reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Coś mi się kojarzy ta nazwa ale nie pamiętam czy byłam tam nad wodą czy przejazdem . Ja nie bardzo lubię się kompac w solinie. Trochę brudnawo :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Przejazdem razem wątpię :D
Jak wjeżdżać do Zawozu to ulica kończy się właśnie na tym zalewie [emoji7] 'ślepa ulica' , koniec świata [emoji7] piękne widoki i ciiiszaaaa

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Coś mi się kojarzy ta nazwa ale nie pamiętam czy byłam tam nad wodą czy przejazdem . Ja nie bardzo lubię się kompac w solinie. Trochę brudnawo :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
My się nie kąpiemy :D ewentualnie rowerki wodne :D
Jeździmy tam odpocząć, wyciszyć się, już specjalnie po sezonie, ale póki jeszcze ciepło :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
My w tym roku niestety nie pojedziemy. Zawsze we wrześniu jeździliśmy cała duża ekipa z dziećmi. Ale mała się urodzi w połowie sierpnia i o. Za rok pojedziemy :)
Tak ja centralnie z Rzeszowa :) Projektant.

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Nie wiem co to za osiedle . Podkarpacka czy coś pomieszalam ? :D
Przejazdem razem wątpię :D
Jak wjeżdżać do Zawozu to ulica kończy się właśnie na tym zalewie [emoji7] 'ślepa ulica' , koniec świata [emoji7] piękne widoki i ciiiszaaaa

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Aa to może na mapie widziałam ta miejscowość .. no nie powiem Ci :D mam słaba pamięć tym bardziej że na soline jeżdżę jakieś 2 razy w roku przynajmniej

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KatiNails My ze znajomymi zrobiliśmy sobie długi weekend we wrześniu 2017 właśnie w Zawozie. Wybraliśmy tą miejscowość ze względu na to że jechał z nami labrador a Zawóz jak to nazwaliśmy to "koniec świata" ale za to jaki piękny :D byliśmy chyba na 4 dni a czas leciał tak wolno jakbyśmy conajmniej tydzień tam spędzili. Jedyny minus to jeden sklepik jak zza komuny ale my wcześniej zrobiliśmy zakupy w Lesku a po drodze lody tajskie w Polańczyku...miód malina normalnie.
 
Dobrze- my już po, dziewczynce nic pomiędzy nogami nie urosło, wszystko jest idealnie, łożysko jest Ok, szyjka tez, mogę chodzić na długie spacery, No tych gór mi nie zalecał:D powiedział ze on by nie poszedł Haha :), fotki nie dostałam dzidziusia, dostałam zdjęcia mózgu ehm... muszę jednak się upominać , myślałam ze za 250zl ta fotka będzie, wagę mamy 296g, data porodu co do dnia z ta odziwo pierwsza czyli 27 a nie 24 jak było na prenatalnych pierwszych. Tabletek zero mam normalnie jeść i nic poza tym mi do szczęścia nie trzeba. No to rodzę siłami natury :D:D:D

396?? Ojej to ja chyba klopsa będę miała bo waży już prawie 600
 
Wkłada się go na minutę do mikrofali i jest mega gorący, uwielbiam go, raz dostałam takiego bólu w lędźwiach jakby mi nerwa coś rwało, aż płakać mi się chciało i po 6 h pomyślałam ze przecież dostałam termofor wczoraj od listonosza, przeszło po minucie, ależ to była ulga nieziemska.

Czy macie upławy z piersi? właśnie zauważyłam ze z prawej mi płyn przezroczysty leci
upławy? siara , tak ? to ja juz chyba ze dwa miesiace mam, ze czasem poleci ale nie jakos mega duzo pare kropel :)
 
reklama
Do góry