reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja dziś po wizycie na którą się wyxzekalam 3i pół godz masakra nie cierpię lekarzy bez ustalonych godz !dowiedziałam sie ze wszystko ok jak pytałam dlaczego mnie pachwina ciągnie to mi odpowiedzial "nie chodzi tyle "a ja ze mnie najbardziej boli jak leżę tonicnie powiedział pytam o uplawy to po zbadaniu stwierdził że ok ja się z nim kuźwa wykończe.Jeszcze wizyta o 10 zł droższa niby nie dużo ale zawsze więcej a żadnych badań dodatkowych nie robił. Chyba go xmienie na inny model bo normalnie mnie drażni i powiem szczerze gdybym wiedziała że za 130 zł będę mieć to albo i gorzej Niż na NFZ to w życiu bym nie zaczęła prowadzić tam ciąży anajlepsze jest to że opinie ma dobre anawet bardzo dobre ale to czekanie po 3-4 godz czy zlewka o to co pytam mnie po prostu lekko mówiąc wkur.....jutro do endo mam nadzieję że wyniki będą ok....no to się wygadalam
 
Ja bym się przeszła nad morskie oko, albo do doliny Chochołowskiej, mam nawet plan pogadać o tym na piątkowej wizycie
Oj tak[emoji16] też bym chętnie się wybrała[emoji16] gór to będzie brakować mi najbardziej [emoji16] też lubicie chodzić?
My z mężem 2 razy w roku zawsze wyruszaliśmy w góry na kilka dni i znikaliśmy wśród szczytów [emoji16] uwielbiam to[emoji173]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ja dziś po wizycie na którą się wyxzekalam 3i pół godz masakra nie cierpię lekarzy bez ustalonych godz !dowiedziałam sie ze wszystko ok jak pytałam dlaczego mnie pachwina ciągnie to mi odpowiedzial "nie chodzi tyle "a ja ze mnie najbardziej boli jak leżę tonicnie powiedział pytam o uplawy to po zbadaniu stwierdził że ok ja się z nim kuźwa wykończe.Jeszcze wizyta o 10 zł droższa niby nie dużo ale zawsze więcej a żadnych badań dodatkowych nie robił. Chyba go xmienie na inny model bo normalnie mnie drażni i powiem szczerze gdybym wiedziała że za 130 zł będę mieć to albo i gorzej Niż na NFZ to w życiu bym nie zaczęła prowadzić tam ciąży anajlepsze jest to że opinie ma dobre anawet bardzo dobre ale to czekanie po 3-4 godz czy zlewka o to co pytam mnie po prostu lekko mówiąc wkur.....jutro do endo mam nadzieję że wyniki będą ok....no to się wygadalam
Też bym się wkurzała, jakby to.u mnie tak wyglądało.


16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ja nie widzę nic dla dziewczynek, chce kupić do szpitala pajace i w pepco są tylko z 3 rodzaje na 56cm, zero wyboru

U mnie w kilku pepco nie znajdzie się ani jeden ciuszek na 56 cm...zostały same duże 68 i wzwyż. I jest tylko jedna strona wieszaka chłopięcych rzeczy a półtora dziewczęcych :( tak samo jak przeglądałam pieluszki tetrowe i flanelowe to same w różowe i fioletowe serduszka.
 
U mnie w kilku pepco nie znajdzie się ani jeden ciuszek na 56 cm...zostały same duże 68 i wzwyż. I jest tylko jedna strona wieszaka chłopięcych rzeczy a półtora dziewczęcych :( tak samo jak przeglądałam pieluszki tetrowe i flanelowe to same w różowe i fioletowe serduszka.

