reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Do wkładek to chyba będę wolała dołożyć i kupić te z aloesem i te żelujące. Żeby nie mieć podrażnionych jeszcze bardziej piersi na początek. Ale dobrze wiedzieć , że są w takiej cenie gdzieś :) w ogóle to muszę się przejść do tego Rossmana , nie widziałam , że jest tam tyle rzeczy :)


Ściągnij sobie aplikacje rossman, załóż kartę żeby mieć to będziesz miała zniżki i różne gratisy później, a i tez przez aplikacje możesz nie wychodząc z domu sprawdzić ich cały asortyment dla niemowlaków i porównać sobie ceny :) ja tak zrobiłam, wrzuciłam do koszyka to co w dobrej cenie, to co potrzeba, poszłam, szukałam na półkach, wzięłam i zapłaciłam 120 zł :)
 
reklama
Wypróbujesz sobie na własnym dziecku i zobaczysz co lepsze. Poza tym takiego noworodka to ciężko pod kran wsadzić bo to takie delikatne. Musi być już dziecko sztywniejsze żeby je jedną ręką trzymać a drugą myć. Ewentualnie można spróbować wodę w miseczce jakiejś mieć przy przewijaku. Jednak moim zdaniem chusteczki nawilżane są bardziej higieniczne niż maczanie wacików w tej samej wodzie. Możesz użyć kilka chusteczek za każdym razem czystych. Na początek wg mnie tylko chusteczki. Potem sama zobaczysz jak maluch będzie miał kilka miesięcy i zacznie się ruszać to awaria będzie taka ze
Kochana od maleńkości myłam synowi pupę pod kranem. Dobrze na leżąco na brzuszku na swojej ręce ułożyc takiego bąbla i pupa pod kran :)
 
To też sobie zamowie, myślałam żeby podkładać pieluszkę tetrowa ale w sumie lepiej taki podkład. Tylko patrze na inne firmy bo ta akuku jakoś do mnie nie przemawia :p
Jak zamawiamy z dziewczynami z osiedla zbiorowo z apteki Gemini to bardzo dużo dziewczyn te podkłady zamawia
Więc raczej są zadowolone i ja też je będę zamawiać.
 
Ja zamierzam kupić chusteczki nawilzane ale jeszcze nie wiem z jakiej firmy:) kocyk z podusia zamówiłam taki, na zdjęciu tylko kocyk a podusia jest plaska:) ostatnio kupiłam jeszcze pajacyki dla synka
 

Załączniki

  • P_20180321_153029.jpg
    P_20180321_153029.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 58
Fajnie, że znalazłyście tego sprzedawcę na allegro :) Na weekend przeglądałam różne oferty ale chyba nikt nie miał aż tak szerokiej oferty. Zakupy chyba dopiero w maju zrobię, w tym miesiącu muszę sobie letnie opony sprawić ;p Szkoda.
ciezarowka-przez-9-miesiecy-przewodnik-po-ciazy-i-i6971842323.html
Mi koleżanka pożyczyła tą książkę i szczerze mówiąc od weekendu przeczytałam kilka stron więc nie mogę ocenić.
Zazdroszczę, że już macie wolne. Ja od marca jestem na stażu, który ma potrwać do końca lipca. Chciałabym jak najdłużej chodzić, żeby nie mieć problemów z powodu niezgłoszenia ciąży w PUP. Bałam się, że nie dostanę stażu.

I do kiedy masz zamiar chodzić jeszcze?
Ja tez pracuje i pomału zazdroszczę innym mamom [emoji3] czekam na weekend majowy by ogarnąć wyprawkę i ciuszki -poprac, poukładać itp planuje pracować do końca czerwca- a tydzień ost czerwca wziasc urlop ale nie wiem jak sie to sprawdzi w efekcie końcowym [emoji6]
 
reklama
Takie pytanie względem tego badania krzywej cukrowej. A mianowicie jak mam skierowanie na krew, mocz i te stężenie glukozy to jak pójdę na 7 rano do laboratorium, oddam mocz w kubełku, krew do badań to później za jednym razem uda mi się tez załatwić to badanie krzywej cukrowej? Czy to w inny dzień będę musiała pójść?

Bo i tak nadczczo będę musiała być to akurat przed siku i krwią będę, wystarczy wypić ta glukozę i wtedy czekać ten odstęp czasu i pobiorą mi krew do tego?

Aha i glukozę ta cytrynowa kupie w aptece, tak? :D
Bo ja dopiero dostałam skierowanie na to i następna wizytę mam na 14 maja, wiec planuje iść 7 maja zrobić te wszystkie badania żeby do 11 maja odebrać wyniki i mieć na wizytę u lekarza.
Tak. Wszystko w jednym dniu. Oddajesz mocz do badania potem pobierają krew na morfologie i glukoze. Potem wypijesz glukoze. Po godzinie znów pobierają krew. Idziesz na poczekalnie i po następnej godzinie znów pobierają krew i do domku.
 
Do góry