reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć dziewczyny :)
Donoszę że my też chodzimy
Najsłodsze , chwiejne kroczki , chęć bycia sodzielnym. Coś pięknego. Spacerujemy sobie za rączkę po naszej ulicy. Jest taki dumny z siebie ❤️
Natomiast mamy problem z butami. Doradzcie co robić. Chodzi o to że gdy mu zakładamy butki to podwija palce i jest ogromny problem z założeniem butów. Czasem cały czas ma tak podwinięte te paluszki gdy siedzi w wózku .

Anitek karmisz jeszcze piersią? Pamiętam że mówiłaś że będziesz karmić do roku .
Ja już ponad 3 miesiące odciągam małemu mleko, bo tyle czasu minęło już odkąd odrzucił pierś.

Dziewczyny , kiedy następna ciąża? Może umówimy się na kolejny wątek :D

Aniu, Zoja chyba nie odda piersi dobrowolnie. To jest jej główny rarytas w ciągu dnia i w nocy. Póki jej nie dam cyca to nie zje nic innego. Właśnie jedziemy na szczepienie, trzymajcie kciuki. Wogole jest strasznie charakterna
 
I jak po szczepieniu anitek?
Oluś też nosi buciki na 22 ale na chłody będą one za lekkie. Szczerze mówiąc nie wiem czy już cieplejsze kupować czy zwykłe jesienne wystarcza.
 
Dziewczyny ajak u Was ze spaniem? Ja chodzę jak zombie. Olek budzi się bardzo często ostatnio . Widzę że wychodzą mu trójki ale skórkę dzień się bawi i ma dobry humor to może nie ma że soba nic wspólnego?
Marzę by się wyspać ...
 
Zoja przeżyła wizytę ale cała przychodnia ja słyszała. I to nie podczas szczepienia tylko podczas badania. Nie lubi wizyt u lekarza. Chyba muszę jej kupic zestaw małego lekarza.

Zoja cały czas wstaje w nocy po kilka razy, ale ja już się przyzwyczaiłam.
 
Dziewczyny ajak u Was ze spaniem? Ja chodzę jak zombie. Olek budzi się bardzo często ostatnio . Widzę że wychodzą mu trójki ale skórkę dzień się bawi i ma dobry humor to może nie ma że soba nic wspólnego?
Marzę by się wyspać ...
Oj u mnie to samo robię za smoczek. Filip ma jedynki i 2 czwórki taka kolejność zębów kto zabroni heh
 
reklama
Hej dziewczyny.
Aneczqa my mamy rozmiar butów 22 więc trochę większy niż ma stopkę i łatwiej się wkłada. Mamy te ż batmanem co Wam ostatnio wysłałam i nowe dostał od babci geoxa szare z rzepami już na zimę. Ale teraz już czasem naprawdę zimno więc nosi te cieplejsze....
Planujemy się starać jeszcze o braciszka lub siostrzyczke dla Stasia ale dopiero za jakieś pół roku. Zobaczymy czy Bozia da...
Anitek jak po szczepieniu?
My mamy rozlake:((((. Strasznie mi źle i smutno. Mam nadzieję że szybko minie do soboty...Lubię moja pracę ale te rozstania są straszne. Myślałam że będę chętnie wyjeżdżać żeby się oderwać. Ale jest odwrotnie. Jeszcze nie wyjechałem a już chciałam wracać.
Aneczqa może macie skok..?pewnie zaraz minie.. Staś śpi ładnie więc jesteśmy wyspani;).
Staje się mocno roszczeniowy. Buntuje się jak nie może od razu dostać tego co chce.

Och jak już bym chciała wrócić do domu:((((
 
Do góry