reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja miałam dopiero 1 miesiączkę więc jej brak u Ciebie wydaje się normalny tymbardziej że młoda cycowa. Ja mam 4 do tyłu ale i było ponad 10 mniej więc wracam do wagi.
Czy wasze maluszki śpią przykryte? U nas nawet absolutnie nawet pół godziny. Przerobione lekkie kołdry, koce spiworki i same poszewki. A teraz noce chłodniejsze a wszyscy śpimy przy otwartych oknach. Teraz jeszcze ok ale na jesień będzie gorzej. Chyba zostaną cieplejsze piżamy
 
reklama
Ja 1 miesiączkę dopiero miałam. Urodziny bardzo udane. Młody śmiał się gadał i słał buziaki. Siostra wczoraj w nocy udekorowała cały salon, balony z helem, napisy itd. Kupiła mu do kojca 500 piłek kolorowych. Rano jak zobaczył totalny zachwyt, bylo: wow, uuu. W kulach się zakopywał. Znajoma która ma mega talent plastyczny zrobiła figurkę Filipka z masy na tort. Nawet w kaszkiecie który jest jego znakiem rozpoznawczym. Padł po 18 a teraz śmieje się przez sen.
 
IMG_20180819_110708.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180819_110708.jpg
    IMG_20180819_110708.jpg
    84,7 KB · Wyświetleń: 417
Kamila, to ucałuj jeszcze Filipka od nas przez sen:). Dużo uśmiechu i miłości dla jubilata. Tort świetny!!!! A młody zjadł kawałek?
 
Wszystkiego najlepszego Filipku! Szczęśliwego życia i cudownej zony malutki chlopczyku! :D

Tort śliczny! :)) Waniale ze przyjecie się udało. Kamila u nas tez było mnóstwo dekoracji, banery, baloniki, lampiony, cuda na kiju. A Olek dostał tyle zabawek ze nasz dom okazał się za mały.

Anitek ja pierwszą miesiączke miałam ponad miesiąc temu czyli prawie 11 miesięcy po porodzie a druga się do tej pory nie pojawiła. Slyszalam ze niektore karmiące dziewczyny nie miały po 1,5 roku.

Olgierda a Staś kiedy ma urodzinki? Bo teraz on nast w kolejce :)
Moje dziecko znowu cierpi z powodu wyrzynającego się zęba. Marudzi i trze dziaslo w okolicy dolnej lewej trójki. Ja się wykończe z tymi zębami. On chyba chce pobic jakis rekord. Jutro kupie krople viburcol. Stosowalyscie? Działają?
 
Filip uśmiechu, radości i słoneczka na co dzień Ci życzymy.

Dziewczyny, udało Wam się schudnąć po tym roku z dzidziusiami ? Ja dzisiaj stanęłam na wagę i się załamalam, zamiast chudnąć to mam na plusie 4 kg:szok:
Biorą się za siebie, bo dostanę depresji. Mój mąż powiedział, żebym najpierw zrobiła test :-D co prawda nie mam jeszcze okresu, ale ciąża:oo:
Dziękujemy :-*
Anitek, dziś dokładnie o tym samym myslalam. Nie dość ze nie schudlam to jeszcze przytylam!
Załamka. Co tu zrobić. Miałam nadzieje ze lepiej będę wyglądać po tej ciąży.
Anitek a planujecie teraz bobasa?? :))
 
Biedni jestescie z tymi ząbkami. Podłączam się do klubu przytytych mam. Ja też mam jakieś 4+.
Staś ma urodzinki w niedzielę. Ale przyjęcie zrobimy w poniedziałek bo mąż dopiero wraca z Kanady. Więc w dzień urodzin będziemy we dwoje:) mam zamiar zrobić zdrowy tort dziecisawazne.pl/urodzinowe-torty-mykitchen/.
Ciekawe czy będzie dobry. Jedziemy właśnie po prezent.
Anitek zrób test ;)
A chodźcie często na spacery? Bo ja dużo rzadziej niż na początku. Może dlatego waga stoi.



Wszystkiego najlepszego Filipku! Szczęśliwego życia i cudownej zony malutki chlopczyku! :D

Tort śliczny! :)) Waniale ze przyjecie się udało. Kamila u nas tez było mnóstwo dekoracji, banery, baloniki, lampiony, cuda na kiju. A Olek dostał tyle zabawek ze nasz dom okazał się za mały.

Anitek ja pierwszą miesiączke miałam ponad miesiąc temu czyli prawie 11 miesięcy po porodzie a druga się do tej pory nie pojawiła. Slyszalam ze niektore karmiące dziewczyny nie miały po 1,5 roku.

Olgierda a Staś kiedy ma urodzinki? Bo teraz on nast w kolejce :)
Moje dziecko znowu cierpi z powodu wyrzynającego się zęba. Marudzi i trze dziaslo w okolicy dolnej lewej trójki. Ja się wykończe z tymi zębami. On chyba chce pobic jakis rekord. Jutro kupie krople viburcol. Stosowalyscie? Działają?
 
Biedni jestescie z tymi ząbkami. Podłączam się do klubu przytytych mam. Ja też mam jakieś 4+.
Staś ma urodzinki w niedzielę. Ale przyjęcie zrobimy w poniedziałek bo mąż dopiero wraca z Kanady. Więc w dzień urodzin będziemy we dwoje:) mam zamiar zrobić zdrowy tort dziecisawazne.pl/urodzinowe-torty-mykitchen/.
Ciekawe czy będzie dobry. Jedziemy właśnie po prezent.
Anitek zrób test ;)
A chodźcie często na spacery? Bo ja dużo rzadziej niż na początku. Może dlatego waga stoi.

Ja codziennie 2 godziny ale ja dogadzam sobie słodyczami. Moje motto to: Lepiej być grubą niż podobać się byle komu
 
reklama
Ania. Niania już przychodzi? Jak młody reaguje. Zostawiłaś już na cały dzień? Za tydzień ja do pracy Mam ochotę się wycofać ale mąż już dostał zgodę na wychowawczy. Zawsze spał na spacerach od kilku dni tylko cyc. Wyszła 1 górna jedynka idzie druga. Wieczorami ma lekko podwyższoną temperaturę od tego ząbka. Wiem że robię dobrze ale sercu jakoś rozum słabo przemawia.
 
Do góry