reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny :-) :)
Ostatnio pozazdroscilam koleżance która na poczatku maja urodziła córeczkę i teraz chodzi juz sobie z dzieckiem na spacery a u mnie wózek pusty :p
Ale zaraz potem uswiadomilam sobie ze ona pewnie musi unikać pewnych pokarmow ze wzgledu na karmienie. I jak tak sobie pomyśle o tych wszystkich truskawkach, czeresniach, wisniach, ogorkach malosolnych to uważam ze sierpień to całkiem w porządku miesiąc na rodzenie jest  :p
Miłego dnia!
 
reklama
Ja wczoraj spedzilam cały dzień na pisaniu świadectw i napisałam AŻ pięć:baffled:
Wieczorem bolal mnie brzuch tak jak zawsze przed miesiączką, wzielam nospe ale nie przeszło wiec poszlam spać. Nie wiem czy wygniotlam ten brzuch siedząc w niewygodnej pozycji przed komputerem i stad ten bol...?
 
IMG_7178.JPG
Dziewczynki ja z lipcówek :) mam do sprzedania sukienkę założoną raz na komuni chrześnicy. Nie łatwo znaleść sukienkę z miejscem na brzuchol więc wystawiam- ja nie będę już miała okazji jej założyć. Zdobiona gipiurką :) jak co prv. 139 zł (dałam 250+40 krawcowej za doszycie falbanki bo była krótkawa).
Ps przy okazji to ja i mój brzuchol -34 tydz :) Ściskam , Katja.
 

Załączniki

  • IMG_7178.JPG
    IMG_7178.JPG
    819,3 KB · Wyświetleń: 415
Ja dzis na badaniu z glukoza :D kurde kupilam cytryne, a ta mi gada ze nie ma noza i musze tak to wypic [emoji45] ale dalam rade [emoji1] teraz czekam 2 godziny eh..

 
Mnie też straszyli tym badaniem na glukozę, ale uważam, że nie ma w tym nic strasznego... Nawet nie było to takie złe do wypicia ;)
 
Nie było złe?? Masakra, o ile czekoladę, batonik, chałwę, lizaka zjem to tu miałam problemy z przełknięciem i do 14 dogorywałam bo było mi źle i niedobrze...
Mam nadzieję, że wasze weekendy udane. My spędziliśmy poranki w szkole rodzenia. W sobotę było bardzo dużo o szpitalu i organizacji, a wczoraj masaże i ubieranie oraz pielęgnacja malucha na takich fajnych lalkach.
Coraz krócej śpię, nie ma już opcji bym spała do 10 :) teraz najpóźniej8:30 oczy otwarte i wyspana :)
@Vercia a jak tam twoja szkoła rodzenia? Fajna czy odpuszczasz?
 
reklama
Ja to badanie z glukoza miałam juz dawno. Z cytryna naprawdę nie było źle!
Kotomiś, moje koleżanki tez wszystkie będą rodzic przede mną i jak juz będą po to będę im zazdrości :p
A póki co ide zjeść truskawki :biggrin2:
Miłego dnia!
 
Do góry