reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witajcie popisze troszkę U was pierwszy termin jaki dostałam 27.07 ale dziś okazało się ze jest to 7t3d a nie 8t2d (według ostatniego usg) A teraz 04.08 maluszek ma 13mm i biję serduszko

eikt3e3k96x30qte.png
 
Prymulka, tez chyba bym nie wytrzymała 2 tyg tylko poszła do drugiego lekarza, a chodzisz na nfz czy prywatnie?
Zaczarowanakicia witaj u sierpniowek
 
Dołączam się, piękne dwie kreseczki pojawiły się 07.12 czyli w dniu spodziewanej miesiączki. Wiem że jestem w ciąży choć wizytę mam dopiero 03.01.2018. Oby tylko było ok, spać mi się chce nieziemsko, zapachy mnie draznia , piersi mi urosły. To moja trzecia ciąża więc te objawy nie mogą kłamać. Mam już jedno 15 miesięczne dziecko a drugie straciłam w 24 tygodniu. Boję się żeby się nie okazało że to ciąża pozamaciczna lub pusty pęcherzyk.No i mam jeszcze zawroty głowy.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie, przykro mi z powodu drugiego malenstwa. Teraz będzie wszystko dobrze [emoji3]

https://www.suwaczki.com/tickers/7u229n73wdxj5zx3.png
 
Hej dziewczyny. Wróciłam od ginekologa. Stwierdzila 7 tydzień ciazy, ale nie zrobiła usg. Zrobiła tylko cytologie i pozagladala "tam ". Zalozono mi kartę ciąży dostałam skierowanie na wszystkie badania. Zapytałam kiedy usg to powiedziała, że dopiero w 12 tygodniu zrobimy usg bo teraz nie ma takiej potrzeby. Że po badaniu stwierdza ciążę i usg nic więcej nie pokaże. Co o tym myślicie? To moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to normalne?
 
Hej dziewczyny. Wróciłam od ginekologa. Stwierdzila 7 tydzień ciazy, ale nie zrobiła usg. Zrobiła tylko cytologie i pozagladala "tam ". Zalozono mi kartę ciąży dostałam skierowanie na wszystkie badania. Zapytałam kiedy usg to powiedziała, że dopiero w 12 tygodniu zrobimy usg bo teraz nie ma takiej potrzeby. Że po badaniu stwierdza ciążę i usg nic więcej nie pokaże. Co o tym myślicie? To moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to normalne?

Moim zdaniem powinna zrobic usg zeby zobaczyc czy ciaza jest zywa i odpowiednio umiejscowiona. A po czym stwierdzila wiek ciazy?
 
reklama
Hej dziewczyny. Wróciłam od ginekologa. Stwierdzila 7 tydzień ciazy, ale nie zrobiła usg. Zrobiła tylko cytologie i pozagladala "tam ". Zalozono mi kartę ciąży dostałam skierowanie na wszystkie badania. Zapytałam kiedy usg to powiedziała, że dopiero w 12 tygodniu zrobimy usg bo teraz nie ma takiej potrzeby. Że po badaniu stwierdza ciążę i usg nic więcej nie pokaże. Co o tym myślicie? To moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to normalne?

To chyba zależy od lekarza, może ta ginekolog z zasady nie robi Usg przed 12 tygodniem ciąży i pozostaje albo się z tym pogodzić i poczekać albo wybrać się do innego lekarza..
 
Do góry