Pieluszki tetrowe w pepco są też białe. Zerknij na allegro bo tam spory wybór kolorów. Są we wzory i gładkie. Flanelowe też. :)
 
Oj tak[emoji16] też bym chętnie się wybrała[emoji16] gór to będzie brakować mi najbardziej [emoji16] też lubicie chodzić?
My z mężem 2 razy w roku zawsze wyruszaliśmy w góry na kilka dni i znikaliśmy wśród szczytów [emoji16] uwielbiam to[emoji173]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Mnie nie ciągnie do gór. Nie wiem może dlatego że mieszkam w terenach górzystych i spokojnie mogę sobie zniknąć na spacerze wśród małych ' górek ' :D mi się tęskni za morzem. Uwielbiamy się wylegiwać w słońcu i spacerować po brzegu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie nie ciągnie do gór. Nie wiem może dlatego że mieszkam w terenach górzystych i spokojnie mogę sobie zniknąć na spacerze wśród małych ' górek ' :D mi się tęskni za morzem. Uwielbiamy się wylegiwać w słońcu i spacerować po brzegu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja lubię aktywnie w górach[emoji16] też mam w miarę blisko[emoji16] nad morzem się nudzę[emoji16] lubię leżeć na słońcu ale nie codziennie[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Masz rację[emoji16] Ja teraz tylko w gemini kupuje wszystko[emoji5] raz na miesiąc z koleżanką robimy zamówienie żeby za przesyłkę nie płacić[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Ja dostaję zawsze alerta od przyjaciółki, że w pracy dziewczyny zamawiają z gemini i czy ja też coś chcę :) wysyłam jej linki na mejla i jak zamówienie przyjdzie, to tylko sianko jej oddaje. Nie płacimy za przesyłkę, bo tam cały dział się w gemini "stołuje" :D

Dziś ciepło się zrobiło fajnie a ja ledwo chodzę. Co to będzie za jakiś czas :)
Ostatnio często brzuch mi się napina i robi twardszy. Jak zjem, jak przejdę się na spacer i to czasem krótki. To normalne? Ktoś tak ma?
Jutro mam USG i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Trzymam kciuki za USG. Mnie się brzuch może nie napina w ciągu dnia, jak już to wieczorem, szczególnie jak zmęczona jestem. Ale mam za to inne atrakcje... dzisiaj na ten przykład ambitnie wybrałam się do sklepu i ledwo do niego doszłam, było mi tak duszno, że myślałam, że kojfnę po drodze, trzy razy siadałam, a jak już miałam co potrzeba to mi się kurka lepiej zrobiło.

Hej może orientuje się ktoś kiedy w pepco będzie wymiana towaru dla niemowlaków? Przyznam szczerze że dla chłopców ciężko wybrać coś naprawdę super a za to dla dziewczynek multum świetnych ciuszków :) chętnie bym zobaczyła jakąś nową kolekcję czy cuś... :yes:
Ja dzisiaj weszłam do pepco po dresy dla Janka, tak stanęłam wśród tych ciuszków dla dzidziów i stwierdziłam, że nie wiem na co patrzę i nie mogę wchodzić do takich sklepów.
A moje dziecko najlepiej to wszystko co czarne by nosiło, mam nadzieję, że mu szybko przejdzie, bo nie lubię dzieci na ciemno ubranych.

Ja lodowe oproznilam :D mam pusto i nie mam w czym przebierac zeby podjesc :D
Ja pofolgowałam swojej zachciance po obiedzie :D Zjadłam całe wiaderko lodów, były mniamuśne. A u starszego w pokoju, podczas przeprowadzania wykopalisk znalazłam berlinkę, która wyglądała jak kabanos :D

Oj tak[emoji16] też bym chętnie się wybrała[emoji16] gór to będzie brakować mi najbardziej [emoji16] też lubicie chodzić?
My z mężem 2 razy w roku zawsze wyruszaliśmy w góry na kilka dni i znikaliśmy wśród szczytów [emoji16] uwielbiam to[emoji173]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
W góry jeździłam jak byłam nastolatką, jak żył jeszcze tato mojej przyjaciółki, a moja mama w Polsce mieszkała (się oni przyjaźnili się i razem z nimi jeździliśmy), zawędrowałam najdalej do Krynicy Górskiej i powiem, że to łażenie po górach, to fantastyczna sprawa, zmęczenie innej kategorii :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja góry kocham!! Tylko mam do nich ponad 500 km... [emoji21] ale jadę za półtorej tygodnia znowu, wiec już żyje ta energia i wyobrażeniami [emoji4] na Zawrat już pewnie nie pójdę, bo się zadanie za mocno, ale coś niżej na pewno zaliczę [emoji4] No i mam nadzieje, ze jeszcze uda mi się zahaczyć o krokusy [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️



20 sierpnia 2018
 
Do góry