reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja od 36 tyg musiałam się oszczędzać bo szyjka skrócona i 2 cm rozwarcia, teraz jestem w skończonym 40 tyg próbuje wywołać poród na różne sposoby i nic. Dokladnie na dzis mam termin i nic się nie dzieje
Od 37 tyg skurcze przepowiadające dosyć bolesne a co na ktg szłam to wszystko się wyciszalo.
Jestem ciekawa co dziś pokażę zapis. Na 17 ide

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olisia to daj znać.

Kamila ja byłam w szpitalu w pierwszej ciąży dopiero w 40tc i mi zrobili. Potem po weekendzie musiałam przyjsc juz do szpitala na obserwacje.
 
U mnie na KTG dopiero po terminie co 2 dni lub codziennie. Jeśli po 10 dniach od terminu nie urodzę, to kładą na patologię ciąży i wywołują... mam nadzieję, że tego uniknę :p Termin na 11 sierpnia :) Też macie takie zmienne samopoczucie? Ja raz mam sporo energii i świetnie się czuję, a innym razem ciężko mi w ogóle coś zrobić. Bardzo mnie też piecze brzuch u góry, jakby ktoś mnie oparzył, duży ból... :/
 
U mnie na KTG dopiero po terminie co 2 dni lub codziennie. Jeśli po 10 dniach od terminu nie urodzę, to kładą na patologię ciąży i wywołują... mam nadzieję, że tego uniknę :p Termin na 11 sierpnia :) Też macie takie zmienne samopoczucie? Ja raz mam sporo energii i świetnie się czuję, a innym razem ciężko mi w ogóle coś zrobić. Bardzo mnie też piecze brzuch u góry, jakby ktoś mnie oparzył, duży ból... :/
Też miałam o to pytać ja takie wzloty i upadki energii mam w ciągu tego samego dnia. Mogę góry przenosić a za chwilę już leżę i przysypiam Tylko raz mnie piekło u góry brzucha jakby kolka serce. Tak w mostku. Cały czas to może jakaś zgaga. Dzieciaki cisną już wiele narządów.
Wczoraj myślałam że będę rodziła częste już lekko bolesne skurcze mąż za każdym przewróceniem czy siku budził się i pytał czy już. Dzisiaj skurcze od południa ale napady właśnie energii i zaprosiłam na jutro na nocowanie koleżanki córki. Mąż zdębiał raz padam już się martwi a za chwilę planuje coś na za kilka dni.
 
A jak Wasi partnerzy. Widzę że mój mąż już się martwi. Chyba bardziej niż przy pierwszej ciąży. Wczoraj pytał jak chce aby było przy porodzie kto może do szpitala a kiedy po. Co zrobić w domku jak będę w szpitalu. Przez tą wczorajsza akcje ze skurczami źle spał. Ja sobie odsypiam w dzień a on na 7 do pracy. Jak tak będzie się męczył z 2 tygodnie to zaśnie na porodówce Przy 1 porodzie był mega odważny po porodzie i zważeniu położna pochwaliła go i dała na okres szycia na ręce i trzymał taki dumny. Teraz widzę że się obawia. Jednak pierwszy poród był ze znieczuleniem. Okazało się do września mamy remont porodòwki więc nie dostaniemy sali rodzinnej Mam nadzieję że nikt nie będzie krzyczał za boksem. Ja jestem dziwnie spokojna czuję że stres nic nie zmieni a i tak urodzić trzeba.
 
Kamila pierwsze ktg miałam w 38 tygt później w 39 i dziś w 40 tyg ale to dlatego że ciocia jest położna i mówiła że mam przyjść, a tak ogólnie to chyba dopiero w 40tyg robią jak jest wszystko ok z ciążą

Karaiwina po ktg jakieś minimalne skurcze macicy były, że 3 razy może skala podskoczyła. Ciocia mówiła że macica przygotowana bo aktywność wykazuje, tetno dzidzi też ok

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia dziewczyny, widzę, że za chwilę będziemy mieć więcej sierpniowych bobasków
Ja za to nie mogę spać, cały czas się wiercę w łóżku. Dziś wstałam po 4 . W dzień nie bardzo mam jak odespać, bo mój syn mi nie pozwala jak pomyślę, że został jeszcze miesiąc to nie wiem jak będzie dalej, a przed nami jeszcze remont.
 
reklama
Anitek współczuję remontu w tym czasie, ja miałam jak byłam w 7 miesiącu i najgorsze było sprzątanie, dobrze że mąż i mama dużo pomogli


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry