reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wybieracie się gdzieś na majówkę? Gdzie ciężarna może jechać i będzie zadowolona ? Mieliśmy plany polnocne Włochy ale nie dam rady za daleko i szkoda jechać taki kawał świata i nie mieć siły na zwiedzanie więc myślę o Kołobrzegu teraz. Jakieś rady?
A co do Kołobrzegu nic nie podpowiem, bo byłam tam chyba 1 raz jako dziecko tylko :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Dobrze- my już po, dziewczynce nic pomiędzy nogami nie urosło, wszystko jest idealnie, łożysko jest Ok, szyjka tez, mogę chodzić na długie spacery, No tych gór mi nie zalecał:D powiedział ze on by nie poszedł Haha :), fotki nie dostałam dzidziusia, dostałam zdjęcia mózgu ehm... muszę jednak się upominać , myślałam ze za 250zl ta fotka będzie, wagę mamy 296g, data porodu co do dnia z ta odziwo pierwsza czyli 27 a nie 24 jak było na prenatalnych pierwszych. Tabletek zero mam normalnie jeść i nic poza tym mi do szczęścia nie trzeba. No to rodzę siłami natury :D:D:D
 
Wybieracie się gdzieś na majówkę? Gdzie ciężarna może jechać i będzie zadowolona ? Mieliśmy plany polnocne Włochy ale nie dam rady za daleko i szkoda jechać taki kawał świata i nie mieć siły na zwiedzanie więc myślę o Kołobrzegu teraz. Jakieś rady?

Wiesz co. My byliśmy w po ślubie nad morzem (ślub mieliśmy 7 maja) i było słabo. Poza sezonem życia tam nie było. Może trafiliśmy w taka miejscówkę, a może po prostu było za wcześnie. Wiec nie pomogę w kwestii morza. Za to mogę polecić góry i miejscówki tam [emoji4]

Dobrze- my już po, dziewczynce nic pomiędzy nogami nie urosło, wszystko jest idealnie, łożysko jest Ok, szyjka tez, mogę chodzić na długie spacery, No tych gór mi nie zalecał:D powiedział ze on by nie poszedł Haha :), fotki nie dostałam dzidziusia, dostałam zdjęcia mózgu ehm... muszę jednak się upominać , myślałam ze za 250zl ta fotka będzie, wagę mamy 296g, data porodu co do dnia z ta odziwo pierwsza czyli 27 a nie 24 jak było na prenatalnych pierwszych. Tabletek zero mam normalnie jeść i nic poza tym mi do szczęścia nie trzeba. No to rodzę siłami natury :D:D:D

Kochana! Świetne wieści [emoji5] gratuluje udanej wizyty [emoji4] mi lekarz nic nie mówił o ograniczeniach gór. Mówił tylko, ze jak lubię to żebym korzystała [emoji5] wiec korzystam. Jadę za tydzien już 2 raz w przeciągu 3 miesięcy [emoji7]



20 sierpnia 2018
 
Dobrze- my już po, dziewczynce nic pomiędzy nogami nie urosło, wszystko jest idealnie, łożysko jest Ok, szyjka tez, mogę chodzić na długie spacery, No tych gór mi nie zalecał:D powiedział ze on by nie poszedł Haha :), fotki nie dostałam dzidziusia, dostałam zdjęcia mózgu ehm... muszę jednak się upominać , myślałam ze za 250zl ta fotka będzie, wagę mamy 296g, data porodu co do dnia z ta odziwo pierwsza czyli 27 a nie 24 jak było na prenatalnych pierwszych. Tabletek zero mam normalnie jeść i nic poza tym mi do szczęścia nie trzeba. No to rodzę siłami natury :D:D:D
No to pięknie[emoji16] same dobre wieści[emoji5]
I obędzie się bez cc[emoji5]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Dobrze- my już po, dziewczynce nic pomiędzy nogami nie urosło, wszystko jest idealnie, łożysko jest Ok, szyjka tez, mogę chodzić na długie spacery, No tych gór mi nie zalecał:D powiedział ze on by nie poszedł Haha :), fotki nie dostałam dzidziusia, dostałam zdjęcia mózgu ehm... muszę jednak się upominać , myślałam ze za 250zl ta fotka będzie, wagę mamy 296g, data porodu co do dnia z ta odziwo pierwsza czyli 27 a nie 24 jak było na prenatalnych pierwszych. Tabletek zero mam normalnie jeść i nic poza tym mi do szczęścia nie trzeba. No to rodzę siłami natury :D:D:D
Super fajnie że wszystko ok :) ja też bym nie poszła w góry w ciąży . Kurde nie wyobrażam sobie jakby na jakimś szczycie zaczął mnie boleć brzuch albo co kolwiek innego ..
Ostatnio na prywatnych połówkowych lekarz powiedział mi że teraz jakiś tam komitet mówił ginekologom żeby już nie dawać jakiś zdjęć czy płytek z nagraniem .. ja też nie dostałam :(
A skąd już wiesz że siłami natury ? :) Oczywiście fajnie ale mi lekarz powiedział że to będzie do oceny później , mój mały leży już główka do dołu od dwóch wizyt ale lekarz mój stwierdził że dopiero po 30 tygodniu dziecko się układa i wtedy ciężko mu się przekręcić a na razie to może się zmienić .. no i zależy czy cukrzyca cukrowa, jak będzie z ciśnieniem bo to niestety w większej ciąży lubi wzrastać

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co. My byliśmy w po ślubie nad morzem (ślub mieliśmy 7 maja) i było słabo. Poza sezonem życia tam nie było. Może trafiliśmy w taka miejscówkę, a może po prostu było za wcześnie. Wiec nie pomogę w kwestii morza. Za to mogę polecić góry i miejscówki tam [emoji4]



Kochana! Świetne wieści [emoji5] gratuluje udanej wizyty [emoji4] mi lekarz nic nie mówił o ograniczeniach gór. Mówił tylko, ze jak lubię to żebym korzystała [emoji5] wiec korzystam. Jadę za tydzien już 2 raz w przeciągu 3 miesięcy [emoji7]



20 sierpnia 2018
Zazdraszaczam ;)
 
Ja co drugą wizytę dostaję fotki[emoji16] i płytkę z połówkowych mam[emoji16] mąż często ją ogląda[emoji16] Powiem wam, że jest to urocze[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ja co drugą wizytę dostaję fotki[emoji16] i płytkę z połówkowych mam[emoji16] mąż często ją ogląda[emoji16] Powiem wam, że jest to urocze[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Wiadomo. Ja strasznie ubolewalam nad tym że nie dostałam nic z polowkowego .. tym bardziej że większość z was ma takie piękne zdjęcia :( no ale nic, zobaczę go dokładnie jak się urodzi :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@karkula309 to już nie będzie zdjęć?![emoji22] przecież na te zdjęcia tak się czeka i można rodzinie pokazać i ma się pamiątkę taka! Ciekawe czy ja dostanę w poniedziałek [emoji848] mam nadzieje, że tak [emoji6]
A co do gór to wiadomo, ze iść w wyższe partie to już raczej nieodpowiedzialne. Ale po dolinkach można pośmigać i poodpoczywać na łonie natury [emoji4]



20 sierpnia 2018
 
Do góry