reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny pomozcie. Walczymy z wysypką na policzkach. Lekarz rodziiny mówi że to moje hormony a dla mnie to wygląda na alergie. Rodzinny mówi że nie bo skóra reszty ciała jest w świetnej kondycji. Ciałka nie smaruje niczym. Dla mnie to AZS czy moze byc tylko na policzkach? Mam isc do alergologa czy dermatologa?
 
Dziewczyny pomozcie. Walczymy z wysypką na policzkach. Lekarz rodziiny mówi że to moje hormony a dla mnie to wygląda na alergie. Rodzinny mówi że nie bo skóra reszty ciała jest w świetnej kondycji. Ciałka nie smaruje niczym. Dla mnie to AZS czy moze byc tylko na policzkach? Mam isc do alergologa czy dermatologa?
W przypadku AZS najczęściej wysypka pojawia sie na policzkach. U Mai jak cos zjem to jest ona czerwona o wyglądzie kaszki. Pojawia sie na brzuchu i zgieciach np. pod kolanami. Jesli jest to z zanieczyszczenia to ma suche plamy, które sie luszcza. Taka skórę trzeba natluszczac kilka razy dziennie np oliwa (wcześniej ja oczyścić przez podgrzanie) i kąpiel w siemieniu lnianym. Mai niestety pomogły maści na receptę od alergologa i dermatologa.
 
Kamila, dziękuje :)

A może wystaw zdjecie tej wysypki. Olus miał od moich hormonów , zobaczylabym czy wyglada podobnie. Mysle ze obojetnie do którego pojdziesz powinien pomoc. Jeśli to jednak alergia to itakw końcu u alergologa wyladujecie.
 
przyjaciółki córka od trzech tygodni ma szorstkie czerwoene policzki . Poszły do podietry a on powiedział ze to od mrozu. Jakos nie chce mi się wierzyć żeby od mrozu , Buzka która jest smarowana specjalnymi kremamy na mróz, mogła tak zareagować?? I tyle czasu to trwa? Ona zaczela podawacj jej nabial i tutajbym podejrzewała raczej.
 
reklama
Co moze byc przyczyna tego zedziecmo które bardzo jest śpiące nie może zasnąć przez kilka godzin? Wczoraj malydal tak czadu po poludniu ze wieczorem padlam z płaczem , byłam tak wykonczona
 
Do góry