reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
No wlasnie w grupie na fb dziewczyny polecaja pinio i bellamy, tyle ze z tego co widze to chyba wszystkie w jednym kolorze sa czyli bialym, chcialam ciemne zeby pasowalo do mebli w sypialni, no ale coz biale tez jest ladne :D ceny troche wysokie bo 650 np za bellamy najtansze bez szuflady, z tych wiekszych 140/70. No nic pomysle jeszcze do konca miesiaca chcialabym cos kupic, moze znajde uzywane w dobrym stanie :)

 
reklama
No wlasnie w grupie na fb dziewczyny polecaja pinio i bellamy, tyle ze z tego co widze to chyba wszystkie w jednym kolorze sa czyli bialym, chcialam ciemne zeby pasowalo do mebli w sypialni, no ale coz biale tez jest ladne :D ceny troche wysokie bo 650 np za bellamy najtansze bez szuflady, z tych wiekszych 140/70. No nic pomysle jeszcze do konca miesiaca chcialabym cos kupic, moze znajde uzywane w dobrym stanie :)


Ja chciałam te przerabiane na tapczanik ale mąż ma rację potem jak już wyrośnie z łòżeczka może odmieni się nam ten biały a trochę kosztuje. Na tą chwilę w sypialni miałam ciemne meble i zagłówek w łòżku też ciemny brąz a komodę dla małego kupiłam białą bo mała sypialnia i byłoby za ciemno i ku memu zdziwieniu pasuje bardzo.
 
My kupilismy lozeczko 60x120, białe za 299 zł na allegro. Nazywa się lozeczko tapczanik Julia. Występują tez w kolorze ciemny orzech.
Jakoś specjalnie nie wysilalam się żeby było nie wiadomo jakie bo przecież to nie jest łóżko na wiele lat. Jest białe, drewniane, można wyjmować szczebelki oraz przerobić na tapczanik. Ale watpie ze z tego skorzystały bo jak Mały dorosnie do tego żeby spać na tapczaniku to wtedy kupimy mu doroslejsze łóżko :)
Jak tam dziewczyny minął wam weekend? Ja jutro jade skonsultować te krótsze kości udowe Małego. Boje się :sad:
 
My kupilismy lozeczko 60x120, białe za 299 zł na allegro. Nazywa się lozeczko tapczanik Julia. Występują tez w kolorze ciemny orzech.
Jakoś specjalnie nie wysilalam się żeby było nie wiadomo jakie bo przecież to nie jest łóżko na wiele lat. Jest białe, drewniane, można wyjmować szczebelki oraz przerobić na tapczanik. Ale watpie ze z tego skorzystały bo jak Mały dorosnie do tego żeby spać na tapczaniku to wtedy kupimy mu doroslejsze łóżko :)
Jak tam dziewczyny minął wam weekend? Ja jutro jade skonsultować te krótsze kości udowe Małego. Boje się :sad:

U mnie weekend minął pod znakiem lenia Nawet córką nie chciała wczoraj iść z mężem na rower. Sobota jeszcze w ruchu a niedziela na kanapie Powodzenia u lekarza. Bądź dobrej myśli u nas móżdżek na początku jakby mniejszy a teraz już od 3 badań ok. Lekarz powiedział że poprostu Filip masowo spory i każdy ma swoje tempo. Pisałam Ci o koleżance siostry która niedawno urodziła też mały miał być mały krótka kość a jak wystrzelił praktycznie w ostatnich 2 miesiącach i się urodził 10 punktów prawie 4kg Powodzonka
 
Dziękuje :) Spalam tylko 3 godziny. Syn miał z nami jechać ale okazało się ze pisze dzisiaj konkurs.
A mój Mały po kilku spokojnych dniach rozszalal się w brzuchu. Nie wiem czy on wczoraj w ogóle spał, cały dzień sobie "gadalismy" przez brzuch :)
Kamila, Twój Synek będzie miał na imię jak mój Starszy :) U nas weekend tez leniwy i niedziela kanapowa :)
 
Dziewczyny przymierzam sie do zakupu lozeczka drewnianego 140x70.. i mam dylemat.. ktorego producenta mam wybrac? Kupiłyście juz lozeczka, albo macie jakies sprawdzone, solidne ktore nie rozpadaja sie po roku.. Chciałam lozeczko firmy Klupś, ale czytajac opinie, ze produkuja je ze slabego materialu, lozeczka chwieja sie i pekaja.. to szukam czegos innego.. polećcie coś
1f615.png
JA kupuję chicco next to me dream, ale ono jest dla dzieci do 9 kg :)
 
Hej dziewczyny :) Czy Wasze maluszki też ostatnio stały się bardziej aktywne?? :)
Moja wczoraj strasznie się rozkopywała, tłumaczyłam sobie, że to dobrze bo musi jeszcze przekoziołkować główką w dół, ale po wczorajszych "rozkopach" całą noc pobolewał mnie brzuch :/
 
@Dziobo u mnie dziecko dalej ma lenia :/ ide w piatek na wizyte, wspomne o tym lekarzowi bo nie wiem czy to normalne :( fakt czuje ruchy codziennie, ale nie sa jakies super mocne, a dzidzia rosnie wiec chyba powinny takie byc, sama juz nie wiem co mam myslec, ale po pecherzu to mnie chyba boksuje i po szyjce, bo czasami jak siedze to tak mnie zakłuje, ze musze sie np polozyc, chyba nie lubi jak dluzej siedze

 
Vercia, może Twój synek będzie spokojniejszy? U mnie tez ruchy nie są jakieś super mocne ale bywają gwałtowne i silne. Są dni kiedy ledwo co czuje i takie kiedy mały boksuje non stop. Ostatnio intensywniej go czuje.
Byłam na konsultacji. Mały wazy 1506 gramów, wiec raczej drobniaczek. Kosci udowe są trochę krótsze ale wszystko pozostałe w normie. P.prof mówi ze taka jego uroda :)
 
reklama
Vercia, może Twój synek będzie spokojniejszy? U mnie tez ruchy nie są jakieś super mocne ale bywają gwałtowne i silne. Są dni kiedy ledwo co czuje i takie kiedy mały boksuje non stop. Ostatnio intensywniej go czuje.
Byłam na konsultacji. Mały wazy 1506 gramów, wiec raczej drobniaczek. Kosci udowe są trochę krótsze ale wszystko pozostałe w normie. P.prof mówi ze taka jego uroda :)
Bardzo się cieszę
 
Do góry