reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ogląda ktoś Devious Maids- pokojówki z Beverly Hills? Pierwsze 3 sezony łyknelam w 2 tyg, w tamtym roku miał być 4 i zapomniałam, nie miałam czasu i teraz znów oglądam, serial twórców gotowych na wszystko uwielbiam:)

ckaik0s3ujrpy6g1.png

Kiedy wy macie czas? [emoji23] ja się męczę i nie mam kiedy mojego ulubionego Blacklist nadrobić. Nie potrafię się wciągnąć w serial jeśli nikt nie ginie. [emoji12] musi być jakaś akcja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa Oj tak, tak. Koniecznie ledowa :) Zastanawiam się tylko czy ta mini lampka o troszkę mniejszej mocy czy ta zwykła ledowa. Semilac i NeoNail mają fajne domowe zestawy, więc jakiś wezmę.

 
Witam się z rana u nas pochmurno jak ja kocham moja poduche do spania co rano wstaje jak skowronek :) i biodro mniej boli musze dziś firanke jakoś ściągnąć a mam ja na tunelach i musze rurkę odkręcić męża 3 tyg doprosic się nie mogę a musze ja skrócić bo za długa
 
Kiedy wy macie czas? [emoji23] ja się męczę i nie mam kiedy mojego ulubionego Blacklist nadrobić. Nie potrafię się wciągnąć w serial jeśli nikt nie ginie. [emoji12] musi być jakaś akcja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale właśnie w pokojówkach co sezon ktoś ginie :)
Ja teraz 2 tyg ma zwolnieniu dlatego oglądam normalnie też nie mam czasu, a też nie mogę się wciągnąć w jakieś sci-fi czy sensacyjne, wolę takie obyczajowe z nutka kryminału, był moment że zaczęłam Orange is a new black ale właśnie z braku czasu przestałam

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
reklama
@Anula2206 @atfk chodzi o ten mamma mia z ziai? Muszę coś kupić a nie mogę się zdecydować.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, o ten chodzi :)


Witam się z rana u nas pochmurno jak ja kocham moja poduche do spania co rano wstaje jak skowronek :) i biodro mniej boli musze dziś firanke jakoś ściągnąć a mam ja na tunelach i musze rurkę odkręcić męża 3 tyg doprosic się nie mogę a musze ja skrócić bo za długa

Tylko Ty uważaj!


Ja rok temu w styczniu przestałam robić akryl to jest zabójstwo dla paznokci, ale tu sami chinczycy robią i tylko akrylem. Pół roku nie mogłam ich doprowadzić do porządku a później przez miesiąc regenerum zdzialal cuda. Kupiłam też zestaw semilac i od czasu do czasu robię hybryde



Może jeszcze zdążę jak się zepnę :) Revitalash nie był testowany na kobietach w ciąży ale to jest tak jak z wieloma innymi produktami, wszystko na własną odpowiedzialność, ja ją nakładam co jakiś czas bo rzęsy mam w kiepskim stanie po zagęszczaniu :/
@kotomiś Ja miałam kiepską płytkę paznokcia po bazie Semilac, zmieniłam na odżywkę proteinową z Indigio i jest ogromna różnica :)

Ta odżywka to do stosowania podczas robienia hybryd np przed nałożeniem bazy czy po prostu odżywka do paznokci? I można podczas ciąży? Bo chętnie bym wróciła do regenerum ale nie wiem czy można w czasie ciąży stosować



ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Do góry