reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Anitek jak podróż?
Aneczqa co ż barkiem?
Moja ręka ż kolei ma się gorzej. Idę dziś na usg bo potrzebuje jej do pracy:/...nosze orteze ale coś się nie poprawia. Mam nadzieję, że to nic poważnego...
Jak przygotowania do Świat? Macie jakiś fajny przepis na mazurka? Mam ochotę coś upiec...
Może coś jest z moim słuchem nie tak ale wczoraj przy zasypianiu Staś gaworzyl i nagle się zdenerwował i usłyszałam "gdzie jedziesz ". Za tydzień i dzień mamy 3 dniowa rozlake:(.
U nas ząbków nie ma ale dziaselka pofalowane. Staś ma od 3 dni fazę na skrzeczenie....
 
reklama
Jak śpią wasze maluszki.

Filip od jakis dwoch6trzech tygodni śpi na brzuchu.

Niestety dopadło nasz przeziębienie. Katar spływa mi po gardle i drapie a Fipiek ma paskudny mokry kaszel. Wiec pewnie to samo. Bez gorączki ale kaszel bardzo brzydki:-(
Staś śpi na boku z wygieta głową do tyłu- jego ulubioną pozycja. Lub na plecach. Współczuję choroby. Akurat przed Świętami. Polecam starty imbir zagotować z kurkumą i cytryną i dodać miodu jak trochę ostygnie. Może kaszlu nie wyleczy ale wzmocni organizm.
 
W zeszłym roku robiłam taki tradycyjny z kajmakiem a na wierzch dałam zmiksowane mrożone maliny.
Zmiksowałam i wrzuciłam do rondla dodałam trochę cukru i mieszałam aż odparuje większość wody jak wystygną robią się gęste i super przełamują słodycz kajmaku. Zrobił furorę i nie zostało dla gości na następny dzień.
 
Staś śpi na boku z wygieta głową do tyłu- jego ulubioną pozycja. Lub na plecach. Współczuję choroby. Akurat przed Świętami. Polecam starty imbir zagotować z kurkumą i cytryną i dodać miodu jak trochę ostygnie. Może kaszlu nie wyleczy ale wzmocni organizm.
O dobry pomysł akurat wszystko mam. Filipek śpi to idę przychotuje miksturę.
 
Kamila, u nas tez choroba. Starszy przeziebiony i nie uwierzycie ale od kilku lat w wielka srode jest chory i ide z nim do lekarza! Także tradycji stanie sie za dość. A jeszcze dzisiaj dermatolog.
Imbir z cytryna i młode z nie jednych tarapatów mnie wyciągał!
 
W zeszłym roku robiłam taki tradycyjny z kajmakiem a na wierzch dałam zmiksowane mrożone maliny.
Zmiksowałam i wrzuciłam do rondla dodałam trochę cukru i mieszałam aż odparuje większość wody jak wystygną robią się gęste i super przełamują słodycz kajmaku. Zrobił furorę i nie zostało dla gości na następny dzień.
O brzmi fantastycznie taki właśnie bym chciała.
A miałabyś gdzieś przepis? Albo jak znajdziesz chwilke to napisz. Te przepisy ż Internetu nie zawsze się sprawdzają. A maliny dajesz tylko do podania? Tzn tuż przed jedzeniem? Ja ż ciastami jestem na bakier więc trzeba jak krowie na rowie.
 
Ja nie będę robić mazurka. Zrobię w piątek dwie babki i ciastka piwne. W obydwa święta idziemy w gości wiec nie robię dużo.

Bark kiepsko. Teraz sobie myślę ze to co od pewnego czasu biorę za bóle serca jest chyba bólem od kręgosłupa, bo boli na tej samej wysokości z przodu i z tylu. Gdzie z takimi bólami się chodzi? Do ortopedy?

Olgierda, ja Ci wspolczuje tej rozłąki z całego serca,ale z drugiej str to tylko 3 dni. Dallas mu to modyfikowane?
 
Olgierda mój starszy tak zawsze spał, z wygięta do tylu głową i do tej pory tak śpi. I tak dziwne wygina rękę, identycznie jak mój maz.

Olek śpi na boku, ale jak sie obudzi to natychmiast na rączką i to go w nocy roabudza. Dzisiaj 2 razy w nocy (tzn o północy i o 6:30 :p) marudzil z głodu! Wspaniale uczucie, bo on nigdy nie daje znać ze jest głodny.
Dzisiaj znowu zrobił sucha kupke chociaz od czasu tej wlewki robił codziennie normalna. Juz sama nie wiem co tu z tym fantem zrobić.
 
O brzmi fantastycznie taki właśnie bym chciała.
A miałabyś gdzieś przepis? Albo jak znajdziesz chwilke to napisz. Te przepisy ż Internetu nie zawsze się sprawdzają. A maliny dajesz tylko do podania? Tzn tuż przed jedzeniem? Ja ż ciastami jestem na bakier więc trzeba jak krowie na rowie.
Oj brałam z netu taki tradycyjny cienki z kajmakiem a maliny tak od siebie bo czesto tak robimy np. też do ciasta oreo daje taki mus. Fajnie balansuje smaki. Daje wczesniej w lodówce on się robi bardziej stały jak polewa. Cukru do malin nie dużo żeby było kwaskowate a nie jak dżem.

Ostatnio też robiłam takie ciasto. Pycha:
Link do: Chrupiąca pokusa- kremowe ciasto bez pieczenia na spodzie z płatków kukurydzianych (autor: justi2401) - DoradcaSmaku.pl
 
reklama
Do góry