reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Super, że Święta Wam się udały.
My mamy Wielkanoc w tą niedzielę, bo jesteśmy prawosławni.

Olgierda, super. Kiedy się przeprowadzacie?
Nie wiem tylko czy Twój syn wytrzyma temperament mojej córki;-) ;) życzę Ci aby czas rozłąki zleciał jak najszybciej.

Zoja ma dwa zabki. Raczkuje na całego. Zaczyna się wspinać na pierwszy stopień schodow:-p
No i zaczęła jeść. Ulubione potrawy to chleb, melon, kaszka i potrawka z ryby :-D
 
reklama
Super, że Święta Wam się udały.
My mamy Wielkanoc w tą niedzielę, bo jesteśmy prawosławni.

Olgierda, super. Kiedy się przeprowadzacie?
Nie wiem tylko czy Twój syn wytrzyma temperament mojej córki;-) ;) życzę Ci aby czas rozłąki zleciał jak najszybciej.

Zoja ma dwa zabki. Raczkuje na całego. Zaczyna się wspinać na pierwszy stopień schodow:-p
No i zaczęła jeść. Ulubione potrawy to chleb, melon, kaszka i potrawka z ryby :-D
A jaką kaszke dajesz? Oli najbardziej lubi zwykłą mannę z pogniecionym bananem. To jego ulubione sniadanko.
 
Olgierda...niech szybko minie Wasza rozlaka i oby Stas jak najlepiej ją zniósł. Bedzie u Dziadków wiec przynajmniej o opieke mozesz byc spokojna.
Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny co juz jedzą Wasze maluchy? Ile posiłków w ciągu dnia, jakich dużych ? Czy mniej/ krócej karmicie przez to piersią?

Anitek jakie ryby dajesz?
 
Dziewczyny co juz jedzą Wasze maluchy? Ile posiłków w ciągu dnia, jakich dużych ? Czy mniej/ krócej karmicie przez to piersią?

Anitek jakie ryby dajesz?
No dziewczyny masakra właśnie się teraz rozstalismy ja się rozkleilam a Staś omijal mnie wzrokiem. Skręca mnie w brzuchu. Tak strasznie tęsknię. Jak wychodzilam zlapalam się na tym żeby zabrać smoczek.chyba dla siebie na uspokojenie;)...wiem że zostaje w dobrych rękach ale i tak mi źle. Aneczqa nie mieszkamy w Wawie tylko dużo dalej- w Wielkopolsce. Staś jadł wczoraj halibuta ale się zajadal. Trzymajcie kciuki żebym nie uschla ż tesknoty...
 
No dziewczyny masakra właśnie się teraz rozstalismy ja się rozkleilam a Staś omijal mnie wzrokiem. Skręca mnie w brzuchu. Tak strasznie tęsknię. Jak wychodzilam zlapalam się na tym żeby zabrać smoczek.chyba dla siebie na uspokojenie;)...wiem że zostaje w dobrych rękach ale i tak mi źle. Aneczqa nie mieszkamy w Wawie tylko dużo dalej- w Wielkopolsce. Staś jadł wczoraj halibuta ale się zajadal. Trzymajcie kciuki żebym nie uschla ż tesknoty...
Ja tez w Wielkopolsce!! :) W jakim miescie mieszkasz lub kolo jakiego wiekszego miasta?
Olgierda a teście wyprowadzaja się z Wami?
Olgierda, czas szybko mija Sciskam Cie kochana i wierze ze szybko minie Wasza rozłąka.
 
Dziewczyny co juz jedzą Wasze maluchy? Ile posiłków w ciągu dnia, jakich dużych ? Czy mniej/ krócej karmicie przez to piersią?

Anitek jakie ryby dajesz?
U nas pierś jest pokarmem podstawowym. Zoja wszystko zapija mleczkiem. Daję jej zazwyczaj w południe jakiś obiadek i wieczorem dostaje kaszkę. Ja mam z Bobovita banan. Rybkę jej kupilak z HiPP. Daję jej też jako przegryzkę owoce do reki lub chrupka
 
No dziewczyny masakra właśnie się teraz rozstalismy ja się rozkleilam a Staś omijal mnie wzrokiem. Skręca mnie w brzuchu. Tak strasznie tęsknię. Jak wychodzilam zlapalam się na tym żeby zabrać smoczek.chyba dla siebie na uspokojenie;)...wiem że zostaje w dobrych rękach ale i tak mi źle. Aneczqa nie mieszkamy w Wawie tylko dużo dalej- w Wielkopolsce. Staś jadł wczoraj halibuta ale się zajadal. Trzymajcie kciuki żebym nie uschla ż tesknoty...
Podziwiam. Wyobrażam sobie jakie to przeżycie
 
U nas z karmieniem po staremu. 11 owoce z kaszką o 15 obiadek. Dawałam już łososia i dorsza. Cyca je 4 razy po ok. 5-7 minut. Wydaje sie malo ale przybrał w miesiąc 750g to dużo na taki wiek wiec ok. Dzisiaj byłam na spacerku 2 razy po 1,5 h i ponad godzinę na basenie i nogi mi w tyłek wlazły. Zastygłam przez tą zimę.
Mama kupiła mi 2 króliki i mam ponad 30 pulpecików w zamrażarce dla młodego. Jutro dostanie z batatem i korzeniem pietruszki.
Ulubione danie to pomidorowa.
 
reklama
U nas z karmieniem po staremu. 11 owoce z kaszką o 15 obiadek. Dawałam już łososia i dorsza. Cyca je 4 razy po ok. 5-7 minut. Wydaje sie malo ale przybrał w miesiąc 750g to dużo na taki wiek wiec ok. Dzisiaj byłam na spacerku 2 razy po 1,5 h i ponad godzinę na basenie i nogi mi w tyłek wlazły. Zastygłam przez tą zimę.
Mama kupiła mi 2 króliki i mam ponad 30 pulpecików w zamrażarce dla młodego. Jutro dostanie z batatem i korzeniem pietruszki.
Ulubione danie to pomidorowa.
Kamila a pomidorową gotujesz tradycyjną z makaronem czy ryzem czy jak? Mój tez lubi pomidorową zupkę. Dorsza mu kiedys upieklam w piekarniku ale mu nie smakowal wiec zrobilam mu potrawke z warzywami i kasza i taka rybka mu smakowała.
Dzisiaj mam pstrąga, zobaczymy czy mu posmakuje.
 
Do góry