reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Asinka super dzidzia. Gratulacje. Ja dziś po wizycie u lekarza. Szyjka zgładzona i rozwarcie na 1 cm. Jutro kładą mnie do szpitala i możliwe że za tydzień cesarka. Jutro zaczynam 35 tydzień ciąży.
 
Hej!

O Agnes to chyba Ty bedziesz nastepna;)
Ja dziś byłam po wymaz i jutro zanosze GBSa. Jak beda wyniki to medycznie jestem gotowa. Musze jeszcze ciuszki poprać i dać mężowi do poprasowania. Jak z tym sie uporamy to bedzie juz ok. Na razie wciąż czuję się nie gotowa. Chociaż pewnie gdyby trzeba było jechać do szpitala to mój P. by wszystko ogarnął ;)
Poki co niech cierpliwie czeka. Tak tydzień przed terminem moge zaczac rodzic. Dziś 36tc.
 
Hej!

O Agnes to chyba Ty bedziesz nastepna;)
Ja dziś byłam po wymaz i jutro zanosze GBSa. Jak beda wyniki to medycznie jestem gotowa. Musze jeszcze ciuszki poprać i dać mężowi do poprasowania. Jak z tym sie uporamy to bedzie juz ok. Na razie wciąż czuję się nie gotowa. Chociaż pewnie gdyby trzeba było jechać do szpitala to mój P. by wszystko ogarnął ;)
Poki co niech cierpliwie czeka. Tak tydzień przed terminem moge zaczac rodzic. Dziś 36tc.
Możliwe że tak. Zobaczymy ile uda się wytrwać. Pierwsza córkę rodziłam w 34 tc także i tak wraz ciut dłużej się udało.
 
Jeszcze ja mogę się rozpakować do tego czasu. Jeśli do jutra nie urodzę to w czwartek mam dzwonic do swojej gin i pewnie mi powie co dalej. Na maxa chyba do 2.08 muszę urodzić bo tak mam L4 wypisane a nie wiem jak to wygląda pozniej. Termin teoretycznie mam na jutro

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze ja mogę się rozpakować do tego czasu. Jeśli do jutra nie urodzę to w czwartek mam dzwonic do swojej gin i pewnie mi powie co dalej. Na maxa chyba do 2.08 muszę urodzić bo tak mam L4 wypisane a nie wiem jak to wygląda pozniej. Termin teoretycznie mam na jutro

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia
 
Unie 36 tydzien od soboty przepowiadające wróciły że potròjną siłą wieczór to tak co pół godziny skurcze, i to taki że wstać do WC ciężko i w dzień się zdarzają. Rano bolał mnie brzuch jak na miesiączkę. Do południa jestem super sprawna a potem to już leżę. Oby jeszcze 2 tygodnie a jak będzie dłużej też dobre niech sobie rośnie aby nie powyżej 4kg
 
reklama
Dzięki wielkie [emoji4] jak na razie super. Bardzo nie wiele płacze. Potrafi się przebudzić i się rozglądać. Na szczęście dostałam wczoraj wieczorem pokarm, także teraz już kompletnie bezstresowo. Czekamy w sumie jeszcze na badanie Małego i moje czy wszystko ok i prawdopodobnie dzisiaj do domu [emoji4]
1500892248-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
W domku?
 
Do góry