reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Laseczki, wiem że temat już był kilka razy, ale teraz jesteśmy już trochę bliżej porodu więc może jesteście bardziej zdecydowane. Gdzie rodzicie te co mieszkają w okolicach Katowic?? [emoji4]

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Miałam na początku nisko macice ułożona, ale się już podniosła na tyle, ze nie grozi mi cesarka, moja dzidzia jest na ta chwile pośladkowa, włączył mi 3D, dziewczyna ziewała, ziewała i tylko ziewała :D aż się zapytał jak pierwsze prenatalne bo tu super współpracuje na tamtych mówi tak samo, wiec może będzie spokojnym dzieciaczkiem i w kosc mi za bardzo nie będzie dawała
Oby oby ;) to dobrze że jest szansa na poród własnymi siłami ;) ja też mam nadzieję że nic się nie zmieni i będę mogła sama urodzić :) senną masz tą swoją kobitkę. U mnie mały w ogóle na żadnej wizycie nie współpracuje . Tylko dupkę wypina i się wierci strasznie na badaniach. Pozatym w dzień nie czuje ruchów dużo a w nocy cały czas. Mam nadzieję że upodobania senne mu się zmienia :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gdzie konkretnie jeździcie w Bieszczady ? :d bo my trochę dłużej jeździmy :D ponad 2h, ale to jeszcze za Soline 30km :D koooocham Bieszczady!

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Ja mieszkam pod Rzeszowem więc mam trochę bliżej od ciebie jeśli jesteś centralnie z Rzeszowa :) nad soline dość często jeździmy to przy dobrych warunkach okolo godzina drogi. A jak chcemy jechać pochodzić po górach to najczęściej Wetlina, Cisna no ale tam już jedzie się dluzej ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mieszkam pod Rzeszowem więc mam trochę bliżej od ciebie jeśli jesteś centralnie z Rzeszowa :) nad soline dość często jeździmy to przy dobrych warunkach okolo godzina drogi. A jak chcemy jechać pochodzić po górach to najczęściej Wetlina, Cisna no ale tam już jedzie się dluzej ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
My w tym roku niestety nie pojedziemy. Zawsze we wrześniu jeździliśmy cała duża ekipa z dziećmi. Ale mała się urodzi w połowie sierpnia i o. Za rok pojedziemy :)
Tak ja centralnie z Rzeszowa :) Projektant.

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Do góry