reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Olisia- corcia sama slodycz, super ze daje mamie sie zregenerowac:)
Asinka- Leon jakie ma już bystre spojrzenie!

Alez dzis goraco- ja nie wystawiam nosa z domu. Jak tam u was?
W związku z przybranymi kilogramami powiedzialam sobie ze do porodu ( a to raptem 5 dni ) nie jem juz slodyczy i własnie przed chwila pozarlam mala czekoladke, ehhh:(
 
reklama
Kamila, Olgierda miałyśmy najpierw powitać wszystkie sierpniowe maluszki, nie zostawiajcie mnie samej :no2::wink:

Ja to czym dalej tym lepiej się czuję. To będę chyba tak z miesiąc jeszcze chodzić. Wróciły wczoraj bolące skurcze. Kilka i przeszło. Rano jak nowo narodzona. Wieczorem zrobiłam sobie peling stop rano kosmetyczka ogarnęła mi brwi więc mogę już wystawiać stopy do porodu i będzie wyraźnie widać grymas na twarzy jak będę krzyczeć z bòlu. Heh. Dzisiaj KTG. Oby się nie rozpakować do niedzieli. Potem już ma być na Podlasiu po 20 stopni. Od początku obstawiałam 16-17 sierpnia ale teraz myślę że może być dluzej.
 
1502436783-aaaaaa.jpeg

To i my się przywitamy [emoji4] Miłego dnia dla Was!!

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ma irokeza :cool2:
 
Olisia, asinka, cudne dzieci! Leon juz tak rozumnie patrzy :-)
Ja jestem zniecierpliwiona, zła, bez humoru. Przeczytałam gdzieś ze macica lubi słodycze. To zjadlam pączka, popchnelam wafelkami i popilam pepsi.
I czekam ;)
Nie myslalam ze ta końcówka jest Taka okropna i stresujaca.

Kamila, u mnie to samo! Starszy to anioł nie dzieciak. Przesypial cale noce choć był na piersi. W dzień tez spał i jadł. Nigdy żadnych z nim problemów nie było. Jest nasza duma, nigdy nie musieliśmy się za niego wstydzić, i tez wszyscy nam mówią ze nic dwa razy się nie zdarza wiec młodszy nam pokaże co znaczy mieć dziecko ;) Hehe :))
 
Ja po KTG wszystko dobrze przez godzinę były 4 skurcze jeden o mocy 70 i trzy o maksymalnej 100 to już porządne ale w dużych odstępach czasu więc przepowiadające. Młodemu na tych dużych skurczach tętno nawet nie drgneło. Gin powiedział że nic nie powie chociaż mówił że się postara wyrokować czy chwila czy dłużej ale powiedział że przy takiej mocy skurczy wystarczy że się zagęszczą i pójdzie a czy dzisiaj czy za 2 tygodnie. Raczej nie przenoszę bo skurcze silne ale ja mam takie mocne już od 10 dni. Więc czekam dalej cieszę się że Filipowi tak dobrze w brzuszku i że te skurcze nie robią na nim wrażenia.
 
Dziewczyny gratuluję pięknych dzieciaków. U mnie dzisiaj termin, byłam na KTG ale skurczów nie ma. Wczoraj byłam na USG, Mała ma już 4040g wagi i dzisiaj dostałam skierowanie na cc. Jeśli akcja się nie zacznie to 16.08 idę na cc, jeśli będą skurcze to wcześniej mi zrobią. Niestety przy moim 158 cm wzrostu nie dam rady jej urodzić naturalnie :p Jak do tej pory przytyłam 14 kg, z wagi 54 kg do 68, podobno mieście się to w normie przy BMI 21.
 
Dziewczyny czy Wam też tak wszystko puchnie w ta pogodę? Ja się czuje jak pączek. Najgorsze ze w nocy jak nie dam nóg wyżej to nie mogę spać z bólu. Stosuje się jakieś maści na to? Czy cokolwiek?
 
Ja po KTG wszystko dobrze przez godzinę były 4 skurcze jeden o mocy 70 i trzy o maksymalnej 100 to już porządne ale w dużych odstępach czasu więc przepowiadające. Młodemu na tych dużych skurczach tętno nawet nie drgneło. Gin powiedział że nic nie powie chociaż mówił że się postara wyrokować czy chwila czy dłużej ale powiedział że przy takiej mocy skurczy wystarczy że się zagęszczą i pójdzie a czy dzisiaj czy za 2 tygodnie. Raczej nie przenoszę bo skurcze silne ale ja mam takie mocne już od 10 dni. Więc czekam dalej cieszę się że Filipowi tak dobrze w brzuszku i że te skurcze nie robią na nim wrażenia.
Kamila, a bolą Ciebie te skurcze?
Jejuś ale miałyście szczęście ze starszymi dziećmi. Mój Miki był bardzo wymagającym dzieckiem. Dopiero jak skończył 4 lata, zaczął przesypiać całe noce, a my cały czas mamy darmowy fitness w domu, bo nasz syn nie jest w stanie usiedzieć w miejscu. Na szczęście dużo energii traci w szkole, bo jest w klasie sportowej. Ja mam nadzieję, że nasza Zoja będzie spokojna i sprawdzi się to, że drugie dziecko jest inne;-) ;)
 
reklama
Dziewczyny czy Wam też tak wszystko puchnie w ta pogodę? Ja się czuje jak pączek. Najgorsze ze w nocy jak nie dam nóg wyżej to nie mogę spać z bólu. Stosuje się jakieś maści na to? Czy cokolwiek?
Olgierda, ja od dwóch dni nie mam widocznych kostek u nóg:no: nogi mnie nie bolą jak leżę i dużą ulgę przenosi moczenie nóg w zimnej wodzie :happy:
 
Do góry