reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@kiiinia91 trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę!! [emoji4] pokaz Malucha jak już będziesz miała fotki [emoji6] a te wyniki i mocz... Hmm, roztargnienie jakby ciążowe? [emoji6]
@Fiorna ja tez mam połówkowe w poniedziałek. Będziemy razem miały przeżywkę [emoji12]



20 sierpnia 2018
 
reklama
Jak brałam metformine to efektu zbytniego nie było. Waga nie spadała. Aczkolwiek zbyt długo jej nie brałam bo pokazały mi się dwie fantastyczne kreseczki na prawie pięćdziesięciu testach (tak dla pewności hihi). [emoji23] Zbadaj ponownie mocz bo bakterie mogły wyjść przez złe pobranie. Ja tak mialam jak też na szybko sikałam w przychodni. Wtedy gin kazała mi przed oddaniem moczu się podmyć, włożyć tampona i nasiusiać (ale nie pierwszą część moczu oczywiście). I wtedy wyniki wyszły idealne. ;)

p19udqk33bja1sdx.png

Ja byłam 3 miesiące bo właśnie też zobaczylam dwie kreski. :) Jestem zdania że to metformina sprawiła że wróciła mi owu :)

Ja znów bezsenność. Nie wiem czy to problemy w domu dają znaki czy co ale strasznie się męczę. W dodatku w dzień nie czułam maluszka i już się martwiłam ale teraz jak leżę to czuje że chyba mnie smyra , jestem spokojniejsza

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wkłada się go na minutę do mikrofali i jest mega gorący, uwielbiam go, raz dostałam takiego bólu w lędźwiach jakby mi nerwa coś rwało, aż płakać mi się chciało i po 6 h pomyślałam ze przecież dostałam termofor wczoraj od listonosza, przeszło po minucie, ależ to była ulga nieziemska.

Czy macie upławy z piersi? właśnie zauważyłam ze z prawej mi płyn przezroczysty leci
U mnie siara jest od 14 tygodnia i z każdym tygodniem mam troszkę więcej. Teraz to już plamy na koszulce wielkości pomarańczy mogę nie raz znaleźć i na pościeli ślady też mam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co powiecie o podusiach? Bo mam zamiar kupic podusie z pierza ,moja pierworodna miala i bylo oki..

Ewa ja na początku nie planuje poduszki a z pierza to już w ogóle. Nie wyobrażam sobie spać na czyichś "włosach, piórach" od jakiegoś denata :)
Dziecko chyba na początku powinno spać na płasko ? :)
 
Kobietki,
Byłam wczoraj na warsztatach z bezpiecznego malucha i dostaliśmy tam pakiety. Jednym z elementów jest takie coś jak na zdjęciu. Dla mnie to przypomina rękawice kuchenna bez palca albo nakładkę nad deskę od sedesu.
Wiecie co to jest, do czego służy? Nie wiem czy to jakaś próbka czy może mi się to przydać czy mam to wyrzucić [emoji12]
Sory za moja niewiedzę, ale już nie mam pomysłów do czego tego użyć :p
1522995464-9eaf3afa534b2924-aaaaaa.jpeg




20 sierpnia 2018
 
reklama
Do góry