reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja nie będę brała dodatkowych badań.. uważam co ma być to będzie, a nie prawidłowości wykryje usg.. Ogólnie jestem optymistką i odganiam myśli że może pójść coś nie tak i ze spokojem podchodzilam do każdej ciąży.. Nawet moja ciaza pozamaciczna myślę że tak musialo być, ja nie miałam na to żadnego wpływu.. Ciaza trwa 9 miesiecy zwariowalabym gdybym cały czas myślała tylko o tym że coś może złego wyjść podczas badań..

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
reklama
Ja nie będę brała dodatkowych badań.. uważam co ma być to będzie, a nie prawidłowości wykryje usg.. Ogólnie jestem optymistką i odganiam myśli że może pójść coś nie tak i ze spokojem podchodzilam do każdej ciąży.. Nawet moja ciaza pozamaciczna myślę że tak musialo być, ja nie miałam na to żadnego wpływu.. Ciaza trwa 9 miesiecy zwariowalabym gdybym cały czas myślała tylko o tym że coś może złego wyjść podczas badań..

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
Zgadzam się :) Trzeba trochę odpuścić czasami żeby nie oszaleć ;)
 
Ja też nie będę robić testu pappa,jak usg prenatalne będzie ok to nie będę sobie dokładać.Ale wiadomo ja nie miałam żadnych problemów z ciążami,nie widzę powodu.
 
Ja to aż się nie mogę doczekać mojej wizyty w szpitalu po świętach na badania, bo gratis dostanę usg więc niezle się zaczełam wkręcać jak mnie szpital cieszy:hmm:
 
Ja nie będę brała dodatkowych badań.. uważam co ma być to będzie, a nie prawidłowości wykryje usg.. Ogólnie jestem optymistką i odganiam myśli że może pójść coś nie tak i ze spokojem podchodzilam do każdej ciąży.. Nawet moja ciaza pozamaciczna myślę że tak musialo być, ja nie miałam na to żadnego wpływu.. Ciaza trwa 9 miesiecy zwariowalabym gdybym cały czas myślała tylko o tym że coś może złego wyjść podczas badań..

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
Popieram zamartwianie się na zapas jest niepotrzebne po prostu na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, mamy za wpływ na własną psychikę wiec polecam wrzucić na luz, ja w pierwszej ciąży miałam inna prace byłam ciągle zdenerwowana mieszkałam z teściową co jeszcze nasilało mój stres i czułam się fatalnie, trzy pierwsze miesiące były dla mnie katastrofą
 
reklama
Kobietki nie wiem czy któraś z Was ma taki problem.. Ale moja siostra odkąd dowiedziała się o mojej kolejnej ciąży zaczęła myśleć o powiększeniu rodziny tyle tylko że ona ma strasznie nie regularny okres.. raz 28 dni czeka, a raz dwa miesiące.. Robiła badania hormonów i wyniki były świetne.. Może któraś była w takiej sytuacji i podpowie co powinna zrobić żeby zwiększyć szanse na ciążę?

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Do góry