reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Śliczny :) ile zapłaciliście ? I który to model bebetto ?

Bebetto Holland w33 z grafitowym stelażem. Całość kosztowała 2148 zł.
Pisałaś kiedyś że wy chcecie vulcano i ja też byłam na tą wersję nastawiona ale jednak spojrzałam na koszyk np na zakupy i w Hollandzie wydaje mi się lepszy dlatego też tą wersję ostatecznie wzięliśmy :)
 
No to tym bardziej... podpisywać, coś czego się nie czytało i nie dostało do ręki... dziwne bardzo[emoji4]
Nie wiem dokładnie jak tam jest z tą umową, z tą pracą. Nie wnikam bo to wszystko jest pogmatwane. Zajmuje się tym K i wierzę , że wie co robi. Dlatego nawet nie chce rozwijać tego tematu bo może się okazać , że jest inaczej niż mówię. Przyjedzie muszę z nim porozmawiać na ten temat. Tyle wiem , że warunki są do d. I byle by jak najszybciej mógł zmienić firmę.
 
A co do łóżeczek to synek ma 3 lata 4 msc ma 105 cm wzrostu i spi w lozeczku 140/70 cm od 2 roku, a pościel ma tą 100/135 i jest podwinięta w nogach a nie ktore z was już chyba kupiły dla maluszków o takich wymiarach 100/135 :p
IMG_20180529_175741.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180529_175741.jpg
    IMG_20180529_175741.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 394
Nie wiem dokładnie jak tam jest z tą umową, z tą pracą. Nie wnikam bo to wszystko jest pogmatwane. Zajmuje się tym K i wierzę , że wie co robi. Dlatego nawet nie chce rozwijać tego tematu bo może się okazać , że jest inaczej niż mówię. Przyjedzie muszę z nim porozmawiać na ten temat. Tyle wiem , że warunki są do d. I byle by jak najszybciej mógł zmienić firmę.
W takim układzie rozumiem że macie model związku ze to facet zajmuje się takimi rzeczami ? Bo kurcze u nas jest tak że to ja musze mieć głowę na karku i zajmować się wszystkimi umowami , płatnościami itp... myślałam że inaczej być nie może a tu proszę :D mój to nawet by nie wiedział gdzie umowę o pracę ma położona :D
 
J
Nie wiem dokładnie jak tam jest z tą umową, z tą pracą. Nie wnikam bo to wszystko jest pogmatwane. Zajmuje się tym K i wierzę , że wie co robi. Dlatego nawet nie chce rozwijać tego tematu bo może się okazać , że jest inaczej niż mówię. Przyjedzie muszę z nim porozmawiać na ten temat. Tyle wiem , że warunki są do d. I byle by jak najszybciej mógł zmienić firmę.
Ja na jego miejscu upewnilabym sie w urzedzie,zusie itd czy wszystko jest placone,patrzac co robi taki pracodawca..
 
W takim układzie rozumiem że macie model związku ze to facet zajmuje się takimi rzeczami ? Bo kurcze u nas jest tak że to ja musze mieć głowę na karku i zajmować się wszystkimi umowami , płatnościami itp... myślałam że inaczej być nie może a tu proszę :D mój to nawet by nie wiedział gdzie umowę o pracę ma położona :D
U nas ,oboje sie tym zajmujemy.. i dbamy o to razem :p
 
U nas ,oboje sie tym zajmujemy.. i dbamy o to razem :p
U nas by się raczej to nie sprawdziło. Zawsze ja dbałam o wyżywienie w domu a ostatnio mąż bo ja leżę. No i wydawało mi się że nadal ja dbam o listę zakupów i tym sposobem mamy 3 margaryny w lodówce :D bo poprosiłam mamę by kupiła a mąż akurat wtedy zaczął dbać o wyżywienie :D
 
Witamy na pokładzie kolejną sierpnióweczkę ☺


To ile dzidzia teraz waży? Jak to Twoje pierwsze dziecko to nacięcia podejrzewam że i tak nie unikniesz. Chociaż słyszałam o różnych masażach olejkami uelastyczniającymi ale spytam na kolejnej wizycie gina ile w tym prawdy.

Bajunia 1920 waży
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas by się raczej to nie sprawdziło. Zawsze ja dbałam o wyżywienie w domu a ostatnio mąż bo ja leżę. No i wydawało mi się że nadal ja dbam o listę zakupów i tym sposobem mamy 3 margaryny w lodówce :D bo poprosiłam mamę by kupiła a mąż akurat wtedy zaczął dbać o wyżywienie :D
Hyhyhy jesli chodzi o rachunki,papiery itd to razem,wyzywienie jak narazie ja.. ale gdybym zaniemogla to i tak by sie pytal co kupic.. ciuchy tez ja ,baa nawet mi sie pyta co ma dla siebie kupic i czy jest oki :D jesli chodzi o sprawy auta to on decyduje bo ja sie nie znam ,ale ogolnie dzialamy razem :p
 
Do góry