reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Normalnym iPhone 5s :) także bez szału, ale jak jest pogoda i dobrze się uchwyci ostrość to zdjęcia dają radę :) na pewno Twoje tez wyjdą ładnie, jestem pewna :) na instagramie jak się chce dodać zdjęcie to jest taki program szybki do przeróbki i tam :)
Bardzo ładnie wyszło, gdyby nie piwo to można by było wieszać śmiało na ścianie w salonie w rozmiarze xxxl :D
 
reklama
Ja się dziś biorę za pranie ciuszków, bo mam tego z 3 reklamówki, a wyjdzie pewnie 5 pran to akurat dziś 2 tury zrobię i rozwiesze, wyschnie do jutra i następne wstawię i będzie schło a to będę już prasowała i po prostu mebelki będą dopiero w poniedziałek albo wtorek ale wyciągnę swoja i Bartka bieliznę wrzucę do szafy xD a ciuszki ułożę w tych komodach to co mi się uda
 
Witam. U mnie dupa dupa dupa. Gin się przywalił, że cukier na czczo za wysoki -93 a norma jest wg niego do 92. Dał mi skierowanie do diabetologa ale pójdę dopiero we wtorek, środę do przychodni a tym czasem muszę ogarnąć o co chodzi w tej diecie i już zacząć ją stosować. Kazał powtórzyć badanie moczu bo wyszły liczne bakterie. Powiedziałam mu, że robiłam na szybko w toalecie przychodni to powiedział, że pewnie dlatego te bakterie i mam zrobić jeszcze raz. Pobrał wymaz z szyjki macicy w kierunku przedwczesnego porodu i mam przyjść za tydzień między pacjentkami z wynikiem moczu i tego wymazu szyjki. Normalnie w tej ciąży wszystko się mnie czepia. Ile kasy wydalam na dodatkowe badania, wizyty to szok.
No i sobie zjadłam dzis lody i upiekłam ciasto....eh
Mała nadal jest dziewczynką, waży 702g, szyjka 4cm. Guz na jajniki nieznacznie urósł ale mówił że minimalnie. Nadal zakaz przytulania, oszczędzać się, kolejna wizyta 07 czerwca

W którym jesteś tygodniu? U mnie mała waży już niecałe 1,5 kg a jestem niby w 28tyg
 
U mojego męża się raczej nie zgadza :)
Najstarszy fakt jest taki jak w opisie ;) ale średni nic nie umie robić , w małżeństwie się nie układa strasznie kłótliwy i nie lubi się z braćmi. A mój najmłodszy remontuje dom , robi babskie roboty , nienawidzi się spóźniać i potrzebuje stabilności :D dobrze że się jej zgadza bo bym chyba zwariowała jakby tak było :D
 
Nie próbowałam nic , miałam kupić tą lactulose ale nie wiem czy to jest takie odpowiednie. A czopki nie zdążą zadziałać chyba. Bo nigdy nie wiadomo kiedy mnie to zlapie, nagle ból okropny i godzina/dwie wyjęte z życia. Pierw zaparcie a na sam koniec biegunka i wtedy wiem, że to już koniec. Ale po wszystkim ledwo dochodzę do łóżka i idę spac. Boje się , że to zaszkodzi małej :/

Te czopki możesz brać co wieczór przed spaniem, w ciągu dnia. Nie na samą akcję tylko. Nadal ci je polecam.
 
Ostatnia edycja:
Ale w porównaniu do dłoni to strasznie malutka. W ogóle ostatnio dużo znajomych widuję z wózkami, w 7tyg, 3msc. I te dzieci takie maciunie. To jakie byly po urodzeniu :o
Ja już zapomniałam jaka Lenka, (córka brata) była malutka chyba.. i jestem przerażona jak taka kruszynke wziąć na ręce :o
No ja ostatnio jak 3 miesięcznie dziecko zobaczyłam to też mnie zatkało [emoji23] bo teraz 4 latek w domu to bez porównania [emoji23] ale jak w pierwszym dzieckiem dałam sobie radę, to mimo że się zapomina jakie to maleństwo to i z drugim dam radę tym bardziej [emoji23]
 
reklama
Do góry