reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Asinka85 w sumie nie wiem czy to od tej macicy czy zapalenie piersi czy co innego. Jak dostanę wypis to zobaczę co tam wyszło. A wypis miała mi ciocia odebrać jak będzie schodzić z dyżuru.

E-O gratulacje

U nas ogólnie ok mała grzeczna, ładnie sypią. Dostanie mleczko o 22.00 to budzi się o 4.00 na jedzonko i dosypia do 9.00 w ciągu dnia też spokojna. Może mi wynagradza ten trud po porodzie.
A tu dla was cioteczki.
1502432622-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Olisia, cieszę się że u Was wszystko dobrze. Mała jest superaśna, no i kocyk śliczny.
 
reklama
No to aneczqa i Dziobo za chwile coś mi się wydaje będziecie po wszystkim. Truskawa83 powodzenia w środę żeby wszystko poszło gładko. Kamila u mnie też główka napiera skrócona szyjka , ale nie mam skurczy . A termin mamy podobny. Ciekawe która będzie pierwsza ;)...aneczqa mogło Ci się coś zawinąć może w jelitach. Ale to męczące musiało być, bo pewnie przy wdechu czułas. ..
mi wszystko puchnie, ręce nogi, obrączka juz dawno zdjęta. I niestety apetyt na słodkie się tylko nasila. Musze się opamiętac bo w tych ostatnich dniach przytyje tyle co w całej ciazy:sorry:
Kamila, Olgierda miałyśmy najpierw powitać wszystkie sierpniowe maluszki, nie zostawiajcie mnie samej :no2::wink:
 
@truskawa83 nie przejmuj się, ja niewiele mniej bo 17kg :p Ale mam nadzieję to później zrzucić więc będzie się czym kiedyś pochwalić :p :D Jutro do szpitala na kolejne KTG :) Termin mam na jutro więc kto wie co to się wydarzy :p Ale patrząc na brak jakichkolwiek sygnałów to nic się nie wydarzy :p
Dziobowy, to ja chyba jestem na pierwszym miejscu, odnośnie dodatkowych kilogramów w ciąży, mam +19 :szok: i jeszcze 3 tyg przede mną. Po pierwszej ciąży było podobnie i po miesiącu prawie wsxystko zgubiłam. Ostatnio jak zaniosłam zwolnienie do firmy, to mnie spytali czy na pewno nie urodzę bliźniaków:no:
 
Asinka, Olisia piękne te Wasze dzieciaczki <3

Anitek spokojnie, nie zostaniesz sama. Ja też wciąż w dwupaku.

W nocy delikatne skurcze. Obudziłam się z twardym brzuchem. Teraz co jakiś czas znów jakby coś mnie pobolewa, ale ze skurczami ma to malo wspólnego. Moja kuzynka od 3 dni meczy die w szpitalu i ma skurcze, rozwarcie na 3 cm i nic do przodu. Dziś już jej wody odeszły więc powinno być po wszystkim po 3 dniach męczarni...
 
Piękne maluszki ja to się zaraz wzruszam. Też już chce. Filip ważył WC,oraj 3450 to i dosyć

Śpi malutka bardzo dlugo. Pozazdrościć. Ja się tak porodu nie boje jak tego że będzie cycusiowy synuś i się odklei. Còrka była mega spiochem i pamiętam jak dzwoniłam do znajomej neonatolog czy z nią wszystko ok. Karmiłam ja przez sen, odbijałam i przewijałam. Przed roczkiem nie spała w dzień tylko od 18:00 do do 08:00 rano tak zapełniała dobowe zapotrzebowanie. Kolek nie miała bo po każdym jednym karmieniu się wypróżnianiała. Przez pierwsze 5 lat nie wiedziała o co to antybiotyki. Teraz ma 9 lat i jest nadal taka mega grzeczna że to się w głowie nie mieści. Więc obstawiamy z mężem i znajomi, rodzina też że to 2 razy takie dzieci się nie zdarzają i że Filip odbije nam te 9 lat błogiego spokoju posiadania dziecka.
 
reklama
Do góry