reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej Anita.
A gdzie jest to kino? I cały film maluchy się same bawią? Kurczę chętnie bym się wybrała ale dopiero po 13 października bo znów wyjeżdżamy. Jest seans co tydzień?
No to pięknie Zoja chodzi! Staś na razie dosłownie kilka kroczkow i tylko do kogoś żeby go złapał. Też nie mówi mama za często. Tylko baba tata i dada. Teraz od wtorku bedzie kilka dni rozłąki. Już mi smutno i źle na sama myśl. No ale potem już długo długo razem:)

Dzień dobry moje Drogie.
My z Zoją jeszcze ponad miesiąc bedzbędz razem. Zoja jest coraz fajniejsza. Od wczoraj ćwiczy chodzenie. Potrafi już przejść pół pokoju, zawrócić się i wrócić, no i z pchaczem biega po całym domu.
Na wszystkie osoby, nawet te na zdjeciach mówi tatą. Tylko jak jest jej bardzo żle, przychodzi do mnie i mowi mamo.
My codziennie albo gdzieś wyjeżdżamy albo chodzimy na spacery i płac zabaw.
Zoja polubiła jazdę samochodem w foteliku i w wózku. Ogląda po drodze wszystkie zwierzatka. Karmi wszystkich nas i poi.
We środę byłyśmy w kinie dla mam z maluszkami .Maluchy się bawiły a mamy oglądały film. Tym razem był kler ale w nastenast tygodniu jest jakaś komedia romantyczna. Fajna sprawa. Ola , może się wybierzemy we środę?
 
Kino to kinopraha i seanse dla mam są co środę. Część dzieci bawi się na scenie pod ekranem, część chodzi po sali, maluszki śpia w wózkach lub na rękach mam. Zoja usnęła pod koniec filmu.

Kamila ja mam buciki z next dla Zoi. To są adidaski dla dzieci first Walker. Ostatnio kupiłam jej trzewiki z Lasocki kids z usztywnianym tylem, są już cieplejsze. Akurat wtedy była jakaś promocja.
 
Cześć dziewczyny :)
Donoszę że my też chodzimy
Najsłodsze , chwiejne kroczki , chęć bycia sodzielnym. Coś pięknego. Spacerujemy sobie za rączkę po naszej ulicy. Jest taki dumny z siebie ❤️
Natomiast mamy problem z butami. Doradzcie co robić. Chodzi o to że gdy mu zakładamy butki to podwija palce i jest ogromny problem z założeniem butów. Czasem cały czas ma tak podwinięte te paluszki gdy siedzi w wózku .

Anitek karmisz jeszcze piersią? Pamiętam że mówiłaś że będziesz karmić do roku .
Ja już ponad 3 miesiące odciągam małemu mleko, bo tyle czasu minęło już odkąd odrzucił pierś.

Dziewczyny , kiedy następna ciąża? Może umówimy się na kolejny wątek :D
 
Kino to kinopraha i seanse dla mam są co środę. Część dzieci bawi się na scenie pod ekranem, część chodzi po sali, maluszki śpia w wózkach lub na rękach mam. Zoja usnęła pod koniec filmu.

Kamila ja mam buciki z next dla Zoi. To są adidaski dla dzieci first Walker. Ostatnio kupiłam jej trzewiki z Lasocki kids z usztywnianym tylem, są już cieplejsze. Akurat wtedy była jakaś promocja.
Daj linka do tych butów
 
Cześć dziewczyny :)
Donoszę że my też chodzimy
Najsłodsze , chwiejne kroczki , chęć bycia sodzielnym. Coś pięknego. Spacerujemy sobie za rączkę po naszej ulicy. Jest taki dumny z siebie ❤️
Natomiast mamy problem z butami. Doradzcie co robić. Chodzi o to że gdy mu zakładamy butki to podwija palce i jest ogromny problem z założeniem butów. Czasem cały czas ma tak podwinięte te paluszki gdy siedzi w wózku .

Anitek karmisz jeszcze piersią? Pamiętam że mówiłaś że będziesz karmić do roku .
Ja już ponad 3 miesiące odciągam małemu mleko, bo tyle czasu minęło już odkąd odrzucił pierś.

Dziewczyny , kiedy następna ciąża? Może umówimy się na kolejny wątek :D
Fi też średnio toleruje buty i podwija palce. Koleżanka mówiła że jej młody tak robił to najlepiej się sprawdziły adidaski na rzep bo całe się otwiera można włożyć stopkę ułożyć język i zapiąć. Fi wiecznie na boso a tu po ponad 13 miesiącach coś na nogi nakładają.
 
reklama
Dziewczyny ja mam trampeczki dla Olcia i chyba na jesień nic innego już nie będę kupować tylko od razu zimowe. Sama nie wiem , myślicie że opłaca się jesienne? Od listopada to już pewnie będziemy zakładać zimowe butki.
Butów nie będę kupować przez internet, więc pewnie postawie na butki lasockiego albo Bartek. W sumie to nie wiem, doradzcie które są dobre.
A kurtki już macie ?
Ja bym chciała parkę w kolorze khaki lub musztardową.
Wyrzucajcie linki ;)
 
Do góry