reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kamila, super pomysł z działalnością. Będziesz robiła to co lubisz i na własnych warunkach.

Zoja zaczęła raczkować i siadac sama. Obie rzeczy od wczoraj twardo trenuje. Jest w tym przecudna.
 
reklama
Kamila, super pomysł z działalnością. Będziesz robiła to co lubisz i na własnych warunkach.

Zoja zaczęła raczkować i siadac sama. Obie rzeczy od wczoraj twardo trenuje. Jest w tym przecudna.
Olek raczkuje ale nie siedzi i nie siada. Za to robi pa pa do swojego odbicia w lustrze i to jest cudne.
Wczoraj zarobilismy siniaka pod okiem , no cóż, nie pierwszy i nie ostatni. I najgorsza sprawa....używa od wczoraj zabkow do chwytania piersi. Jestem mokra ze strachu przed karmieniem :-(
 
Oby Cię nie pogryzl. Aż mam ciarki jak o tym pomyśle....my mamy problem że skóra na raczkach jest taka jakąś wypukla wysypka chropowata. Mowilyscie wcześniej o jakimś super kremie na to przypomnicie mi jak się nazywa? Muszę coś zrobić bo on się drapie i robi się tego coraz więcej. Jak nie przejdzie to dermatolog ale póki co bym spróbowała tej maści...
 
Olek raczkuje ale nie siedzi i nie siada. Za to robi pa pa do swojego odbicia w lustrze i to jest cudne.
Wczoraj zarobilismy siniaka pod okiem , no cóż, nie pierwszy i nie ostatni. I najgorsza sprawa....używa od wczoraj zabkow do chwytania piersi. Jestem mokra ze strachu przed karmieniem :-(
Aniu, Ty to się masz. Zoja też mnie próbuje gryzc jednym ząbkiem, ale wtedy zabieram pierś i stanowczo mówię, ze nie można. Próbowała dwa razy.
 
Oby Cię nie pogryzl. Aż mam ciarki jak o tym pomyśle....my mamy problem że skóra na raczkach jest taka jakąś wypukla wysypka chropowata. Mowilyscie wcześniej o jakimś super kremie na to przypomnicie mi jak się nazywa? Muszę coś zrobić bo on się drapie i robi się tego coraz więcej. Jak nie przejdzie to dermatolog ale póki co bym spróbowała tej maści...
Aderma, krem nawilżający zmiękczający. Nam nie pomógł.
My byliśmy u dermatologa i mamy specjalna maść na receptę. Zoja ma zmiany skórne ale nie alergię. Dermatolog powiedziała, że dzieci z alergią się drapią. Zoja nie drapie, a ma na nóżkach i buźce.
 
A mowi sie o kimś kto ma gładka cerę ze ktoś ma skore jak niemowle, a wszystkie nasze dzieciaczki miały problemy skórne.
Nam pomogla Aderma ale najpierw Olek był przeleczony sterydem, pisalam o tym kiedyś. Efekt utrzymuje sie u nas pół roku po leczeniu przy codziennym stosowaniu adermy.

Dzisiaj chwyta piers lepiej, nie ząbkami. Nie wiem czy na to wszystko wplyw miało to ze przebijał się ząb? Wyszla mu druga dwójka, tym samym mamy 6 zębów. Nie wiem czy taka ilość jest normalna , moim zdaniem to chyba za szybko się dzieje. On sam jest zaskoczony ze co chwile cos się w buzi dzieje.

W srode jade ze straszym do dermatologa. Ma krosty na klatce piersiowej. Pediatra na bilansie powiedziala ze to rogowacenie mieszkowe czy cos takiego. Mam nadzieje ze lekarz do bierze odpowiednie maści i złagodzi to bo brzydko wygląda.

Za tydzień juz będzie prawie po świętach :huh:
 
hej dziewczyny , co u Was?
Mnie znowu boli bark. Waielam tabletke przeciwbolowa ale niewiele pomaga. Zawsze oo kilku dniach przechodzi. Mam nadzieje ze teraz bedzie tak samo.
 
Chyba coś w tym jest, z gryzieniem jak wyjdzie ząbek. Zoja też wtedy próbowała.

Życze Ci, żeby ból barku przeszedł jak najszybciej.

A my dzisiaj wyjeżdżamy do Przemyśla na kilka dni. Mam nadzieję że Zoja dobrze zniesie 4,5 godzinną podróż. W tym miesiącu jest małą podróżniczką.
 
Chyba coś w tym jest, z gryzieniem jak wyjdzie ząbek. Zoja też wtedy próbowała.

Życze Ci, żeby ból barku przeszedł jak najszybciej.

A my dzisiaj wyjeżdżamy do Przemyśla na kilka dni. Mam nadzieję że Zoja dobrze zniesie 4,5 godzinną podróż. W tym miesiącu jest małą podróżniczką.
Być może tak jest. Wczoraj rozmawiałam z przyjaciolka i jej prawie 9 miesiecznej corce wychodza górne dwójki i przy każdym karmieniu ją tak kąsa.Ja stanowoczo zwracam małemu uwagę. Zawsze mowie do niego z usmiechem a gdy ugryzie z powazna mina mowie ze to boli. Raz nawet sie rozplakal bo byl zaskoczony ze mama tak do niego mówi :sorry:

To spokojnej podróży anitek i zaglądaj do nas :) Niech Zoja przespi wieksza czesc podróży :)
 
reklama
Jak śpią wasze maluszki.

Filip od jakis dwoch6trzech tygodni śpi na brzuchu.

Niestety dopadło nasz przeziębienie. Katar spływa mi po gardle i drapie a Fipiek ma paskudny mokry kaszel. Wiec pewnie to samo. Bez gorączki ale kaszel bardzo brzydki:-(
 
Do góry