reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
przyjaciółki córka od trzech tygodni ma szorstkie czerwoene policzki . Poszły do podietry a on powiedział ze to od mrozu. Jakos nie chce mi się wierzyć żeby od mrozu , Buzka która jest smarowana specjalnymi kremamy na mróz, mogła tak zareagować?? I tyle czasu to trwa? Ona zaczela podawacj jej nabial i tutajbym podejrzewała raczej.
Dzieci z AZS maja czerwona, sucha skórę od mrozu. Ta skora jest bardziej wrażliwa. Okres zimowy jest najgorszy.
 
reklama
Co moze byc przyczyna tego zedziecmo które bardzo jest śpiące nie może zasnąć przez kilka godzin? Wczoraj malydal tak czadu po poludniu ze wieczorem padlam z płaczem , byłam tak wykonczona
Może być wiele powodów. Moze płakał ze zmęczenia i nie mógł zasnąć. Moze ząbek, albo skok.
Maja placze jak ją odkładam do łóżeczka. Najpierw sie bawi a potem marudzi. Śpi z nami :p uwielbia się przytulać. Budzi sie w nocy i wola zeby ja przytulić. Jesli chodzi o jedzenie to wczoraj nie chciała ani obiadu ani deseru.
 
Dzięki :) Byli niezdecydowani. Lekarz który wykonywal CC spytał o imię a suostra pwoiedziala ze nie wie :p Wtedy on się zasmial ze ciąża taka krótką to pewnie nie zdazyla wybrac imienia :-D

A mala juz ja pogryzlq do krwi. To chyba u nas rodzinne :(
Gratulacje. O matko, rzeczywiście macie niewesoło. Szkoda, że nie możecie na miejscu skorzystać z porady laktacyjnej.
 
Dziewczyny pomozcie. Walczymy z wysypką na policzkach. Lekarz rodziiny mówi że to moje hormony a dla mnie to wygląda na alergie. Rodzinny mówi że nie bo skóra reszty ciała jest w świetnej kondycji. Ciałka nie smaruje niczym. Dla mnie to AZS czy moze byc tylko na policzkach? Mam isc do alergologa czy dermatologa?
My tez mamy plamki na policzkach i ostatnio pojawiły się też na udach. Łuszczą się. Idziemy do dermatologa w następnym tygodniu.
 
Co moze byc przyczyna tego zedziecmo które bardzo jest śpiące nie może zasnąć przez kilka godzin? Wczoraj malydal tak czadu po poludniu ze wieczorem padlam z płaczem , byłam tak wykonczona
Może zmienia swój rytm dzienny. Przegapił swój czas na spanie i ciężko było mu usnac albo mial jakies wydarzenie w ciągu dnia.
 
Olgierda, trudne nocki i bolesne karmienie mogą zwiastowac nadejście ząbków. U nas zawsze przed wyjsciem zeba maly ssie jakos inaczej, bolesniej. Podejrzewam ze robi to tak by ulzyc dziaslom. Zęby wyszły i jest o niebo lepiej. Pewnie do nastepnego razu ;-) To samo z nockami. Drastycznie pogorszyło się spanie przed wyjsciem ząbków. Po wyjściu duza poprawa.
No to by wskazywało na ząbki.. czyli będzie jeszcze gorzej jak zaczną wychodzić Tak? Chcemy jechać odpocząć w góry trochę się obawiam że może właśnie wtedy być ten najgorszy moment. Ile trwa? I jak u Was wyglądał.spal w nocy?. Staś od ponad tygodnia ma nocki poszarpane. Ja nie pamiętam kiedy przespałem ciurkiem wiecej niż 3 godz. Idę właśnie spać bo Staś ż mężem na spacerze...a dziś było pierwszy raz żółtko. Ja daje pierś 4, 7 ( dziś nie ale zwykle Tak), 11, 15, 19 ,23. A stale pomiędzy czyli 9 owoc, 14 zupka , 17.30 kaszka ż czymś. Nie wiem czy prawidłowo ale jakoś tak nam wygodnie.
 
Może zmienia swój rytm dzienny. Przegapił swój czas na spanie i ciężko było mu usnac albo mial jakies wydarzenie w ciągu dnia.
Ale zaczelo się juz psuć od piątku. Nie przegapilismy żadnej drzemki na kilka sposobów probowalam uśpić, był nieprzytomny ze zmeczenia. Wczoraj jeszcze gorzej. W rezultacie ie nie spał od 15 do 20, gdzie najdłuższe przerwy były dwugodzinnej. Tak myślałam ze może zmienia rytm ale przecież chyba nie tak drastycznie. Po trzytygodniowej batalii z zębami nie mam siły , jestem zalamana
 
reklama
Aniu, to może przestawia się na dłuższe czuwanie. Na pewno przejdzie.
W sumie to moja Zoja nie śpi po 3-4 godziny. Szczególnie wieczorem, też jest marudna.
 
Do góry