reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie pierwsze prenatalne trawło ok 20min.
Cichosza, nie byłam na tych targach w manhattannie. Miałam gości, dopiero pojechali więc nie było jak. Jutro mam wizytę u gina na nfz może zerknie co u dzidzi.
Bo to usg za darmo robią w różnych miastach i tak myślę nad Warszawą ale czy jest wogole szansa żeby się dostać, pewnie są mega kolejki. U was jak z tym było ?
 
reklama
@megalija norweski?[emoji16] A że tak zapytam... taka pasja i chęć nauki czegoś innego? Czy to np pracą związane?[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Wlasnie tez sie zastanawiam czy.prenatalne 3 trymestru jest konieczne bo jutro ide na polowkowei i nie wiem czy na nast sie zapisywac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Daj znać co postanowiłaś! Ja myślę że gdyby coś było nie tak na połówkowych to na 3 sie zapisze ale jeśli wszystko bedzie ok to nie do końca widze potrzebę? Ale mimo wszystko dalej sie zastanawiam [emoji57]


oar8ugpj3lipqk0k.png
 
Daj znać co postanowiłaś! Ja myślę że gdyby coś było nie tak na połówkowych to na 3 sie zapisze ale jeśli wszystko bedzie ok to nie do końca widze potrzebę? Ale mimo wszystko dalej sie zastanawiam [emoji57]


oar8ugpj3lipqk0k.png
Ja pójdę na to trzecie prenatalne bo mam za darmo w pakiecie z luxmedu :) ale znając mnie to jakbym musiała płacić to pewnie też bym poszła.. chyba przez ciężki początek ciąży jestem przewrażliwiona :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ktoras z Was podczas badania polowkowego dostanie lub bedzie kupowac plyte cd z filmikiem? U mnie jest mozliwosc kupienia takiej plytki ale zastanawiam sie czy na tym badaniu na tyle duzo widac ze bylaby to fajna pamiatka z okresu prenatalnego naszego malenstwa? Czy wiecie moze czy na badaniu polowkowym na nfz lekarz wlacza tez opcje 3d?
 
Mi i pierwsze i drugie robił ten sam lekarz. Moja ginekolog nie ma certyfikatu lub sprzętu (albo jednego i drugiego), więc chodzę do innego lekarza prywatnie na te badania. [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]
U mnie tak samo. Pierwsze i drugie prenatalne (i na trzecie też się wybieram) robił ten sam lekarz, ale inny niż moja ginekolog, która prowadzi mi ciążę :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Wlasnie tez sie zastanawiam czy.prenatalne 3 trymestru jest konieczne bo jutro ide na polowkowei i nie wiem czy na nast sie zapisywac.
A jak to jest z zapisywaniem sie do dentysty? Tez bedzie szybszy termin jak powiem o ciazy?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jest obowiązkowe ;) ja się jednak wybieram :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Czy ktoras z Was podczas badania polowkowego dostanie lub bedzie kupowac plyte cd z filmikiem? U mnie jest mozliwosc kupienia takiej plytki ale zastanawiam sie czy na tym badaniu na tyle duzo widac ze bylaby to fajna pamiatka z okresu prenatalnego naszego malenstwa? Czy wiecie moze czy na badaniu polowkowym na nfz lekarz wlacza tez opcje 3d?
Ja mam płyty, zarówno z pierwszego prenatalnego jak i połówkowego :) u mnie jest to w pakiecie, badanie, zdjęcia i filmik :) fajna rzecz, bo można pokazać rodzicom itp i też później będzie pamiątka.1

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Daj znać co postanowiłaś! Ja myślę że gdyby coś było nie tak na połówkowych to na 3 sie zapisze ale jeśli wszystko bedzie ok to nie do końca widze potrzebę? Ale mimo wszystko dalej sie zastanawiam [emoji57]


oar8ugpj3lipqk0k.png
Pogadam z lekarzem, pewnie bedzie mnie namawial na to badanie ;) chyba jeszcze inne rzeczy mozna wykryc niz do polowkowych, związane z rozwojem w 3 trymestrze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry