reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Święta spokojnie Staś zjadł świeconke trochę pogoda słaba ale i tak fajnie. Wszyscy się dziwią że takie dziecko może być grzeczne. Tylko mi ostatnio pokasluje. Tak jakby nową zabawę znalazł. Wcześniej skrzeczal. Jutro mamy 3 dniowa rozlake. :sad:
 
reklama
Olgierda będzie dobrze. Wiem że Ci ciężko ale nie robisz nic złego. To tylko 3 dni. Fajnie że Staś jest grzeczny. Nie ma yeraz skoku czy balącego ząbkowania. To dobry moment.
 
Święta spokojnie Staś zjadł świeconke trochę pogoda słaba ale i tak fajnie. Wszyscy się dziwią że takie dziecko może być grzeczne. Tylko mi ostatnio pokasluje. Tak jakby nową zabawę znalazł. Wcześniej skrzeczal. Jutro mamy 3 dniowa rozlake. :sad:
Olgierda, myslalam sobie o Tobie, kiedy wyjezezasz. Jestes bardzo dzielna. A Staś z Twoich opisów to anioł. Na pewno nie ucieka ci na czworaka gdy jest pora na cyca, ech... Ten mój gagatek jest mega ciekawski!
Olgierda a teraz mieszkasz w Warszawie?
 
U nas po świętach ok. Małego wybawily ciotki, babcie a mnie odpofzely rece bo przed świętami mieliśmy dwie krytyczne noce. I nie wiem czy od kataru, choć raczej nie bo był słaby. Podejrzewać zeba bo trojka sie czai do wyjścia.
 
Filip dostał super zabawki ale wygrała piramidka bo ku naszemu totalnemu zaskoczeniu pokazaliśmy mu raz i uklada sam. Oczywiście nie od najwiekszego do najmniejszego. Podajemy mu po kolei a ona sam wkłada na bolec.

Link do: 71050 Sorter Piramidka z Kółek Fisher Price 24H!
Bo nasze bobasy juz duże są! I madrzejsze niż nam sie wydaje. Oli uwielbia wkładać zabawki do pudelka i wyjmować je. Muszę mu kupić piramidke i te kubeczki które wklada sie jeden w drugi.
 
reklama
U nas jakiś czas temu wydawało mi sie że łyżeczką stuknełam o ząbek ale do tej pory go nie widać. Więc chyba jesteśmy bez zębów
:-)
Kamila to z jednej strony dobrze bo masz spokojne nocki a z drugiej wszystko prze Wami. Ja przez moment tez juz te trojke widzialam ale to było na zasadzie marzenia, ze jak wyjdzie to przestano dokuczac :p
 
Do góry