięcymi) można taki adapter wypożyczyć. No więc wypożyczyłam na dwa miesiące i kosztowało mnie to całe 30zł :) Cieszę się bardzo bo mam bzika małego na punkcie bezpieczeństwa, no i jechałam już dzisiaj i na maxa wygodne, nic nie gniecie, nie trzeba tego dziadostwa trzymać ciągle, Polecam :)
Ale super [emoji16] odpoczniecie sobie [emoji4]
Ja bez adaptera już sobie nie wyobrażam jazdy autem[emoji4] A jeżdżę od początku[emoji4]
 
reklama
Na lato to chyba najlepszy poród w wodzie by był i nago ..:D ale u mnie nie ma czegoś takiego a fajnie by było :)
U nas w szpitalu jest taka ogromna okrągła wanna do porodu ale z tego co kojarzę , to taki poród w wodzie jest chyba płatny.

Wiesz co nie wiem, taki klin pewnie wkłada się pod materac więc jakiś szczególny być nie musi. Ja pewnie pójdę droga podstawienia czegoś pod nogi łóżka.
Ja z córką podstawiałam książki pod nogi łóżeczka żeby mała leżała z górki trochę bo ulewała. Teraz kupię klin i wypróbuję po prostu. Może będzie lepszy od książek ☺
 
Ja dzisiaj już uciekam z forum muszę jeszcze pozmywac ,wygolic się tu i tam , jutro będę robić ciasto potem sprzątać , szykować się do lekarza, czekać na wizytę na 19 :) jutro wkoncu zobacze moją Jagódke mam nadzieje ze ladnie bedzie pozować i uda sie zrobic jakies fajne fotki rowniez i w 3d :)
trzymajcie kciuki za mnie
Dobrej nocki :) :)
Trzymam kciuki ;-*.
Odezwij się po wizycie :)
 
Ja mam przewijak na łóżeczko i u mnie się sprawdzał. Takiego maluszka można na nim przewijać do pewnego czasu. Jak już zaczyna być za bardzo ruchliwe to lepiej wtedy na łóżku. Będziesz miała potem zbędny mebel w domu. A przewijak to mało miejsca zajmuje i można go w każdej chwili schować np za komodę czy pod łóżeczko.


Ja dostałam koszulę do porodu. Do pewnego czasu byłam w swojej, kiedy jeszcze mogłam chodzić,skakać na piłce. Jak już miałam iść na łóżko to się przebrałam w tę szpitalną. Pamiętam , że była granatowa, brzydka, sporo za duża i z materiału jak włóknina do przykrywania ogródka. Ale to jednorazówka. Jak już mogłam wstać i się ogarnąć po porodzie to przebrałam się w swoją a tamta w kosz. Córkę położyli mi na brzuchu , ale tylko chwilę. Po przecięciu pępowiny wzięli ją do badania a ja urodziłam łożysko i potem miałam szycie krocza. Po szyciu dali mi córkę zawiniętą w jakieś pieluszki i w beciku i przewieźli nas z łóżkiem na salę poporodową. Tam dopiero mała dostała cyca. Trafiłam do szpitala o 7 rano, urodziłam 16:45 i pierwszą noc w ogóle oka nie zmrużyłam. Dziecko spało grzecznie a ja chyba z wrażenia nie mogłam zasnąć. Dopiero kolejną noc spałam ☺


U nas to mąż pilnuje papierów w domu, umowy, rachunki, płatności. Ja nawet nie znam hasła do bankowości internetowej ☺
Ja w pracy byłam odpowiedzialna za sprawy księgowe, podatkowe i płatności, więc w domu pilnować papierów nie zamierzam. Przypominam mu nieraz o rachunkach w terminie zapłaty ale on świetnie sam nad tym panuje. W pracy zajmuje się zupełnie innymi rzeczami to ma odskocznie w tych papierach. Ja ogarniam zakupy, na które i tak razem zazwyczaj jeździmy☺
Ja wlasnie po szyciu musialam zasnac bo nic nie pamietam ;)
 
Opłaca się bo tanie te rzeczy :)
Tylko co zauwazylam , że jak kupuję te ubranka z lupilu to jako nowe, wyprane wyprasowane są super w dotyku a te po jednym dziecku które odkuoilam to już są takie beznadziejne , że miałam ochotę kilka wyrzucic. Ale może trafiłam na takie akurat.
Ja jeszcze nie rozpakowywalam ale też doczekać się nie mogę. Takie okruszki te nasze dzidzie ❤️❤️ cuda małe ❤️❤️
To zalezy jak byly prane te po jednym dziecku ;)
 
Jutro spontanicznie jedziemy nad morze na długi weekend, jednak pokusiłam się o adaptery dla kobiet w ciąży do pasów. Jednak to za długa trasa żeby tak se jechać "trzymając"pas. Okazało sie że w wielu sklepach we Wrocławiu (z akcesoriami ciążowo dziecięcymi) można taki adapter wypożyczyć. No więc wypożyczyłam na dwa miesiące i kosztowało mnie to całe 30zł :) Cieszę się bardzo bo mam bzika małego na punkcie bezpieczeństwa, no i jechałam już dzisiaj i na maxa wygodne, nic nie gniecie, nie trzeba tego dziadostwa trzymać ciągle, Polecam :)

Miłego wypoczynku !:****
Zabieram się z Wami :laugh2:
 
Jutro spontanicznie jedziemy nad morze na długi weekend, jednak pokusiłam się o adaptery dla kobiet w ciąży do pasów. Jednak to za długa trasa żeby tak se jechać "trzymając"pas. Okazało sie że w wielu sklepach we Wrocławiu (z akcesoriami ciążowo dziecięcymi) można taki adapter wypożyczyć. No więc wypożyczyłam na dwa miesiące i kosztowało mnie to całe 30zł :) Cieszę się bardzo bo mam bzika małego na punkcie bezpieczeństwa, no i jechałam już dzisiaj i na maxa wygodne, nic nie gniecie, nie trzeba tego dziadostwa trzymać ciągle, Polecam :)
Ale super, że jedziecie nad morze [emoji7]
 
U nas w szpitalu jest taka ogromna okrągła wanna do porodu ale z tego co kojarzę , to taki poród w wodzie jest chyba płatny.


Ja z córką podstawiałam książki pod nogi łóżeczka żeby mała leżała z górki trochę bo ulewała. Teraz kupię klin i wypróbuję po prostu. Może będzie lepszy od książek ☺

ja kupiłam tę poduszkę klinową, tylko właśnie nie wiem, wydaje mi się że daje się ją pod materac..używała któraś z Was tej poduszki??
 
reklama
A ta poduszka to musi być taka oddychająca ? Skoro i tak wkłada się ją pod materac ?
Screenshot_2018-05-29-22-48-45-151_com.opera.browser.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-29-22-48-45-151_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-05-29-22-48-45-151_com.opera.browser.png
    137,2 KB · Wyświetleń: 394
Do góry