reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja nie będę robić mazurka. Zrobię w piątek dwie babki i ciastka piwne. W obydwa święta idziemy w gości wiec nie robię dużo.

Bark kiepsko. Teraz sobie myślę ze to co od pewnego czasu biorę za bóle serca jest chyba bólem od kręgosłupa, bo boli na tej samej wysokości z przodu i z tylu. Gdzie z takimi bólami się chodzi? Do ortopedy?

Olgierda, ja Ci wspolczuje tej rozłąki z całego serca,ale z drugiej str to tylko 3 dni. Dallas mu to modyfikowane?
Dzisiaj daje mm wieczorem. Tzn chce żeby mąż dał żeby zobaczyć czy zaśnie beze mnie. Kamila dzięki za przepis. Nie wiem czy wogole coś zrobię bo jakoś się czuje bez energii i ręka boli. Byłam na USG i mam zapalenie ścięgien przy kciuku idę dziś do chirurga żeby coś wymyślił. Stresuje się tym bo mój wyjazd łączy się z pracą do której głównie potrzebje rak:(. A jak z Waszym zdrowiem? Pomógł imbir?
 
reklama
Lekarz ostrzyknal mi nadgarstek sterydem połowa dawki bo karmię. Mam kciuk matki mówiąc potocznie. Jak nie pomoże to zabieg:(...
 
Ja nie będę robić mazurka. Zrobię w piątek dwie babki i ciastka piwne. W obydwa święta idziemy w gości wiec nie robię dużo.

Bark kiepsko. Teraz sobie myślę ze to co od pewnego czasu biorę za bóle serca jest chyba bólem od kręgosłupa, bo boli na tej samej wysokości z przodu i z tylu. Gdzie z takimi bólami się chodzi? Do ortopedy?

Olgierda, ja Ci wspolczuje tej rozłąki z całego serca,ale z drugiej str to tylko 3 dni. Dallas mu to modyfikowane?
Ból w klatce też miałam kiedyś od kręgosłupa. Chodziłam do fizjoterapeuty trzeba robić ćwiczenia ale najlepiej to chyba do ortopedy.
 
Starszy ma zapalenie krtani, młodszy lekki Katarek. Dermatolog powiedziała ze starszy ma zmiany od dojrzewania na klatce piersiowej. Kazała zbadać tarczycę. Mój bark bez zmian.
Olgierda tez masz problem z tym kciukiem. Daj znać jak się udało karmienie mm.

Kamila jak Wasze zdrowie?

Oli właśnie zasnął. Po południu spał aż 15 minut!!!!
 
Staś wypił ładnie mm dałam mu 170 ml i wypił wszystko. Nie wiedziałam ile w sumie ż piersi leci....w dzień 2 drzemki po 1.5 h więc bosko. To trzymajcie się w tych chorobskach.
 
W nocy biedulek tak kaszlał że aż krztysił się wydzieliną. Wystukałam go aż go zalewało. Nawet kochany nie płakał. Grało mu i świstało. Umówiłam się dzisiaj przed 11 do lekarza. Posłuchał powiedział że bardzo zalany ale zapalenie nie ma. Jednak z takiego stanu blisko do zapalenia. Antybiotyk nie bo i gorączki brak. Trzeba działać przeciwzapalnie. Inhalacja 2 razy dziennie Nebbudu. I dla niemowlat nasivin od 3 miesiaca i deflegmin kroole. Wit C. Oklepywanie, odciaganie noska i nawilżacz z olejkiem na noc. Można robić parówkę w łazience. Wanna mega goracej wody aż bedzie parowało z wanny i do tego 10 kropli olejku. Robiliśmy to aż wszystkim śluzy odpuściły jak posiedzieliśmy 5 minut w tej łazience. I chodzić na spacerki jak nie ma gorączki to lepiej będzie mu oddychać. Dał sobie grzecznie nałożyć maseczkę i inhalował się zalecane 5 minut. Powiem wam że bałam się że szpital i rano zrobiłam z nerwów pogrom w domu. Heh przynajmniej córka ma posprzatane, lekcje zrobione, skrzypce zagrane a i gofry na śniadanie zrobiła. Mówi fajnie bo już resztę dnia mam luz :-)
 
W nocy biedulek tak kaszlał że aż krztysił się wydzieliną. Wystukałam go aż go zalewało. Nawet kochany nie płakał. Grało mu i świstało. Umówiłam się dzisiaj przed 11 do lekarza. Posłuchał powiedział że bardzo zalany ale zapalenie nie ma. Jednak z takiego stanu blisko do zapalenia. Antybiotyk nie bo i gorączki brak. Trzeba działać przeciwzapalnie. Inhalacja 2 razy dziennie Nebbudu. I dla niemowlat nasivin od 3 miesiaca i deflegmin kroole. Wit C. Oklepywanie, odciaganie noska i nawilżacz z olejkiem na noc. Można robić parówkę w łazience. Wanna mega goracej wody aż bedzie parowało z wanny i do tego 10 kropli olejku. Robiliśmy to aż wszystkim śluzy odpuściły jak posiedzieliśmy 5 minut w tej łazience. I chodzić na spacerki jak nie ma gorączki to lepiej będzie mu oddychać. Dał sobie grzecznie nałożyć maseczkę i inhalował się zalecane 5 minut. Powiem wam że bałam się że szpital i rano zrobiłam z nerwów pogrom w domu. Heh przynajmniej córka ma posprzatane, lekcje zrobione, skrzypce zagrane a i gofry na śniadanie zrobiła. Mówi fajnie bo już resztę dnia mam luz :-)
Całe szczęście że bez antybiotyku. Biedaczek:(. Ja też dziś sprzątałam ale tylko prawa ręka bo lewa mam oszczędzać.
 
reklama
Do góry