reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Co do porodów, tak jak kiedyś pisałam w Pl też mogą być świetne warunki. Ja w takich rodziłam 13 i 9 lat temu w placówce prywatnej ale normalnie bez opłat na Nfz.
Wtedy sala porodowa 1 osobowa, doskonała opieka, znieczulenie, po porodzie dziecko z mamą chyba że chce odpocząć i sale z łazienką 2 osobowe.
Teraz wybudowali nowy obiekt gdzie jest jeszcze wyższy standard, a sale po są już wyłącznie 1 osobowe. I nadal wszystko na Nfz.
I to nie w jakiejś aglomeracji tylko w mieście na prowincji.
 
Adeline tulę Cię z całych sił! A Marcelek niech ma was w opiece tam z góry.

Chwilę mnie nie było, bo miałam trochę zamieszania i już nie wiem o co chodzi. Widzę, że kilka dziewczyn nas opuściło.
Solenizantom sto lat!
Iii tyle zapamiętałam z kilku poprzednich stron[emoji23]

Zaczynam odliczanie do piątkowej wizyty [emoji4]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny panna to trudny znak zodiaku :D Mój mąż jest panną i prawdopodobnie maluch tez będzie i z doświadczenia wiem, że to strasznie ciężki charakter :p
@Adeline89 podziwiam .... najważniejsze, że możesz godnie pochować dziecko No i kolejny szok, że to chłopiec :*
@klusek co mój pies robi u Ciebie hehe :D

IMG_0830.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0830.JPG
    IMG_0830.JPG
    134,6 KB · Wyświetleń: 317
U mnie byk, bliźniak i teraz lew (maj, czerwiec i lipiec/sierpień) mieszanka wybuchowa i córa w okresie dorastania z humorkami i zmianą nastroju co 15 minut!
 
Dla urodzinowych sto lat!
Solidaryzuję się z remontowymi, u nas zaczynają strych w poniedziałek, więc mnie czeka pobyt w domu i czasami zerkanie na firmę.

a mam mega lenia, dzisiaj pobudka o 6.30 małżowi nie chciało się już spać(logiczne jak kimał o 21 wczoraj:-!)
ale śniadanko przyniósł do łóżka i wybyczyłam się do południa, a potem małe odgruzowanie domu po dziewczynkach.
 
reklama
Adeline kochana, niech twój synek spoczywa w pokoju [*], przez dużo przeszłaś, jesteś silna i mądra, szczerze podziwiam, tulę mocno
 
Do góry