reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ale zaczelo się juz psuć od piątku. Nie przegapilismy żadnej drzemki na kilka sposobów probowalam uśpić, był nieprzytomny ze zmeczenia. Wczoraj jeszcze gorzej. W rezultacie ie nie spał od 15 do 20, gdzie najdłuższe przerwy były dwugodzinnej. Tak myślałam ze może zmienia rytm ale przecież chyba nie tak drastycznie. Po trzytygodniowej batalii z zębami nie mam siły , jestem zalamana
Moze popros kogos do pomocy? Ja mialam mame przez 2 dni a i tak jestem zmeczona. Wiec Ci wspolczuje. Na pewno wszystko się unormuje..moze tak się złożyło że i ząbki i skok..Stas też mało śpi ostatnio. Ale mam teraz męża w domu i we dwoje jest łatwiej. Dziś o dziwo lepiej z drzenkami ale jeszcze wczoraj i przez kilka dni max 1,5 w sumie! Drzemki od 10 minut do godziny. A przez te nocki to jak on idzie spac to ja od razu tez. Przestawilam sie na tryb niemowlecy;)
 
reklama
My tez mamy plamki na policzkach i ostatnio pojawiły się też na udach. Łuszczą się. Idziemy do dermatologa w następnym tygodniu.
My mamy suchą i taka zaczerwieniona skórę na policzkach przedramionach i pupce. Smaruje nawilzajacym balsamem ale to chyba przez mrozy więc jak teraz jest cieplej to liczę że samo minie.
 
Dziewczyny, mam męża w domu, tzn jeśli nie jest w pracy ;) Pomaga mi bardzo. Mnie raczej chodzi o to ze nie moge patrzeć jak dziecko wije się, płacze, krzyczy nieprzytomne ze zmeczenia ale jakby balo się zasnąć. Dzisiaj naprawdę miałam dola. Po tej batali z odrzuceniem piersi, ktora tak długo trwała, zabki i teraz to.
Dodatków mały zaczął dla zabawy mocno zgrzytac zębami. Ociera gorne o dolne czy na odwrót. Czy on sobie nie uszkodzi????Odwracam jego uwagę a nawet podaje smoczek ale wypluwa i chce sie w to zgrzytanie bawić.
 
Też używamy tej adermy i nie pomaga. Jutro postaram się zrobic foto. To tylko buzia ciałko super nawet nie kremuje. Gorzej jest po cycu i jak pobrudzi buzie obiadkiem i umyję. Tak jakby kontaktowo. Lekarz mowi ze alergie i atopowe zapalenie widac po kondycji również calej skóry a nie tylko policzków. Głupieje. Umawiam sie do dermatologa. Dzisiaj wysterylizowałam suczkę i miała mastektomie bo miała małe guzy na sutkach. Biedna źle sie czuje. Ja u laryngologa i ginekologa ok. Powiedział że do miesiaczki jeszcze daleko.

Ania u Nas od 2 dni to samo. Dramat senny. Cyc nie raczki nie nawet wózek nie. Jak piszesz to identyko. Dzisiaj tak mocno plakał że zmiękłam i dałam czopek paracetamolu myśląc że to tak bardzo ząbkuje. Średnio pomogło. Dobrze że dzisiaj mąż wziął dzień urlopu. Pies wymiotuje mały płacze. Obiad na telefon. Pierwszy raz czułam że nie ogarniam.

Jutro moze byc tylko lepiej.

My nadal pół malego słoiczka owoców plus 1 łyżeczka kaszki o 11 a pozniej o 15 pół słoiczka tego wiekszego zupki lub obiadku.

Mały wczoraj i dzisiaj nie robił kupy może to brzuszek. Ale ewidentnie problem z drzemkami w dzień w nocy spi spokojnie.
 
Też używamy tej adermy i nie pomaga. Jutro postaram się zrobic foto. To tylko buzia ciałko super nawet nie kremuje. Gorzej jest po cycu i jak pobrudzi buzie obiadkiem i umyję. Tak jakby kontaktowo. Lekarz mowi ze alergie i atopowe zapalenie widac po kondycji również calej skóry a nie tylko policzków. Głupieje. Umawiam sie do dermatologa. Dzisiaj wysterylizowałam suczkę i miała mastektomie bo miała małe guzy na sutkach. Biedna źle sie czuje. Ja u laryngologa i ginekologa ok. Powiedział że do miesiaczki jeszcze daleko.

Ania u Nas od 2 dni to samo. Dramat senny. Cyc nie raczki nie nawet wózek nie. Jak piszesz to identyko. Dzisiaj tak mocno plakał że zmiękłam i dałam czopek paracetamolu myśląc że to tak bardzo ząbkuje. Średnio pomogło. Dobrze że dzisiaj mąż wziął dzień urlopu. Pies wymiotuje mały płacze. Obiad na telefon. Pierwszy raz czułam że nie ogarniam.

Jutro moze byc tylko lepiej.

My nadal pół malego słoiczka owoców plus 1 łyżeczka kaszki o 11 a pozniej o 15 pół słoiczka tego wiekszego zupki lub obiadku.

Mały wczoraj i dzisiaj nie robił kupy może to brzuszek. Ale ewidentnie problem z drzemkami w dzień w nocy spi spokojnie.
Też używamy tej adermy i nie pomaga. Jutro postaram się zrobic foto. To tylko buzia ciałko super nawet nie kremuje. Gorzej jest po cycu i jak pobrudzi buzie obiadkiem i umyję. Tak jakby kontaktowo. Lekarz mowi ze alergie i atopowe zapalenie widac po kondycji również calej skóry a nie tylko policzków. Głupieje. Umawiam sie do dermatologa. Dzisiaj wysterylizowałam suczkę i miała mastektomie bo miała małe guzy na sutkach. Biedna źle sie czuje. Ja u laryngologa i ginekologa ok. Powiedział że do miesiaczki jeszcze daleko.

Ania u Nas od 2 dni to samo. Dramat senny. Cyc nie raczki nie nawet wózek nie. Jak piszesz to identyko. Dzisiaj tak mocno plakał że zmiękłam i dałam czopek paracetamolu myśląc że to tak bardzo ząbkuje. Średnio pomogło. Dobrze że dzisiaj mąż wziął dzień urlopu. Pies wymiotuje mały płacze. Obiad na telefon. Pierwszy raz czułam że nie ogarniam.

Jutro moze byc tylko lepiej.

My nadal pół malego słoiczka owoców plus 1 łyżeczka kaszki o 11 a pozniej o 15 pół słoiczka tego wiekszego zupki lub obiadku.

Mały wczoraj i dzisiaj nie robił kupy może to brzuszek. Ale ewidentnie problem z drzemkami w dzień w nocy spi spokojnie.
Moj maz tez mówi ze brzuszek, ale to nie to, bo przecież chodzi o drzemki a tak się bawi i wszystko ok. Przychodzi pora do spania i wpada w szal.

Jeśli ta aderma nie pomaga to rzeczywiście do lekarza. W tej chwili mi się przypominało ze miałam dzisiaj ze starszym iść na przypominajaca szczepionkę przeciwko ospie :\
 
IMG_20180314_135924.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180314_135924.jpg
    IMG_20180314_135924.jpg
    114,3 KB · Wyświetleń: 283
Foto wysypki. Nie łuszczy sie nie jest sucha. Na foto nie widać przy brodzie są jakby maluskie grudki ktorych nie widać a czuć pod reką drobna kaszka
 
reklama
Do góry