reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Luska, mam nadzieje ze wada Twojego syneczka nie jest poważną? Pamiętam jak kiedyś pisalas cos o tym, o tych wadach, ale nie pamiętam o co chodziło.
Ja juz za kilka dni jade skonsultować krótkie kości udowe mojego synka. Strach coraz większy ale wierze ze będzie dobrze.
Miłego dnia dziewczyny!
Aneczqa na pewno będzie dobrze. Nam wyszedł nieprawidłowy test pappa, byliśmy na szczegółowym USG i wygląda na to, że wszystko będzie dobrze. A nawet jak nie, to i tak bardzo się cieszę, że będą miała córeczkę.
Bardzo się też cieszę, że tym razem nie mam cukrzycy ciążowej nie wiem jak Wy ale ja mam już +10kg. No i od dziś jestem na zwolnieniu i nie bardzo wiem co z sobą zrobić.
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka, bo nie wiem jak Wy ale ja cały czas czuję się jak dziecko
 
reklama
Anitek, dziękuje :)
Ja tez bardzo się cieszę z drugiego synka, a Starszy cieszy się że będzie miał o 13 lat młodszego brata.
Ja juz dwa tygodnie jestem na zwolnieniu, ale mam co robić bo pracuje w szkole i muszę zamknąć rok szkolny. Na poczatku tez czulam się dziwnie ale teraz się cieszę ze mam taka mozliwosc.
Nie wiem ile przybrała bo przez to obzeranie się truskawkami boje się wejść na wagę ;)
Dwa tyg temu było to 7 kg.
 
Anitek, dziękuje :)
Ja tez bardzo się cieszę z drugiego synka, a Starszy cieszy się że będzie miał o 13 lat młodszego brata.
Ja juz dwa tygodnie jestem na zwolnieniu, ale mam co robić bo pracuje w szkole i muszę zamknąć rok szkolny. Na poczatku tez czulam się dziwnie ale teraz się cieszę ze mam taka mozliwosc.
Nie wiem ile przybrała bo przez to obzeranie się truskawkami boje się wejść na wagę ;)
Dwa tyg temu było to 7 kg.

U mnie od dwóch dni truskawki zamienione na czereśnie Ja byłam otyła przed ciążą i na początku schudłam więc na razie tylko 1,5kg do przodu
 
Rowniez czekam na czeresnie i wisnie [emoji4] w tamtym roku posadzilismy z mezem wisnie na dzialeczce, w tym roku o dziwo juz beda pierwsze owoce [emoji1]

 
Kamila, ja tez przed ciąża z nadwaga, później na początku schudlam dużo ale teraz odzyskuje te kg :\
Wcale się nie dziwie, przecież mój apetyt mnie zaskakuje ;)
Skąd ty wzielas juz czereśnie??? :szok:
Vercia, ja tez juz nie mogę doczekać się czereśni i wiśni, agrestu, porzeczek...:laugh2:
 
Kamila, ja tez przed ciąża z nadwaga, później na początku schudlam dużo ale teraz odzyskuje te kg :\
Wcale się nie dziwie, przecież mój apetyt mnie zaskakuje ;)
Skąd ty wzielas juz czereśnie??? :szok:
Vercia, ja tez juz nie mogę doczekać się czereśni i wiśni, agrestu, porzeczek...:laugh2:
Już pojawiły się w sklepach mega pyszne
 
Byłam we czwartek na badaniach prenatalnych :) Wszystko w porządku :) Pani stwierdziła, że moja Zuzia będzie kruszynką, ale wszystko w normie więc cieszę się, bo może dzięki temu poród będzie łatwiejszy ;) Ale wiadomo, to się jeszcze może zmienić jeszcze ma 2 miesiące na przybieranie ;)
Pani doktor nie była wstanie zrobić zdjęcia buźki, bo córeczka ciągle trzymała rączki na buzi ;) Nie wiem po kim ona taka wstydliwa :p

Co do truskawek to też już zajadam... mmm... pycha :D
 
Dziewczyny przymierzam sie do zakupu lozeczka drewnianego 140x70.. i mam dylemat.. ktorego producenta mam wybrac? Kupiłyście juz lozeczka, albo macie jakies sprawdzone, solidne ktore nie rozpadaja sie po roku.. Chciałam lozeczko firmy Klupś, ale czytajac opinie, ze produkuja je ze slabego materialu, lozeczka chwieja sie i pekaja.. to szukam czegos innego.. polećcie coś
1f615.png
 
Dziewczyny przymierzam sie do zakupu lozeczka drewnianego 140x70.. i mam dylemat.. ktorego producenta mam wybrac? Kupiłyście juz lozeczka, albo macie jakies sprawdzone, solidne ktore nie rozpadaja sie po roku.. Chciałam lozeczko firmy Klupś, ale czytajac opinie, ze produkuja je ze slabego materialu, lozeczka chwieja sie i pekaja.. to szukam czegos innego.. polećcie coś
1f615.png

Klupsia miała córeczka co prawda 9 lat temu i fakt pękła szczebelka i ogólnie nie było dobrze wykonane. Lekko jakby krzywe po skręceniu. Nie wiem jak jest teraz.

Ja chyba kupię Pinio jeszcze nie zdecydowałam na początek kupiłam kołyskę więc łòzeczko na koniec roku pewnie ale poważnie myślę nad tą firmą. Koleżanka ma jest stabilne i naprawdę piękne.Nie wiem tylko czy występuje w ciemnych kolorach. Większość jakie oglądałam są białe co mi akurat pasuje.
 
reklama
Do góry