reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na te pachwiny poszukaj sobie ćwiczeń dla ciężarnych powinno pomóc mnie tak bolało ze az musialam brać leki a zrobił Ci oj pochwy? Chociaż jak jesteś niezadowolona to zmień gina
Nic mi nie zrobił w tej sprawie nawet nie sprawdził ręcznie nogi nic zero nie mam chodzić toć oba oknie boli jak leżę chodzę kiedy jej się po prostu podoba nie zależne od wysiłku. ..a brak słów
 
reklama
Jak brałam metformine to efektu zbytniego nie było. Waga nie spadała. Aczkolwiek zbyt długo jej nie brałam bo pokazały mi się dwie fantastyczne kreseczki na prawie pięćdziesięciu testach (tak dla pewności hihi). [emoji23] Zbadaj ponownie mocz bo bakterie mogły wyjść przez złe pobranie. Ja tak mialam jak też na szybko sikałam w przychodni. Wtedy gin kazała mi przed oddaniem moczu się podmyć, włożyć tampona i nasiusiać (ale nie pierwszą część moczu oczywiście). I wtedy wyniki wyszły idealne. ;)

p19udqk33bja1sdx.png
No tak myślałam, ale krew to potwierdza
 
A czujesz jakby ktoś Cię od środka smyrnął czasem palcem? Albo coś jak kulka gazowa się ruszyła w jelitach?

Mężowi nie potrafiłam tego uczucia wytłumaczyć więc kazałam przyłożyć zewnętrzną część dłoni do policzka i przejechać szybko sobie językiem w środku. [emoji16]

p19udqk33bja1sdx.png
Kulki gazowe w jelitach męczą mnie bon stop Hahaha, dlatego nie wiem kiedy przemawiają do mnie jelita a kiedy dzidziuś...
 
A ja nie wiem czy dzidziusia czuje, nie umiem opisać tego co czuje i jak czuje hmm...

Ja tez długo nie mogłam wyczuć [emoji3]
W swieta poczułam po raz pierwszy i nie wiedziałam czy to kopniaki czy czkawka siostra z mama sie śmiały ze kopniaki to poczuje... i tak siedząc w pracy przy komputerze poczułam co to porządny kopniak [emoji23][emoji106]


oar8ugpj3lipqk0k.png
 
Super są mam taki dla siebie na chwilę do mikrofali i ciepło trzyma długo. A w jaki sposób to co przesłali?
Wkłada się go na minutę do mikrofali i jest mega gorący, uwielbiam go, raz dostałam takiego bólu w lędźwiach jakby mi nerwa coś rwało, aż płakać mi się chciało i po 6 h pomyślałam ze przecież dostałam termofor wczoraj od listonosza, przeszło po minucie, ależ to była ulga nieziemska.

Czy macie upławy z piersi? właśnie zauważyłam ze z prawej mi płyn przezroczysty leci
 
Ostatnia edycja:
reklama
A czujesz jakby ktoś Cię od środka smyrnął czasem palcem? Albo coś jak kulka gazowa się ruszyła w jelitach?

Mężowi nie potrafiłam tego uczucia wytłumaczyć więc kazałam przyłożyć zewnętrzną część dłoni do policzka i przejechać szybko sobie językiem w środku. [emoji16]

p19udqk33bja1sdx.png
Idealny opis tego co zaczynam powoli odczuwać :)

rfxggzu381pl78d4.png

[emoji192]02.09.2018[emoji192]
 
Do góry