reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
kurna co z tego, że ciepło. Co z tego, że świeci słońce, co z tego, że... No właśnie. Odkąd wstałam uderzyła mi do łba jedna myśl. Mam dość. Już nie mogę...
Nie mogłam spać do 2. Jak już się położyłam musiałam lecieć do łazienki. Zbiłam sobie tyłek na schodkach od antresoli i w ostatnie chwili dopadłam kibelek. Po 30 min doczołgałam się do łóżka i zasnęłam tylko po to by budzić się co godzinę. Rano o 8 wstałam na dobre tak połamana, że szok. Jakby mnie przejechał kilka razy samochód, potem walec, jakiś debil po mnie przeszedł a potem wywalił z 3 piętra przez okno. Mam suchą skórę i nawet nie mogę położyć na twarz kremu nawilżającego bo szczypie... Nie wspominając o makijażu co zakrył by plamki czerwone na twarzy. Nie mam nadal ochoty na sex... Jestem wymęczona i niewyspana do tego stopnia, że robiąc śniadanie po prostu się rozkleiłam i tak zostało. NIE LUBIĘ TEGO STANU, NIE UMIEM SIĘ NIM CIESZYĆ, MAM DOŚĆ...

CHCĘ SIERPIEŃ...

Współczuję kochana
jedne kobiety ciążę przechodzą bezobjawo,a inne muszą cierpieć ,taka niesprawiedliwość
 
reklama
@kotomiś trzymaj się :* wyplacz się najlepiej, śpij albo leży ile wlezie i nie przejmuj się niczym, każda z nas zapewne ma takie dni, ja np wczoraj rozryczalam się bo P mnie zapytał czy mu koszulki do pracy wypralam a ja zapomniałam, najpierw wykrzyczalam mu ze czemu mi nie przypomniał a potem w ryk i to już w przeciągu 2 tyg 4 raz także nie łam się będzie dobrze:*
@dzag82 normalnie wyjęłaś mi to z ust ;) @klusek córa będzie ślicznie wygladac:)
A ja się biorę za obiad mąż sobie zażyczyl kopytka z sosem a to będzie mój debiut, w sensie kopytka;)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Klusek no nie mów że teraz dzieci do komunii mają paznokcie zrobione.Szok.
Śliczny strój komunijny.
Tego Ci życzę Marii19...fajnie jest mieć dobre stosunki z teściową.Zwiaszcza że Twoja mama mieszka zagranicą.
Kotomiś tulę wirtualnie...jeszcze się poczujesz w tej ciąży lepiej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buciki śliczne! u nas też były alby, ale na biały tydzień miałam taką skromną sukienkę tylko z kokardką malutką z przodu. Dziewczynki super wyglądały bardzo skromniutko.
Starsza miała wpięte we włosy małe różyczki, a włosy delikatnie podpuęte, a młodsza chciała koka i opaskę właśnie z pasującą małą płaską kokardą. I to też świetnie wyglądało.
A tusz polecam mx 2000 albo coś z eveline równie dobre a dużo tańsze.dobre też bourjois ale zdarza się że uczulają.
Hej. Ogarnelam mieszkanie, bylam w sklepie. Cieplej o wiele na dworze. Wroci Domi ze szkoly, zjemy obiad i ruszam w miasto. Moj w pracy to babskie zakupy zrobimy. Tusz do rzes mi sie konczy. Mlodej adidasy chce kupic. A jak beda w deichmanie buty komunijne to wezme od razu. Na stronie widnieja. O te
Zobacz załącznik 796934

Albe mam juz. Jeszcze ksiazeczka i rozaniec i jakis wianuszek albo spinka.

Od wczoraj mam ochote i zapycham sie bananami. Takimi twardymi niedojrzalymi jeszcze. No pycha
 
Aga to życzę by film dobry był.Ja lubię polskie komedie nawet jak są kiepskie bo lubię sobie na niektórych polskich aktorów popatrzeć zwłaszcza na mojego ulubieńca Zakościelnego.A on w tym filmie gra...więc ja bym była wniebowzięta.
Dzag83 Ty pracusiu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a mnie się podobały komunie za naszych czasów, dziewczynki w sukienkach, chłopcy w garniturach, nie to co teraz wszyscy w szatach :p Chociaż wiem, że niektórym już później szajba odbijała i szykowali dzieci jak na wesele :p
My mamy kolejną komunię w tym roku, za rok następna i znowu problem co kupić, jakieś propozycje dla dziewczynki?
 
Uff w końcu w domu spowrotem, wszystko mi się skumulowało dzisiaj.
@Tyllkaa ja też mam nystatynę. Pomimo że nie zwalcza flory to pani w aptece i tak zaleciła probiotyk. Nie zaszkodzi wziąć.
@dzag82 ale napisałaś posta na kilometr ;)
@marii19 ja reaguję dobrze, nie mam skoków. A skąd masz nadciśnienie, czy było przed ciążą? Ja mam nadciśnienie od 3 nerki, nie związane z ciążą, może dlatego. Na razie biorę 1 tabl. i wszystko ok. Po dwóch nie mogłam funkcjonować. Trzyma mi się na poziomie 130/80. Może Twój organizm się buntuje, albo potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić. Musi tu lekarz zaradzić.
@kotomiś jutro będzie lepiej. Chyba każda z nas ma takie dni zwątpienia. Ostatnio też ryczałam, mąż mnie dobił, brzucha mi przeszkadzać zaczął i widziałam tylko niesprawiedliwość samą. Poryczałam i minęło. Przytulam Cię mocno [emoji8]
@klusek pięknie Domi będzie wyglądać, skromnie i dziewczęco. Niektórym to się we łbach poprzewracało zarówno ze strojem jak i prezentami, zapomnieli o co w tym wszystkim chodzi.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
. My zawsze staruszkami jeździmy :-p Chryslera w ogóle nie biorę pod uwagę, taka hamerykańska krowa :rolleyes2:
Ale bardzo dziękuję :blink: Będziemy prześwietlać komisy :blink:
:

Patrz, a mi się wydawało ze Chrysler vany to raczej taki standard [emoji23][emoji23][emoji23] No ale jak wziąć pod uwagę rozmiar przeciętnego człowieka, to nawet ja kruszynką przy nich będę [emoji12] ale tej firmy mąż wogole pod uwagę by nie wziął. One się rozpadają. Honda Odyseja mi się podoba.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noooo, udało się nadrobić. Ja już mam wysprzątane podłogi, pranie się suszy NA BALKONIE :), śniadanko zrobione. Biorę się za gary, a potem za okna!!!!!!!!!!! :laugh2: Jest taka cudowna pogoda, słonko, cieplutko - no miodzio!! Fruwać się chce. Termometr za oknem w słońcu pokazuje 31 stopni!!! :szok: :

Okna... ja myje tylko od środka a od zewnątrz te co sięgnę. Mąż od zewnątrz. Na drabinie. Ale jaki sens? Jak jest lato za chwilę wyglada to tak:
c2c53f8441bc924b855ffc6494a991f1.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klusek no nie mów że teraz dzieci do komunii mają paznokcie zrobione.Szok.
Śliczny strój komunijny.
Tego Ci życzę Marii19...fajnie jest mieć dobre stosunki z teściową.Zwiaszcza że Twoja mama mieszka zagranicą.
Kotomiś tulę wirtualnie...jeszcze się poczujesz w tej ciąży lepiej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak napisałam, bo jakoś w tamtym roku czy dwa lata temu w okresie komunijnym było głośno że tak jak dziewczyny piszą rodzicom się w głowach poprzewracalo i dzieciom wesele wyprawiają.

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Do góry