reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, nie kłócicie się, każdy układa sobie życie jak chce ;) Nikt nikomu nie broni wyjeżdżać za granicę ani nikt nikomu nie zazdrości, wszystko ma swoje plusy i minusy ;) A przywileje są po to aby z nich korzystać więc nie ma co sobie zarzucać, że ktoś jest na L4 czy bierze jakieś zasiłek... Forum jest po to żebyśmy pisały o swoich rozwijających się ciążach, badaniach, postępach maluszka itd. itd. ;) i nie narzekać na swoje sytuację, bo akurat wszystkie tu powinnyśmy być mega szczęśliwe, bo jesteśmy w stanie o którym niektóre kobiety marzą latami ;)
 
reklama
Lecę dzisiaj do gina bo od wczoraj mam dziwnie twardy brzuch siedzę miękki wstaje twardy ale tylko jakby na górze na dole miękki Dzwoniła do Gina mówi żeby przyjechać musi sprawdzić czy to kwestia ułożenia małego czy jakieś skurcze. Nie panikuje może poprostu może j mały książę jest już tak duży że i brzuch już inny Czy któraś z Was tak miała?
 
Tak, Kamila ja tak mam ze do gory jest twardy a na dole miękki. Zwlaszcza jak chodze. I w ogole mam smieszny ksztalt bo do gory jest wiekszy niz na srodku. Syn sie smieje ze mnie ze mnie ze wygladam jakbym miala dwa brzuchy :p
Dzisiaj mija dwa tygodnie odkąd jestem na zwolnieniu lekarskim. Jak to szybko zlecialo. W poniedziałek jednak nie wytrzymalam i poszlam odwiedzic moich uczniów :biggrin2:
Wiedzę nad świadectwami i biodra od tego siedzenia prz kompie dokuczaja jeszcze bardziej.
Miłego dnia wszystkim!
 
Dziewczyny z krzywej cukrowej mam wyniki 74/91/129 czy ktos mial podobnie? Wydawalo mi sie ze wynik po 2ch godzinach powinien spasc

 
Dziewczyny z krzywej cukrowej mam wyniki 74/91/129 czy ktos mial podobnie? Wydawalo mi sie ze wynik po 2ch godzinach powinien spasc

i96bjxj.png

To dobry wynik po 2 godzinach musi być poniżej 150 a 1 pomiar poniżej 100
 
Byłam u gina to nie skurcze macicy tylko mięśni Młody ułożył się główka w dòł i jest jakiś nacisk zaczyna swoje ważyć i tyle. Stanòw zapalnych brak szyjka 3,5 cm zamknięta. Młody waży 1300gram
 
Truskawa skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści...nie rozumiem.Piszecie że nie pracujecie już to Wam piszę jak jest tu gdzie mieszkam.
Mentalnie daleko mi już do Polski.
A zasiłku na synka już nie dostanę bo to moje 3 dziecko a od kwietnia tego roku zasiłek przysługuje tylko na dwoje dzieci pani ciekawska.Dostanę tylko rodzinne i może kiedyś zasiłek niepełnosprawności bo mój synek urodzi się z wadą genetyczną.
25_pixels kochana jesteś za obronę mojej osoby.
Ja chyba sobie już daruje pisanie tutaj...szkoda moich nerwów.
Dziobo tu się nikt nie kłóci...to atak na moją osobę bez powodu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Toż ona poza Polską nigdzie pewnie nie była [emoji12] i nie zdaje sobie sprawy o tym, że nie na każde dziecko dostaje zasiłek. Naczytała się o zasiłkach komentów w necie i myśli, że każdemu dają [emoji23] ja np nie dostaję wogóle. A tobie nie zazdroszczę.
Nie mogłam nie odpowiedzieć. Troszkę już się przecież znamy [emoji8] i jej "opinia", którą raczej nazwałabym atakiem, zupełnie w ciebie nie trafiła. Czasami ludzie w zapędzie ujawniają nam więcej na temat swojego charakteru niż sami sądzą [emoji23] i później wychodzą takie "kwiatki" [emoji43] też chyba wolę ten zamknięty wątek. Nie ma tam takich akcji.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Luska, mam nadzieje ze wada Twojego syneczka nie jest poważną? Pamiętam jak kiedyś pisalas cos o tym, o tych wadach, ale nie pamiętam o co chodziło.
Ja juz za kilka dni jade skonsultować krótkie kości udowe mojego synka. Strach coraz większy ale wierze ze będzie dobrze.
Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry