reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jestem w 6+3dni. Tylko wydaje mi się że strasznie wolno rośnie. Ogólnie moja gin powiedziała że według usg jestem w 5+6 dni. Ale w czwartek zarodek miał 0,22 a dziś 0,32 cm.. Strasznie wolno przyrost przez te 5 dni. A pęcherzyk ma 1,5 cm
 
Ktory tydzien i dzien ? :) gratulacje
Dziś równy 8 tc, późno w sumie zorientowałam się że jestem w ciąży:p 0 objawów na początku dopiero teraz objawy się nasilają.. Wczoraj w autobusie ledwo wytrzymałam do końca jazdy wyskoczyłam dwa przystanki wcześniej blada jak sciana i słodko w gębie.. dobrze że świeże powietrze zadziałało kojąco i jakimś cudem się nie posypałam w centrum miasta..

Napisane na SM-J510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby tak ale na USG pisze ze to 5+6 dni więc końcówka 6 tyg.. ;)
Ale dziękuję za odpowiedź i podtrzymanie na duchu :* już dwie ciążę straciłam. A to byłby mój pierwszy dzidziuś :* i bardzo go pragnę, jak każda z nas zresztą ;*
 
7 tydzien ale spać mi się chce nieziemsko. wieczorem nie mogę usnąć a rano nie mogę się zwlec z łóżka. potem przechodzi. koło 15-16 bierze mnie znów spanie i zawroty głowy i powtórka jest koło 18 a potem 20.
 
Dziewczyny przecież nie możemy mieć takiego pecha by ciągle tracić nasze maleństwa... ;( musi być dobrze. To dopiero początek a ja nie wiem co robić i myśleć.. Świta na karku. Chcielibyśmy się pochwalić rodzinie ale mój lekarz powiedział że sądzi że jest jeszcze za wcześnie. Boję się.. :( chciałabym by ktoś mi powiedziql że będzie do brzegu i koniec kropka. Będzie dobrze bo musi. I już.
 
Co za wynik :) to ja wczoraj mialam 4593 a mamy ten sam termin tzn ze cos jest nie tak? Jutro ide powtorzyc bete strasznie sie denerwuje.

Ja betę od początku miałam jakąś szaloną w tej ciąży ale też mam krótkie cykle- tak 26-27 dni i co za tym idzie owulację wcześnie więc mam też pewnie starszą ciążę.
Staraj się nie denerwować. Mnie mój neurolog powiedział że teraz to tylko Mozart i kreskówki.☺ Ja też sie boję bo jestem po dwoch stratach ale staję na głowie żeby się relaksować i odpędzać czarne myśli
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry