reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kamila, co u Ciebie? Jak radzą sobie Twoi chlopcy? Ja dzisiaj byłam kilka godzin w pracy więc jak wróciłam to myślałam że zjem Olka . Tak bardzo tęskniłam.
W jakich godzinach pracujesz??


Anitek co u Was? Kiedy nasza Zoja obchodzi urodzinki?

Pozdrawiam Was:)

Lepiej niż się spodziewałam, taki zapiernicz że dzień mija szybko. Pracuje 9-17 do pracy Mam 7 minut więc rano jest jeszcze czas na pieszczoty. Młody się cieszy jak wracam pije mega dużo z obu piersi. Normalnie z 20 minut aż brzuch się robi jak piłka. Chłopaki radzą sobie rewelacyjnie. Wczoraj zrobili 16km wolnym krokiem szli w sumie ponad 3h. Mąż cały czas musi się z nim bawić a jak ja wracam tuli się a potem siada i bawi się sam a mąż śmieje się że mam magiczną moc. Wiem że nie jest mu łatwo ale 3 zębny uśmiech Filipa to najlepsza zapłata za ten trud. Damy radę!! Bo jak nie my to kto?
Chodzi nadal przy meblach i chyba tak jakiś czas zostanie ale gaduła po matce. Wieczorem chciał do mnie jak prasowałam koszulę stał przy bramce i marudzi mąż go wziął i tuli a Fi odpycha- ne tata Ladek. To mąż pyta to do kogo chcesz a on na mnie pokazuje palcem wskazującym i mówi - mama. Rzuciłam koszule a on tuli wydając dźwięki hmmm mm i buziakuje. Mistrz emocji.
 
reklama
Słodziaki te nasze maluszki. Staś już tyle rozumie że nie mogę się nadziwić. Jak pytam skąd wziął zabawkę to dokładnie pokazuje to miejsce albo jak mówię że idziemy zrobić mleczko to pokazuje w stronę kuchni.
Gdzieś słyszałam że dzieci od 8 miesiąca do dwóch lat budują najważniejszą więź tylko z JEDNA osoba. Zazwyczaj jest to mama. I ze jest to najistotniejsza wiez bo rzutuje na przyszle relacje w zyciu. Dlatego Filip pewnie chce do mamy. U nas tez czesto tata super ale jak tulonko to do mamy.
Ząbki nam wychodzą i trochę płaczu ale tylko troszkę. Jak mam na razie luzik w pracy. Ale na koniec września wyjeżdżamy na 4 dni. Już tęsknię na samą myśl.
Właśnie jak tam Zojka? Anitek musimy się jakoś znowu spotkać:)
Miłego dnia :)
 
Ja dzisiaj byłam na szkoleniu. Pierwsze rozstanie tak długie- 10 godz bez mojego Olcia. Chłopcy poradzili sobie znakomicie! Gdy przyjechałam mały był w wannie i uśmiechnął się do mnie , jakbym cały czas była z nimi w domu . Byli na spacerku, na lodach, grali w piłkę.
Kamila masz najbardziej komfortowa sytuację na świecie że Fi jest z mężem:) Gdybym ja miała taką możliwość to bez najmniejszego stresu wróciłbym do pracy. A tak...trochę się martwię.
 
Dziewczyny ale jesteście dzielne, Wasi faceci też. BRAWO.

My dopiero dzisiaj wracamy z wakacyjnych escapad. Mamy jeszcze 5 godzin, bo jedziemy z Bieszczad.

Zoja urodziny miała wcześniej, ale imprezę robimy w sobotę, więc jutro beda przygotowania. Zoja też duuuzo gada, szczególnie wieczorem. Zaczęła robić kilka kroczków sama i jak idzie to robi sobie brawo. No i cały czas musi być cyc. Nie mam na razie pomyslu jak ja odzwyczaic.

Stasiu, sto lat, sto lat.
 
Dziewczyny ale jesteście dzielne, Wasi faceci też. BRAWO.

My dopiero dzisiaj wracamy z wakacyjnych escapad. Mamy jeszcze 5 godzin, bo jedziemy z Bieszczad.

Zoja urodziny miała wcześniej, ale imprezę robimy w sobotę, więc jutro beda przygotowania. Zoja też duuuzo gada, szczególnie wieczorem. Zaczęła robić kilka kroczków sama i jak idzie to robi sobie brawo. No i cały czas musi być cyc. Nie mam na razie pomyslu jak ja odzwyczaic.

Stasiu, sto lat, sto lat.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stopniowe redukowanie liczby karmień i zastępowanie ich posiłkami stałymi.

Zoju, spóźnione ale najszczersze życzenia urodzinowe :-D
 
Dziewczyny ale jesteście dzielne, Wasi faceci też. BRAWO.

My dopiero dzisiaj wracamy z wakacyjnych escapad. Mamy jeszcze 5 godzin, bo jedziemy z Bieszczad.

Zoja urodziny miała wcześniej, ale imprezę robimy w sobotę, więc jutro beda przygotowania. Zoja też duuuzo gada, szczególnie wieczorem. Zaczęła robić kilka kroczków sama i jak idzie to robi sobie brawo. No i cały czas musi być cyc. Nie mam na razie pomyslu jak ja odzwyczaic.

Stasiu, sto lat, sto lat.
Zoja sto lat nasza rodzyneczko, rośnij zdrowo.
 
Filip jak wracam z pracy rozbiera mnie i pije 2 cyce aż brzuch się robi jak piłka
Ja będę karmiła tak myślę do końca roku. Rano po pracy i do spania
 
reklama
Do góry