reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie wiem co to za osiedle . Podkarpacka czy coś pomieszalam ? :DAa to może na mapie widziałam ta miejscowość .. no nie powiem Ci :D mam słaba pamięć tym bardziej że na soline jeżdżę jakieś 2 razy w roku przynajmniej

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie. Koło Podkarpackiej jest Architektów :) za Bi1 to drugie nowe osiedle jak ul. Błogosławionej Karoliny jest osiedle Projektant :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
@KatiNails My ze znajomymi zrobiliśmy sobie długi weekend we wrześniu 2017 właśnie w Zawozie. Wybraliśmy tą miejscowość ze względu na to że jechał z nami labrador a Zawóz jak to nazwaliśmy to "koniec świata" ale za to jaki piękny :D byliśmy chyba na 4 dni a czas leciał tak wolno jakbyśmy conajmniej tydzień tam spędzili. Jedyny minus to jeden sklepik jak zza komuny ale my wcześniej zrobiliśmy zakupy w Lesku a po drodze lody tajskie w Polańczyku...miód malina normalnie.
No to wujek mojego męża ma domek na przeciw Kościoła :D
Także jeździmy do nich ogólnie, ale za rok będziemy chcieli jechać tam jak te domki tam za kościołem na górce są z pięknymi widokami [emoji7][emoji7]

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Nie nie. Koło Podkarpackiej jest Architektów :) za Bi1 to drugie nowe osiedle jak ul. Błogosławionej Karoliny jest osiedle Projektant :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
No właśnie tak się z mężem zastanawialiśmy czy koło podkarpackiej czy w stronę przybyszowki . Dużo teraz nowych osiedli można się pogubić :) to dzieli nas jakieś 25 km :)

Kurde ostatnio nie mogę jezdzic na miasto bo zaraz zaczyna mnie boleć głowa i chcę mi się wymiotować.. nie wiem choroba lokomocyjna czy co.. teraz właśnie mąż poszedł na jakieś badania, już godzinę siedzę w samochodzie bo nawet siły nie mam iść na zakupy :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tak się z mężem zastanawialiśmy czy koło podkarpackiej czy w stronę przybyszowki . Dużo teraz nowych osiedli można się pogubić :) to dzieli nas jakieś 25 km :)

Kurde ostatnio nie mogę jezdzic na miasto bo zaraz zaczyna mnie boleć głowa i chcę mi się wymiotować.. nie wiem choroba lokomocyjna czy co.. teraz właśnie mąż poszedł na jakieś badania, już godzinę siedzę w samochodzie bo nawet siły nie mam iść na zakupy :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Lepiej siedzieć w aucie niż jakby Cię miało w sklepie zesłabić.
Ale tak czasem jest. Ja tak mam jak mi ciśnienie np spada. Słabo i nudności. A jak Wy nie z Rzeszowa to niestety w Rzeszowie jest inny mikroklimat no i powietrze bez szału. Więc i to teraz w ciąży możesz bardziej odczuwać

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Lepiej siedzieć w aucie niż jakby Cię miało w sklepie zesłabić.
Ale tak czasem jest. Ja tak mam jak mi ciśnienie np spada. Słabo i nudności. A jak Wy nie z Rzeszowa to niestety w Rzeszowie jest inny mikroklimat no i powietrze bez szału. Więc i to teraz w ciąży możesz bardziej odczuwać

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Mozliwe.. a jak weszliśmy do Castoramy to myślałam że padnę zrobiło mi się duszno i mąż musiał mnie podtrzymywac w drodze do auta bo właśnie bałam się że zasłabne. Jak przyjdę do domu to zmierzę ciśnienie , może mi kawy brakuje :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry