reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja zaczęłam wmuszać w siebie kraniczankę i powiem, że nie przytyłam w ciągu miesiąca ani grama, nawet 300g na minusie, także coś w tym jest.


Ja byłam w poradni, glukometr dostałam, na paski dostałam receptę i zalecenia :) w sumie na paski dałam 8zł, jak bym miała tak co chwila kupować paski, to ja pierdziu, dodać do tego witaminy, żelazo i w aptece zostawię niedługo tyle co moi dziadkowie.


No ja się przyznam, zgrzeszyłam, zjadłam jednego rożka i po godzinie miałam cukier na poziomie 133, także chrzanię, zrobię sobie sorbet sama, bez cukru, a słodycze totalnie odpadają.


My z moim lubimy mołdawskie winka i jedno mogę polecić, tylko niech je wyszperam. Ono jest półsłodkie i bardzo nam smakuje.
Link do: Stary Mnich, czerwone, półsłodkie wino z Mołdawii

A mam pytanie, bo dostałam ubranka od siostry i dopiero teraz je sobie poukładałam a tam na dnie buciki, używane. Osobiście nie daję, wiem po starszym, że to błąd. A jak Wy się do tego nastawiacie?
Ale jakie buciki? Takie malutkie, niechodki tak?
 
To nie wiem, zrobisz jak będziesz uważała :)
Ja dostałam jedne adidasy używane ale wyglądają jak nowe, wkładka i bucik nie wygięty , sztywny jak ze sklepu więc nad tą para się jeszcze zastanowię :)
I pijesz prosto z kranu ? Mnie by żołądek zaraz bolał :p
A jak, jak bardzo pić się chcę :p Ale tak, to do szklanki, jednak kultura musi być.
A buciki to na razie niech leżą, podeszwy widać, że chodzone, ale mało, pomyślę.
 
Jak mam zrobić wodę smakowa bez cukru ?
Wypije taka czysta ale z niesmakiem i zaraz czuje taka gorycz w gardle , nie przyjemne uczucie.. :/
Dajesz do wody owoce np pokrojona w plastry cytryne czy pomarancze,kiwi jakie tylko chcesz i dodaj miete np kub bez serio jest super ;) ja czekam jeszcze na truskawki bo lubie wode truskawkowa :D cytryne i pomarancze troche wycisnij,kiwi delikatnie ;)
 
To dużo Ci skoczył po jednym lodzie :/
Może to dobry pomysł , zebys właśnie robiła sobie słodkości sama , takie domowe bez cukru :)
Ja kranowy nie przełknę. Jedynie wodę nie gazowana z syropem do wody, lekko gazowana wodę lub soki. A najchętniej ostatnio bym piła oranzady lub cole :( ale nie mozna. I też wyleciało mi z głowy czemu gazowanego nie wolno
Ja pije gazowane :p tzn nie dużo bo i tak nie lubię za bardzo, ale pierwsze słyszę żeby to miało być coś zlego
 
Cos wam powiem.. mojej cory nie ma od wczoraj,i jej swinka morska jest dzis osowiala,zawsze jadla duzo teraz troche skubnie i idzie na hamak lezec.. gdy byla godzina przyjscia cory ze szkoly to sie troche ozywila i znow jest posepna.. glaszcze go itd nawet go wypuscilam z klatki zeby sobie pobiegal to uciekl do mlodej pokoju.. niby gryzon a tez ma uczucia.. niesamowite.. [emoji173]
Mają mają uczucia :) ja miałam królika i takie samo zachowanie. Teraz jest u rodziców, bo mój mąż ma alergię :(
 
reklama
Jak mam zrobić wodę smakowa bez cukru ?
Wypije taka czysta ale z niesmakiem i zaraz czuje taka gorycz w gardle , nie przyjemne uczucie.. :/
Ja uwielbiam wodę najzwyklejszą niegazowaną :D piję mega dużo, nawet jak nie byłam w ciąży, od dziecka tak mam. Potrafię wypić ze 3-4 l dziennie wody myślę
 
Do góry