reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
W takim układzie rozumiem że macie model związku ze to facet zajmuje się takimi rzeczami ? Bo kurcze u nas jest tak że to ja musze mieć głowę na karku i zajmować się wszystkimi umowami , płatnościami itp... myślałam że inaczej być nie może a tu proszę :D mój to nawet by nie wiedział gdzie umowę o pracę ma położona :D
AA no jeśli chodzi o platnosci, papiery, wszystkie dokumenty , gaZ, mieszkanie itp itd to ja trzymam na tym rękę :D mój by się w tym pogubił a ja mam datami poukładane. Chodziło mi o to , że on zajmuje się praca w Niemczech, ma kontakt z kuzynem który załatwia mu miejsce w tej lepszej firmie, siedzi w tym wszystkim z 10lat więc ja się nie wtrącam w umowy zagraniczne, w to co, kiedy i jak. Bo akurat na tym się nie znam więc nawet nie wnikam.
 
Polecam ci dzieloną listę zakupów na aplikacji listonic[emoji16] mnie to uratowało życie, jak leżałam[emoji4] Mąż tylko wchodził do sklepu i widział czego brakuje i sobie odznaczał[emoji16]
Do tej pory było tak że ja pisałam mu listę zakupów a on kupował ale ostatnio coś mu się porobiło i sam wychodzi z inicjatywą w wielu sprawach , ale to akurat dobrze :) a zerkne nawet co to za aplikacja :)
 
A nosidełko ile kosztowało ?:) Śliczny ten wasz wózek ale chyba już nie będziemy zmieniać decyzji i dokładać 700zl :hmm: no w vulcano mały jest ten koszyk :/ chyba jedyny minus tego wózka

Wózek 2w1 1599 zł
Adaptery 50 zł
Nosidełko 499 zł
Całość 2148 zł :D
A kupujecie 2w1 + adaptery i nosidełko czy jak?
 
Ja nie miałam tego klinu i teraz myślę czy by nie kupić tym razem, na allegro jest sporo poszewek na to :)
Screenshot_20180529-182824.png
Screenshot_20180529-182848.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180529-182824.png
    Screenshot_20180529-182824.png
    142,2 KB · Wyświetleń: 345
  • Screenshot_20180529-182848.png
    Screenshot_20180529-182848.png
    112,8 KB · Wyświetleń: 351
Ale to tez mozna sprawdzic przeciez... chyba ze niemcy maja w ogole dziwne przepisy..
Nie wiem. Nie chcę się wypowiadać na temat na którym się nie znam kompletnie :hmm: póki jest praca to już nie będziemy kombinować, dopiero martwiliśmy się, że chcą zwolnić cała firmę więc na pewno nie będziemy za tym chodzić , sprawdzać. Trzeba być tylko dobrej myśli, że K odejdzie stąd jak najszybciej a jak funkcjonuje pracodawca nie będzie nas obchodziło kompletnie :blink:
 
Miałam tę poduszkę klin w rękach i jest ona bardzo cieniutka, dziecko się z niej nie ześlizgnie, można na niej położyć całego noworodka. Ja bym dziewczyny zobaczyła czy łóżeczka jakie macie, nie mają wyżej położonej główki, mam na myśli stelaż zamontowany na najwyższej pozycji. Moje łóżeczko po Janku tak ma i zauważyłam dopiero jak było złożone a ja siedziałam i mi nie pasowało, że coś tak krzywo jest :) niższe pozycje stelaża są już równo, ale dla maleństwa właśnie jest tak podwyższony.
 
reklama
A co do łóżeczek to synek ma 3 lata 4 msc ma 105 cm wzrostu i spi w lozeczku 140/70 cm od 2 roku, a pościel ma tą 100/135 i jest podwinięta w nogach a nie ktore z was już chyba kupiły dla maluszków o takich wymiarach 100/135 :p
Zobacz załącznik 861817
Tak, np ja :D dlatego, że na te kołderki jest większy wybór pościeli (chyba) a poza tym będzie już na przyszłość :D
 
Do góry