reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Olgierda, ode mnie masz podziwu owacje na stojąco!!!
Ale jestem w szoku ze przez dwa dni tak się zmniejszyla ilosc mleka. Moze to rzeczywiscie czas żeby konkretnie rozszerzyć dietę. Olek tez uwielbia najbardziej to co u nas na talerzu :)
A po kapusniaczku który mu ugotowalam byla mega kupa :p
 
reklama
Olus tez chce coraz mniej mleka. Konkretnie pije ok 19:30, 22:30 i 6:30. Reszta to male "popijawki. Taki dorosły niemowlak nam sie trafił :p
Na czworaka zasuwa po domu, staje w lozeczku. Nie ma chwili spokoju!!! :D
 
Filipek dzisiaj po 16 wymiotował 3 razy w ciagu pół godziny. Bardzo obficie. Zadzwoniłam do lekarki umówiłam się po 18. Zadzwoniła przed i spytała czy wymiotował. Powiedziałam że nie to powiedziała żeby nie przyjeżdżać bo nic nie zrobi. Jak bedzie dalej wymiotował to na zastrzyk na pogotowie a jak nie to nie. Na szczęście nie wymiotował. Nie ma gorączki ale zastanawiam się co to było. I tak poerwszyvraz jadł 2 łyżki mango. Żółtko całe jajka no i co wydaje się najbardziej prawsopodobne. Pierwszy raz dostał pół banana do ręki a wymiotował jego sporymi kawałkami więc może były za duże do stawienia dla takiego malego brzusia.
 
Ja tez w Wielkopolsce!! :) W jakim miescie mieszkasz lub kolo jakiego wiekszego miasta?
Olgierda a teście wyprowadzaja się z Wami?
Olgierda, czas szybko mija Sciskam Cie kochana i wierze ze szybko minie Wasza rozłąka.
W Poznaniu a Ty? Teście zostają ale będą nas często odwiedzać na szczescie:)
 
Filipek dzisiaj po 16 wymiotował 3 razy w ciagu pół godziny. Bardzo obficie. Zadzwoniłam do lekarki umówiłam się po 18. Zadzwoniła przed i spytała czy wymiotował. Powiedziałam że nie to powiedziała żeby nie przyjeżdżać bo nic nie zrobi. Jak bedzie dalej wymiotował to na zastrzyk na pogotowie a jak nie to nie. Na szczęście nie wymiotował. Nie ma gorączki ale zastanawiam się co to było. I tak poerwszyvraz jadł 2 łyżki mango. Żółtko całe jajka no i co wydaje się najbardziej prawsopodobne. Pierwszy raz dostał pół banana do ręki a wymiotował jego sporymi kawałkami więc może były za duże do stawienia dla takiego malego brzusia.
Ojej biedny Filipek :( możliwe ze ten banan mu stanął ale i tak dziwne bo przecież jest śliski. ...pewnie się strachu najadłaś. I teraz już jest ok?
 
Puk puk. Co dobrego. My z Filipem codziennie po 3 godziny na podwórko chodzimy. Zagaduje wszystkie dzieci w wózkach. Wczoraj w pepco przeprowadził żywą dyskusję z nowo poznaną koleżanką. No i gada z psami przywiązanymi pod sklepami. Nawet z tymi które stoją do niego tyłem...
 
Kamila, to ładnie Ci Filip śpi. A karmisz go jeszcze w nocy?
Zojka że spaniem ma różnie. W dzień śpi 2 lub 3 razy. Od 20 minut do nawet 2 godzin, ale to się rzadko zdarza.
 
reklama
Co dajecie dzieciom na śniadanko? Moja córka ewidentnie potrzebuje czegoś konkretnego. W południe je obiadek, preferuje pokrojone kawałeczki i sama wkłada je do buzi. Wieczorem je kaszke ryżową, bananową.

A w ramach zabawy, robi wyścigi że starszym bratem w raczkowania, włazi pod stół, gania koty i próbuje zabrać im karmę, no i bardzo zainteresowana jest schodami
 
Do góry