reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurczę od 2 dni mam problem z dodaniem zdjęć, zawsze zmniejszała i było Ok teraz zmniejszam, ucinam i jest za duże...

W krwi mi wyszły Neutrofile 9,4 norma jest 2-7
Limfocyty 3,6- norma 1-3
Boziu za 40minut wychodzę, mam nadzieje ze dostanę jakaś fajna fotkę dzidziusia, bo moja jedyna fajna fotka jest z 10tyg na innych nic nie widać, a ostatnio to w ogóle nie dostałam bo była sama pupa :D

Ja mam na 16:40 dopiero :)
I też mam nadzieję na zdjęcie albo chociaż żeby pokazało co ma między nóżkami bo narazie pokazywalo tylko plecki :)
 
reklama
A ja mam dziś wizytę na 18. Ciekawa jestem ile przybyło mojego Maluszka a ile mnie. Może wystawi w końcu buziaka do zdjęcia bo do tej pory najchętniej pokazuje to co ma między nogami
 
Kobietki,
Byłam wczoraj na warsztatach z bezpiecznego malucha i dostaliśmy tam pakiety. Jednym z elementów jest takie coś jak na zdjęciu. Dla mnie to przypomina rękawice kuchenna bez palca albo nakładkę nad deskę od sedesu.
Wiecie co to jest, do czego służy? Nie wiem czy to jakaś próbka czy może mi się to przydać czy mam to wyrzucić [emoji12]
Sory za moja niewiedzę, ale już nie mam pomysłów do czego tego użyć :p
1522995464-9eaf3afa534b2924-aaaaaa.jpeg




20 sierpnia 2018
Ja też nie mam pojęcia :D

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Dziewczyny co powiecie o podusiach? Bo mam zamiar kupic podusie z pierza ,moja pierworodna miala i bylo oki..
Z tego co ja wiem, to małe dzieciaczki powinny spać na płasko bez żadnej poduszki, ewentualnie jakaś cieniutka tylko. Ja bym nie ryzykowała z poduchą z pierza. Ale dawniej, jak ja się rodziłam wszystkie dzieci spały na poduszce z pierza i ja żyję i mam się dobrze :D ale tak jak mówię, z obecną wiedzą, nie kupowałabym dziecku z pierza.

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
A jakiego płynu do hig.int. używasz? Ja w pierwszej ciąży co chwilę miałam jakąś infekcję w moczu. Używałam wtedy płynu z Ziaji. Teraz używam Lactacyd dla kobiet w ciąży o ph 3,5 od początku ciąży i za każdym dazem wyniki mam ok.

od jakiegoś miesiąca używam pianki baifem, wyczytałam na forum że jest bardzo fajna :)
 
@megalija ja mam na 16 [emoji37] strasznie późno, ale z mężem idę i nie chciałam go z pracy wyrywać [emoji12]

Mam już pierwsza muchę w mieszkaniu [emoji52]



20 sierpnia 2018
Muchy....
Nie cierpię tych stworzeń![emoji53] tak jak komarów...Niee jednak much bardziej[emoji23]
Kobietki,
Byłam wczoraj na warsztatach z bezpiecznego malucha i dostaliśmy tam pakiety. Jednym z elementów jest takie coś jak na zdjęciu. Dla mnie to przypomina rękawice kuchenna bez palca albo nakładkę nad deskę od sedesu.
Wiecie co to jest, do czego służy? Nie wiem czy to jakaś próbka czy może mi się to przydać czy mam to wyrzucić [emoji12]
Sory za moja niewiedzę, ale już nie mam pomysłów do czego tego użyć :p
1522995464-9eaf3afa534b2924-aaaaaa.jpeg




20 sierpnia 2018
Ja wiem, ja wiem[emoji16] Też to dostałam[emoji16] możesz to wyrzucić[emoji16] to jest tylko próbka materiału, żeby pokazać materiał i ogólnie jak wyglądają te ich pokrowce[emoji16] Na warsztatach nam to też mówili, bo ktoś zadał pytanie[emoji16]
Kurczę od 2 dni mam problem z dodaniem zdjęć, zawsze zmniejszała i było Ok teraz zmniejszam, ucinam i jest za duże...

W krwi mi wyszły Neutrofile 9,4 norma jest 2-7
Limfocyty 3,6- norma 1-3
Boziu za 40minut wychodzę, mam nadzieje ze dostanę jakaś fajna fotkę dzidziusia, bo moja jedyna fajna fotka jest z 10tyg na innych nic nie widać, a ostatnio to w ogóle nie dostałam bo była sama pupa :D
Powodzenia dzisiaj [emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Dzięki za pomoc Laski! To jest wielkości dłoni, wiec zrobię to co napisała @Anulaa88. Wyrzucę to [emoji6] ja ta torebkę z chaborami rozpakowałem dopiero dziś rano i zdziwko mnie złapało jak to zobaczyłam [emoji12]
@kiiinia91 daj znać jak po wizycie :) trzymam kciuki, żeby była jakaś fotka - to nieoceniona pamiątka [emoji173]️



20 sierpnia 2018
 
Dzięki za pomoc Laski! To jest wielkości dłoni, wiec zrobię to co napisała @Anulaa88. Wyrzucę to [emoji6] ja ta torebkę z chaborami rozpakowałem dopiero dziś rano i zdziwko mnie złapało jak to zobaczyłam [emoji12]
@kiiinia91 daj znać jak po wizycie :) trzymam kciuki, żeby była jakaś fotka - to nieoceniona pamiątka [emoji173]️



20 sierpnia 2018
My dostaliśmy jeszcze jakiś smoczek i chyba bepathen [emoji5][emoji848]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Wybieracie się gdzieś na majówkę? Gdzie ciężarna może jechać i będzie zadowolona ? Mieliśmy plany polnocne Włochy ale nie dam rady za daleko i szkoda jechać taki kawał świata i nie mieć siły na zwiedzanie więc myślę o Kołobrzegu teraz. Jakieś rady?
 
reklama
Wybieracie się gdzieś na majówkę? Gdzie ciężarna może jechać i będzie zadowolona ? Mieliśmy plany polnocne Włochy ale nie dam rady za daleko i szkoda jechać taki kawał świata i nie mieć siły na zwiedzanie więc myślę o Kołobrzegu teraz. Jakieś rady?
Na majówkę nie, ale wybieramy się w czerwcu nad morze w okolice Gdańska/Władysławowa. Może któraś z Was ma jakieś fajne noclegi godne polecenia? :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Do góry