reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Widzę że nie tyko u mnie leniwy dzień. To przez ta wichure...choć teraz jakby pogodniej.I bardzo dobrze bo my jutro do tej Ikei jedziemy. Kawałek jest, 170 km ale lepiej teraz póki jestem na chodzie ☺.
Dziś zajrzalam do pracy , odwiedziłam koleżankę. ..posiedzialam godzinkę i wiecie co? ?Cieszę się że jestem już na zwolnieniu.
Ja dziś weszłam w 18t, normalnie jestem w szoku jak to leci.Też tak macie? ?

Luśka trzymam kciuki za spokojny weekend. Szkoda że nie udało im się dziś z tym wynikiem.

Adelinka siedzisz w mojej głowie. Siły! !

Od poniedziałku koniec ferii więc życie domowe wróci do normy i uporządkowanego cyklu.

Miłego weekendu.
 
Uff pocieszona jestem ze nie tylko ja mam taki dzień " nic mi sie nie chce" :)

Ale zaraz spinam poślady i zabieram sie za krojenie ziemniaków , cebuli itp na pieczonki :):) takie z patelni :) ale uwielbiam :)

Miłego wieczorku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety wyniki dopiero będą w poniedziałek.Przed chwilą miałam telefon ze szpitala.No cóż a myślałam że już weekend bez stresu będę mieć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Heh, no to kolejne dni męki! Trzymam kciuki


Dziewczyny czy któraś ma duże ryzyko zahamowania wzrostu płodu przed 34 tyg? Mi wyszło spore ryzyko i kazała mi brać Acard.
Jeszcze na to nifty czekam... zwariuje.
 
Też się zastanawiałam nad tym " fasonem" poduszki. Ale cena masakra. Zamówiłam zwykłą ciążowa- jak to któraś dziewczyna powiedziała kiełbase..chyba nie przekreciłam.Taki wałek. Po weekendzie przyjdzie☺
Mi koleżanki zachwalały ta Poofi pod niebiosa... ale mam nadzieje, ze przyda się jeszcze później, może pójdzie dalej w obieg, bo w rodzinie sporo dziewczyn planujących male.
 
@truskaweczka gratuluje mieszkania! :)

Ja też mam dzień lenia ;) nawet obiadu nie robiłam bo okazało się że teściowa zrobiła kluski leniwe z serem więc poszliśmy do niej ;)

Ja skoro dostałam pozwolenie na lot to właśnie ogarniam sprawy wyjazdowe ale już się wkurzyłam bo rano bilety były po 40zł tańsze ale nie chciałam kupować przed wizytą. No cóż ja mam zawsze takie szczęście...

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Mi koleżanki zachwalały ta Poofi pod niebiosa... ale mam nadzieje, ze przyda się jeszcze później, może pójdzie dalej w obieg, bo w rodzinie sporo dziewczyn planujących male.
Nie dość że droga to jeszcze chyba nie przyda się do karmienia, cytuję "poduszka jest zaprojektowana przede wszystkim do tego, żeby ułatwić sen i leżenie kobietom w ciąży. W związku z tym nie zalecamy korzystania z tej poduszki do karmienia – będzie ona raczej przeszkadzać niż pomagać gdyż jest za duża i za ciężka"
 
Do góry