reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Czesc dziewczyny!
U mnie końcówka 38 tyg także w każdej chwili może cos się wydarzyć ;-)
Kamila, w niedziele myslalam ze to już. Skurcze co 5 minut przez ponad godzinę ale ustąpiły po prysznicu.
A tak w ogóle to czuje jakbym miała jeszcze przez wiele miesięcy chodzić w ciąży :p
 
U mnie też 38 tydzień, ale jeszcze żadnych skurczy nie odczuwam, jedynie takie bóle w podbrzuszu jak na miesiączkę... Z jednej strony chciałabym żeby już się zaczęło coś więc dziać, ale jeszcze muszę czekać na wyniki z wymazu i zrobić ostatnie badanie krwi :)
 
Ja mam jutro wizytę i termin dokładnie za miesiąc. Nie czuję żeby coś się miało wydarzyc wcześniej. Wiec myślę , że będę jedna z ostatnich. Jeszcze dom musze wysprzatac i poprac wszystko. Dziś widzę się z polozna która ma być ze mną na porodzie. I idę zobaczyć szpital. Juz na samą myśl mam treme . Lubie swój brzuszek, jakoś tak się przyzwyczaiłam, że będzie dziwnie bez. I już jestem ciekawa naszego maleństwa. Nie chcieliśmy znać płci od początku, wiec będzie niespodzianka. Ach juz się nie mogę doczekać ...
 
Olgierda w takim razie jakie imiona macie wybrane [emoji3] fajnie tak niespodziankę mieć. U nas na USG 3 d było ewidentnie widać krocze więc chcąc czy też nie widać było dziewczę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olgierda w takim razie jakie imiona macie wybrane [emoji3] fajnie tak niespodziankę mieć. U nas na USG 3 d było ewidentnie widać krocze więc chcąc czy też nie widać było dziewczę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla dziewczynki jesteśmy zdecydowani ale dla chłopca jeszcze się wahamy. Tak czuję jakby miała być dziewczynka bo do imienia nie mam watpliwosci.zobaczymy. Na razie tylko lekarz wie.
 
U mnie organizm porządnie szykuje się do godziny,Iny zero. Od soboty częste skurcze przepowiadające, wczoraj to i w dzień a wieczorem to co 7 minut już mocniejsze. Częściej się wypróżniam. Znowu mam drażliwość na zapachy. Np wymiotuje bo jem morele a mąż kiełbasę i zapach mi nie pasuje. Zwiększyła się ilość śluzu. Rano czuję ból brzucha jak na miesiączkę. Dzisiaj w nocy zaczęły mnie boleć biodra i co godzinę mus,e się przewracać z boku na bok. Brzuch mam opuszczony więc częściej latam do toalety. Mam nadzieję że to jeszcze chociaż 2 tygodnie ponoszę do tego 38. Do tego w nocy dopadła mnie dolegliwość związana z ciążą nie zbliżającym się porodem. Cieśnią nadgarstkòw. Nawet nie wiedziałam co to jest w nocy wygooglowałam. Bolą mnie dłonie i drętwieją bardzo. Nie mogłam zgiąć palców. Mam zdrętwiałe. Wystraszyłam się w ciąży bo normalnie bolały mnie dłonie. Ale nie narzekam oprócz tej cieśni to wmawiam sobie że dobre że organizm się szykuje będzie mu łatwiej
 
U mnie organizm porządnie szykuje się do godziny,Iny zero. Od soboty częste skurcze przepowiadające, wczoraj to i w dzień a wieczorem to co 7 minut już mocniejsze. Częściej się wypróżniam. Znowu mam drażliwość na zapachy. Np wymiotuje bo jem morele a mąż kiełbasę i zapach mi nie pasuje. Zwiększyła się ilość śluzu. Rano czuję ból brzucha jak na miesiączkę. Dzisiaj w nocy zaczęły mnie boleć biodra i co godzinę mus,e się przewracać z boku na bok. Brzuch mam opuszczony więc częściej latam do toalety. Mam nadzieję że to jeszcze chociaż 2 tygodnie ponoszę do tego 38. Do tego w nocy dopadła mnie dolegliwość związana z ciążą nie zbliżającym się porodem. Cieśnią nadgarstkòw. Nawet nie wiedziałam co to jest w nocy wygooglowałam. Bolą mnie dłonie i drętwieją bardzo. Nie mogłam zgiąć palców. Mam zdrętwiałe. Wystraszyłam się w ciąży bo normalnie bolały mnie dłonie. Ale nie narzekam oprócz tej cieśni to wmawiam sobie że dobre że organizm się szykuje będzie mu łatwiej
No to Kamila juz po mału się zbliża
Ja byłam dziś u ginia szyjka się troszkę skróciła i główka jest juz niżej niż ostatnio. Wiec tez się zbliżamy. Ale boli na razie nie mam. Może z kilka dni temu coś tam poczułam jak przy okresie .
 
reklama
Kamila jasne, że dobrze. Nie będzie szoku dla organizmu. U mnie też zaczyna się juz dziać przedporodowo. Ja mam nadzieje chociaż na 2 tygodnie jeszcze, bo zostało mi pranie i prasowanie jeszcze. No i spakowanie torby i jakieś zakupy moze.

Olgierda fajnie z ta plcia żeście wymyślili. Bedziesz miala wiecej motywacji podczas porodu i moze urodzisz szybciej ze zwyklej ciekawosci;)

Ja mam straszna treme. Nie opuszcza mnie na krok. Jak tylko lapie mnie skurcz to jestem przerażona, że to już. Chciałabymmieć już moją dziubkę przy sobie...
 
Do góry