reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja codziennie 2 godziny ale ja dogadzam sobie słodyczami. Moje motto to: Lepiej być grubą niż podobać się byle komu
Ha ha, Kamila, rozbijawilas mnie tym mottem :D
Ja tez codziennie dużo spaceruje. Czasem juz o 8 rano idziemy pojeździć rowerkiem po naszej ulicy ale również dogadzam sobie słodyczami.

Opiekunka przyjdzie dopiero na poczatku września bo przez pierwsze tygodnie mąż będzie z/małym. Kamila, Ty masz naprawdę luksusowa sytuacje, bo zostawiasz dziecko w najlepszych rekach.

Kamila, u nas górne jedynki wychodziły po przyjeździe z ferii znad morza, w lutym. Pamietam dokładnie bo to były jak do tej pory najgorsze zęby :( Olciu miał wtedy pęcherze na dziaslach, nie chciał pić z piersi. Musialam go usypiac i karmić na spiocha.
 
reklama
Staś już ma roczek i jeden dzien:)
Wczoraj zrobiliśmy małe przyjęcie. Przyjechała jednak babcia i ciocia. Dostał mnóstwo prezentów. Zgapilam chyba od Kamili kulki tyle ze 200 a nie 600 i wrzuciłam do baseniku turystycznego. Ale była zabawa.!!!!Dostal od nas samochodzik sterowany, od rodziny instrumenty muzyczne, itp. Była zabawa na całego. Najlepsze z tortem. Ja zawsze z pieczeniem to byłam na bakier. Dlatego wzięłam przepis dla roczniaka bez pieczenia. Miksowanie składników i ułożenie w tortownicy. Banalne. Jak już cały tort udekorowalam przystroilam to zanim do lodówki miałam zrobic zdjęcie i....hyc tort sie zeslizgnal i wylądował na kaflach oczywiście polewa do ziemi. Także tort wyglądał jak stek ale uratowałam go posypując borówkami. Niestety nikt poza mną go nie widział ladnego;).
Najważniejsze że Stasiowi smakował. Zajadal się choć się bałam czy go nie przytka bo dużo orzechów. Ale jest ok.
Jak Kamila w pracy? Pewnie ciężko....
 
Nie było aż tak źle. Fi odebrał z mężem mnie z pracy i tak się cieszył wzięłam go na ręce a on tak się śmiał. Bank w którym pracuje jest na przeciw ulubionej lodziarni i Filip pokazał na lodziarnie i mówi - mama am no i poszliśmy tradycyjnie ja na loda on wafelek. Od 3 dni mówi do męża Ladek bo mąż Radek i mamy z tego ubaw. Dostał na urodziny wspaniałe prezenty a jedns z Julki młodszych koleżanek przyszła na urodziny z lalką bobasem i Fi cały czas się nią bawił i nie chciał oddać więc mąż kupił mu taką lalkę i to nią cały czas się bawi, karmi butelką i tuli
 
Kamila super, pierwsze koty za płoty!

A u nas po bardzo ciężkich 3 tygodniach nadszedł lepszy czas a z nim bieganie wokół mebli (trzyma się mebli) i gadanie, gadanie, gadanie :D
Co prawda mówi po chińsku ale tak cudownie że zapchalam pamięć w tel filmikami. Lepiej też śpi i nie marudzi . Teraz wierzę w skoki rozwojowe ;-)
 
Tydzień temu we wtorek poszłam do lekarza z wynikami badania moczu i USG brzuszka i od razu Olciu został zaszczepiony : odra, świnka, różyczka i pneumokoki. Następne szczepienie w marcu. Z tym że po drodze planuje zaszczepić małego przeciw ospie wietrznej. Nie wiecie ile dawek musi przyjąć taki maluch? Starszego szczepilam zimą to musiał dostać dwie dawki w odstępie kilku tygodni.
 
reklama
Kamila, co u Ciebie? Jak radzą sobie Twoi chlopcy? Ja dzisiaj byłam kilka godzin w pracy więc jak wróciłam to myślałam że zjem Olka . Tak bardzo tęskniłam.
W jakich godzinach pracujesz??


Anitek co u Was? Kiedy nasza Zoja obchodzi urodzinki?

Pozdrawiam Was:)
 
Do góry